:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(((SlMmMm)))
by€mo
burcuşş Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sen Kusmanin Iğrenç Olduğunumu Saniyosun Ben Bi öpersem Nerden Olduğunu Anlamassin Bile Bilmem Anlatabiliyormuyum Acaba Hepinizde çok Lapin Varliklarmişsiniz Hepiniz Atladiniz Hemen Sazanlarim Benim Sizinle çok Eğleniyorum Be Amma çok Güldüm
Kızım MAlmısın NEsin LAn Sen Agzımı Actırma BAna Sie git DenyoOO!!! Sübyann
Ara
Rüya Güzeli
burcuşş Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sen Kusmanin Iğrenç Olduğunumu Saniyosun Ben Bi öpersem Nerden Olduğunu Anlamassin Bile Bilmem Anlatabiliyormuyum Acaba Hepinizde çok Lapin Varliklarmişsiniz Hepiniz Atladiniz Hemen Sazanlarim Benim Sizinle çok Eğleniyorum Be Amma çok Güldüm
çok öpmü$sün herhaLde ßurda o kdr ßo$ erkek war hepsini sırayLa öpeßiLirsin nerden oLduqu farketmes Big Grin ßu arada emin oL ßu yazdıkLarın ßiLe iqrençLiqine yetiyo aLmıyoruz sni ßu kdr iqrenç oLmayan dostLukLar arasına sn yüzsüzLük edipp qeLiyosun. Forumu ßeqenmiyosan qeLmesene.
Ara
ѕqρα кJмя
biz bi ayar çekeLim buna :yikildim:

saadasada DBig GrinBig GrinBig Grin:d
Ara
Rüya Güzeli
ayarı ßosuk Big Grin
Ara
SECO_UA22
kaç ayarsın kız ona göre bozduralım :yikildim:
Ara
ask_sehidi
kız dayanamadı galıba
eziklik abidesi Big GrinBig Grin
Ara
Rüya Güzeli
moderatöre ßiLdirdim en yakın zamanda konu kiLitLenir. uzatmayaLım daha fazLa Wink
Ara
*gunefim*
burcuşş Adlı Kullanıcıdan Alıntı:slm ben burcuşş sitenizi hiç beyenmedim iğrenççççççççççç ötesi
:kizgin::kizgin::kizgin::kizgin:
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

burası iğrençse ve sende buraya üye olmuşsan göre teknik olarak sende bizim aramıza katılmış ve iğrenç olmuş oluyorsun:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Slmmmm :d E Bn Yeniyim Tanişaq Kaynaşaq B€NGİ 34 938 04-12-2022, Saat: 03:57 PM
Son Yorum: wildfang
  slmmmm.......... rapunzel 33 1,353 06-01-2008, Saat: 11:44 PM
Son Yorum: Aşksı@z
  Slmmmm gençlikkk:) egelitrhn 21 907 09-30-2007, Saat: 04:50 PM
Son Yorum: *KUMRALIM*
  slmmmm immOrtaL 17 944 08-01-2007, Saat: 07:38 PM
Son Yorum: *fahriye*
  Slmmmm ceylan gözlü1 22 1,070 07-19-2007, Saat: 01:58 PM
Son Yorum: ceylan gözlü1

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 05:22 AM