:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zuhahah ve puhaha kelimesinin s?rr? ??z?ld?
soyle
?rc da msn ve heryerde g?rmeye duymaya al??t???m?z zuhaha s?zc???n?n nerden geldi?ini biliyomuydunuz ? Merak etmeyin bunu bilmeyen sadece siz de?ilsiniz...Bunu 1999 y?l?nda ara?t?rmaya ba?layan Oxford University* uzun ara?t?rmalar sonucu ak?l almaz sonu?lar elde etti..

ZUHAHA n?n bir kabile oldu?unu!!!.....Ve tabi PUHAHA n?n !!!

M.? 70 y?l?nda; d?nyan?n ?e?itli b?lgelerinde h?k?m s?ren bu iki kabile ayn? anda y?k?ld?....ne zaman kurulduklar? ise bilinmiyor...
Oxford University bu iki kabilenin birbiriyle hep ?eki?me i?inde oldu?unu s?yl?yor...Bunun bir di?er nedenide stratejik konumlar?...

1cd4.jpg

Tarihi M.? 200 lere dayanan belgelere bak?larak iki kabile aras?nda ge?en sava? ?ncesi diyaloglar iki kabilenin y?ld?z?n?n neden hi? bar??mad???n? kan?tlar nitelikde....

olay bal?k tutarken kar??la?an iki farkl? kabile ?yesi aras?nda ger?ekle?mi?dir...

----**##selam zuhahal?...

----------selamda benim mekanda bal?k tutuyon ne i?

----**##yok be karde? ben sen yokken yerini tutuyodum..

---------zuhahahahahahahahahah g?leyim bari....sen kimi kand?r?yon len kan? bozuk puhahal?

----**##puhahahahahahaha as?l ben g?leyim...

(burda ge?en zuhaha ve puhaha s?zc?kleri kabilelerin geleneklerinden dolay?d?r* k?zg?nken konu?urken c?mlelerin ba??na
zuhaha ve puhaha koyuyorlar* g?n?m?zde uygulanan +18 uyar?s?n? taaaaaaa ne zaman icad ettiklerini g?r?yoruz...yani bizim gibi """la duydunmu bizim maho gay olmu? zuhahahahahahaha"""" gibi de?il niyetleri...)

---------g?l de bak ne yap?yom seni...

----**##puhahahahahaha yeter uleyn gel buraya puhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

---------neeeeeeee puhaaaaaaaaaaaa m? ulen sen bana nas?l...heytttt zuhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

----**##puhahahaha

---------zuhahahahaha

----**##puhahahaha

Bundan sonra olay?n nas?l geli?ti?i bilinmiyor iki ki?i aras?nda* ama iki kabilenin birbirine d??manl??? b?yle basit bir olaydan ba?l?yor...

Birbiriyle sava?maya ba?layan iki kabile aras?ndaki sava?* muhahalara kumahaha lara kadar s??r?yor ama bu sayd???m?z

kabileler puhaha ve zuhaha lar kadar bilinmiyor oxfordun yapt??? ara?t?rmalara g?re o zamanki da??l?mlar? ??yle bu kanda? kabilelerin...

2iv4.jpg

Bu kabileler aras?ndaki son sava?da (M.? 69) iki kabile kanl? bir sava? yapm?? ve 2 y?l s?ren sava??n bitmeyece?ini anlayan T?rk devletleri """"zuhahahaha"""" """""puhahahaha""""" seslerine dayanamay?p iki kabileyide yok etmti?tir...Zaten dilimize yerle?mesidende bu olay?n etkisi b?y?kt?r...

AMA en b?y?k etken T?rklerin bu adamlarla sava??rken y?zlerine bakmalar? ve zuhahaha puhahaha seslerini tiplerine bakarken duymalar?d?r...

3ox9.jpg
Ara
AdAmIn1i
?lgin?mi?Big Grin
Ara
w00w
zuuahahahahaha
puahahahahhaha
ahauhauahuaha
zelihahahaha
asdhaushduashd Big Grin
bu ne lemmm Big Grin koptum Big Grin