:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
itiraflar
soyle
garson; Cinsiyet: Kad?n; Ya?: 23; ?lke: ?ngiltere
Bizim oradaki Carrefour?un ilk a??ld??? zamanlar. Ma?azada anl?k indirim duyurular?n? anons eden ki?i ??yle dedi: "Pantolonlar? indirdik* orta reyonda sizleri bekliyoruz." Geliyoruz anac?m* sen ?yle kal!
[b]

muhendisbasketci; Cinsiyet: Erkek; Ya?: 29; ?l: ?stanbul
[/b]
Lise y?llar?nda Milli G?venlik dersinde hocam?z olan subay* s?n?f?n g?zel k?zlar?ndan birini kald?rm?? ve ondan subay r?tbelerini k???kten b?y??e do?ru saymas?n? istemi?ti. S?ralamay? aynen yaz?yorum: "Te?men*?ste?men* y?zba??* binba??* yarba?? ve alba??." [b]

sonbaharg?ne?i; Cinsiyet: Kad?n; Ya?: 27; ?l: ?stanbul
[/b]
Ge?enlerde gitti?im d???nde tak?lan paralar? anons eden ?ah?s aynen ??yle dedi: "Gelin han?m k??ede* isteyen takabilir." [b]

atillatheturk; Cinsiyet: Erkek; Ya?: 28; ?l: Eski?ehir
[/b]Bug?n radyoda duydu?um kan anonusu ?zerine kan vermek i?in hasteneye gittim. Kan vermek isteyenlere doldurtulan ve i?inde bir ?ok sorunun oldu?u formu doldurmaya ba?lad?m. Sorular?n biri "Son iki y?l i?inde cinsel ili?kiye girdiniz mi?" ?eklindeydi. Kan alacak hem?ireyi be?endi?im ve kar??s?nda karizmay? ?izdirmek istemedi?im i?in "evet" cevab?n? i?aretledim. Fakat testi hem?ireye verirken g?z?m o soruya tak?ld?. Soruyu yanl?? okumu?um. Me?er "Son iki y?l i?inde e?cinsel ili?kiye girdiniz mi?" diye soruyormu?. Sonu?: Blimum HIV testlerinin yap?lmas?n? beklemek i?in saatlerce lobide oturdum. ?stelik bu da yetmiyormu? gibi o g?zelim hem?ireye de rezil oldum. Neyime benim elin hem?iresini etkilemek. Ver kan?n? git i?te! [b]audrey hepburn; Cinsiyet: Kad?n; Ya?: 33; ?lke: ABD[/b]
Yer Bahariye* ?stanbul. Ana yoldan ge?mekte olan bir polis arabas?ndaki megafondan bir anons y?kseliyor: "X plakal? arac?n sahibi* l?tfen hareket ediniz." Kar?? taraftan ge?mekte olan di?er bir polis arabas?n?n megafonundan duyulan anons ise ?u: "L?tfenini yiyimm Mistafaaaa." Yurdum polisi yaaaa.
[b]

?irinmaggie; Cinsiyet: Kad?n; Ya?: 31; ?l: Mu?la
[/b]
Arkada??m?n sevgilisi komiser. Ge?enlerde ikisi arabada sohbet ederlerken 'Bilmem ka? merkez* yolda ?? tane or...pu var. Tamam.' diye bir telsiz anonsu gelmi?. Erkek arkada?? ?ok utanm?? ve hemen telsize sar?l?p telsizin di?er ucundaki memura ?Bu ne bi?im anons* malum kad?n deyin biz anlar?z.? diye f?r?a atm??. On dakika sonra gelen telsiz anonsu ikisini de kahkaha krizine sokmu?. ?Komiserim malum kad?nlar or...pu de?ilmi?.Tamam.?
[b]

uyurdagezerim; Cinsiyet: Erkek; Ya?: 18; ?l: ?stanbul
[/b]
Trafi?in s?k???k oldu?u saatlerde Dolmabah?e?den Be?ikta??a do?ru y?r?yordum. Biraz ileride trafikten dolay? yava? ilerleyen bir polis arabas? vard?. Tam o s?rada* polis arabas?n?n yan?na motorlu bir polis yakla?t? ve bombay? patlatt?.?Al?r?m anahtar?n? Hasaaan!'.
[b]p?t?rkurt; Cinsiyet: Kad?n; Ya?: 26; ?l: ?stanbul [/b]
??rencim*verdi?im ?devin son sayfas?n? tamamlamam??. Nedenini sordu?umda "??retmenim Aliye ba?lad?* annem bitiremedi" dedi. Yan?t? ?yle ho?uma gitti ki k?zamad?m...
[b]

gabrielversus; Cinsiyet: Erkek; Ya?: 28; ?lke: Almanya
[/b]
Y?llar ?nce sahilde arabayla turlarken bir ekip otosu bizi cevirdi ve sordu: "Gen?ler alkol var m??"* cevab?m?z: "Yok valla* hepsini i?tik." [b]

i??s?tan; Cinsiyet: Erkek; Ya?: 39; ?l: Ankara
[/b]
Benzin istasyonunda arabam?n deposunu doldurdum. Kredi kart?mla ?deme yapmak i?in arabam?n yan?ndan ayr?lm??t?m ki bir kad?n?n arabama bindi?ini g?rd?m. Ben ?a?k?n bir ?ekilde arabama do?ru ko?tururken kad?n h?zla istasyondan ayr?ld?. Ne oldu?unu anlayamadan tekrar geri d?nd?. ?z?r dileyerek "Arabalar? kar??t?rm???m." dedi. Arabalar?m?z benziyor muydu diye merak edenler i?in sadece ?unu s?ylemek istiyorum: Arabalardan biri beyaz* di?eri siyaht?
[b]

deremede; Cinsiyet: Erkek; Ya?: 30; ?l: ?stanbul
[/b]
Bir arkada??mla bal?k almaya gitti?imizde* arkada??m kovan?n i?inde y?z?p ??rp?nan bal?klara bak?p* ?Bunlar taze mi??diye sormu?tu. Bal?k?? da cevab? hemen yap??t?rd?: ?Yok abla* pil tak?p oynat?yoruz.?
[b]skyonlife; Cinsiyet: Erkek; Ya?: 26; ?l: ?stanbul[/b]Polis anonslar?na bir ek de benden. Yer Amasya* Ramazan ay?. Meydan taraf?nda* kar??l?kl? iki ?eritten birbirlerine do?ru gelen polis arabalar?n?n birinden duyulan c?mle: "?ftara ?? tane b?y?k* sahura da iki k???k pide al?yoruz." Gelen cevap evlere ?enlik: "Komiserinkinde susam olmas?n. Tekrar ediyorum* komiserinkinde susam olmas?n."

Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Komik itiraflar Qetesh 2 945 12-23-2010, Saat: 11:18 PM
Son Yorum: MeLeksi
  Süper Komik İtiraflar (Bazıları +18) SeRDİD 3 860 04-20-2010, Saat: 04:38 PM
Son Yorum: sıla
  [kop]malık itiraflar SeRDİD 2 435 04-20-2010, Saat: 03:45 PM
Son Yorum: SeRDİD
  komik itiraflar =) acemhe 0 413 12-05-2009, Saat: 02:03 PM
Son Yorum: acemhe
  Itiraflar Ama Günlük Hayatta Kullanabiliriz Bu Cümleleri CaNaT 7 594 11-09-2009, Saat: 11:30 PM
Son Yorum: SEHİTLER_OLMEZ

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 10:16 AM