:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
18 aylık müthiş dahi şaşırtıyor !!!
pizdatavoyemami
Dünyanın en özel dahisi, Amerika'dan çıktı... Sadece 18 aylık olan müthiş çocuk okuma-yazma biliyor, Japonca konuşuyor ve matematik problemlerini çözüyor. Ünlü profesörleri bile şaşkına çeviren küçük dahi Dean Massenburg, gelecekte doktor olmak istiyor. Bu dahi eşsiz... Bugüne kadar yaşları 7 ila 18 arasında değişen birçok dahi, dönem dönem inanılmaz olaylarla gündeme geldi. Ancak hiçbiri Amerikalı Dean Massenburg gibi değildi. Çünkü Dean adlı dahi, sadece 18 aylık.

Test yapıldı
ABD'nin Virginia eyaletine bağlı Porstmouth kentinde yaşayan Danny ve Melanie Massenburg adlı çiftin ilk çocuğu olan Dean, bu yaşında okuma yazma biliyor. Bir ortaokul öğrencisine sorulan matematik problemlerini rahatlıkla çözen Dean, Virginia Üniversitesi profesörlerini bile şaşkına çevirdi. Geçtiğimiz hafta yapılan küçük bir testte müthiş başarı gösteren Dean, ABD'li doktorları korkutuyor. Çünkü Dean'in zekasının, onun gelecekteki yaşamını negatif yönde etkilemesinden korkuluyor.

Sorun var

Küçük Dean'in zekasının, onu yaşıtlarından ayırdığını belirten uzmanlar, 'Dean, diğer yaşıtlarının gelişiminden farklı olarak büyüyor. Bu olay, ilerki yıllarda çok büyük sorunları beraberinde getirecek' diyor. Büyüyünce doktor olmak isteyen 18 aylık dahinin bilgisayar programcısı annesi Melanie, Dean'in bir televizyon kanalında seyrettiği Japonca eğitimi programı sayesinde, orta derecede bu dili konuştuğunu söyledi.
Ara
CaNaT
vay be gerçekten bunları yapıyorsa geleceğin müthiş dehası olmaya aday o halde
Ara
AfrâsyâB
Bende 18 Aylikken çok Güzel Anne Diyomuşum :d Yok çocuk Süpermişte Bana Pek Inandirici Gelmedi Yine De Saol
Ara
pizdatavoyemami
inandırıcı olmasa emin ol gazetede haber olarak verilmezdi ... :d
Ara
AfrâsyâB
tmm kızma ama gazetede her yazana inanırsak oooooooo
Ara
pizdatavoyemami
kızmadım ben niye kızıyım sana açıklamasını yaptım .. Big GrinBig Grin
Ara
iLLeth.!
way be o zamanlar bnm kafa ders dısında hersye çalısıodu bi tek dersi sokmuodu Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
hakan2796
helal çocuğa çocukta iş var benden söylemesi
CReATuRE
gerçekten süper ama ileride nasıl bir yapıya sahip olur bilinmez...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  9 aylık ördek kendinin köpek olduğunu düşünüyor. Hasretiim 3 927 03-06-2012, Saat: 04:00 PM
Son Yorum: Patikli_Penguen
  8 aylık bebeğini yaktı SUSKUN 1 413 06-03-2010, Saat: 01:41 AM
Son Yorum: Patikli_Penguen
  Dokuz Aylık Bebeğin Vücudunda Kur'an Ayetleri Beliriyor İddiası MaSaL 0 544 03-25-2010, Saat: 11:35 PM
Son Yorum: MaSaL
  2 aylık bebek hamile peki nasıl oluyor bu… CaNaT 0 807 11-17-2009, Saat: 07:10 PM
Son Yorum: CaNaT
  3 Aylik Bebeğini Jiletle Doğradi ÖLÜM MELEÄžİ 7 1,100 01-08-2009, Saat: 09:13 PM
Son Yorum: emsal

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 12:18 AM