:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ölesim var bnm
ÐŽeşaren
Eger, az'da olsa sana yardimci olabildiysem, ne mutlu bana ..
Rica ederim Pembem, memnuniyetle ..

Sevgiyle Kal..
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Yardimci olmak ne demek insanin bu zamanlarda hiç tanimadigi bile olsa bir kaç olumlu birseyh soylemesi insanin içini rahatlatiyor sen saol Wink
Ara
ÐŽeşaren
Tesekkür ederim PemBe...Sende sagol Smile
Ara
iLLeth.!
hayat gusel kıslar gusel duygusuz gusel olmeye ne gerek var illa olcem diosan dayan be cehennem merve 5 kamyon komurle gelioBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

saka bi yana arkdasım bole seleri dusunmen daada uzer ve dahada umutsuzlanırsın bnden demesi ha olmuo diosan bişey diyemem...SadSadSad
Ara
blue_belial
Herseyı arkamızda bırakabılseydık zaten ölüme değil yaşama giderdik...
CEM_BATUHAN
Laf Søkmaya kaLkma kapak øLursun!Uqra$ma etiket øLursun!yaw$ama köpek øLursun!insan øL ßeLki yanImda yer ßuLursun!
Ara
merve
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bendensin . .
desene vazgecmek isteyipde bırakamamanın yalnızlıgını paslasan bi yürek daha...
Ara
merve
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:benimde büyüdüm iste artik dedigim gunden beri ölesim var agir geldi
haklısın,insan ne kadar büyürse omzundaki yük de o kadar artıyoo.belki de kaldırması gerekenleri farkedince çöküyo omuzlarımız...Sad
Ara
merve
SevDa YürekLi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Cok iyi anliyorum seni.. Ama Bunaltilarin , SIkIntIlarin, bunlarin bir ömür boyu sürmeyecegini biliyoruz, degilmi?!
Hepsi gececek, ve ALLAHIN izni ile ferahliga kavusulacak..
Kendimizi yipratmakla, hic birsey elde etmiyoruz ..
bi dua var,belki bilirsin.'Allahım bana değiştirebileceklerimi değiştirme gücü,değiştiremeyecekleri de kabullenme sabrı ver'die.ben bazen bu sabrı kendimde bulamıyorum.ama pes etmek,koyup gitmek de bana göre deil,demiştim...
Ara
CEM_BATUHAN
SevDa YürekLi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Evet dogru, kendimizi yipratmaktan baska birsey elde edemiyoruz ..

Hangi Konuda bunaldigina göre bagli, Ask ise kendini fazlasindan cok kaptirabilirsin, üzülebilirsinde ..Benden tavsiye Dinine daha cok yönelmen, o zaman bunalimlarini atlatabilirsinde ..Smile
Tabi her zaman Sorunsuz yasayacagiz gibi bir seyyok, elbet bir takim seyler yasayaip herseyi atlatacagiz ..

SLM ÇOK GÜZEL SÖZ MÜŞŞŞŞŞ
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 04:42 PM