:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En SeçimLeri
Qetesh
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ashqhajdahjshada Big Grin

ilk defa bu kdr sesLi güLdüm :yikildim:

mert sende gevezelik etme istersen. burda senlik bişey yok, sen işine bak...
Ara
Rüya Güzeli
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:esra sus esra.. belki küçük düşürmüyon ama çalışıyon...
ßenim ßurda terßiye sınırımı aşmadıqım sürece Yazma konuşma hakkım war. ßu hakkı sen wermedin sende aLamassın Wink eqer ßen ßurda yanLış ßirşey söyLemişsem yöneticiLer iLqiLensin Lütfen.
Seni küçük düşürmeye de çaLışmadım çaLışmamda herkesin sewiyesi ßüyükLüqü kendine qöre herkes ßoyundan sewiyesinden memnun we kimsenin sewiyeside ßeni iLqiLendirmez ßu yüzden karışmam.
Seni küçük düşürcek ßirşey yazdıqımı sanmıyorum yada küçük düşürmeye çaLıştıqım ßirşey. ßen çocuk akıLıymışım ya yazsamda o çocuk akLımLa snn o ßüyük akLını küçük düşüremem WinkWinkWink
Düşürmeye çaLıştıysam yada düşürdüysem de Özür diLerim...
Ara
ѕqρα кJмя
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:mert sende gevezelik etme istersen. burda senlik bişey yok, sen işine bak...

ortamı yumuşatmak için söLedim de herkes ciddie aLdı :yikildim:
Ara
CaNaT
tamam artık daha fazla tartışanın boyunu kısaltıcam ama ona göre
Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
Rüya Güzeli
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ashqhajdahjshada Big Grin

ilk defa bu kdr sesLi güLdüm :yikildim:
ßak sırıtmakLa yetinmedin qüLdün ßiLe. Mert ßiz ßurda oyuncu komedyen deqiLiz snn qißi komikte deqiLiz we kavqada etmiyoruz. ßu yüzden ßaşka aLanLara yönLendirirsen kendini snn için daha eqLenceLi oLur Wink
Ara
ѕqρα кJмя
ben sna güLdüm ama Big Grin

ya nabarsanız yapın iyiLkte yaramıo
Ara
Rüya Güzeli
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ortamı yumuşatmak için söLedim de herkes ciddie aLdı :yikildim:
O zaman özür diLerim.
Ara
Qetesh
esra benim laflarıma aldırma.. tanju hakkında yaptığım şakalarda bişey yok...büyütme bu kadar..

hem biz onla şakalaşırız herşeyi yaparız...ben bir hafta sonra askere gidebilirim, galiba devre kaybı olmuş...
Ara
YARGIÇ
Arkadaşlar bunu siz oyunlar bölümüne oyun olarak açabilirsiniz...
Sevgiler...
Ara
CReATuRE
Lütfen arkadaşlar ortada ben bişey göremiyorum ama bu tartışma niye onu çözemedim...Biliyorsunuz ki bizler bu sanal alemde bir istisnayız ve herkes bizler gibi birlik ve aile olamaz...

Buda demek oluyorki birbirmizi üzmememiz lazım ve kırıcı sözlerden kaçınmak lazım...Unutmayın ki biz DUYGUSUZLARA yakışan davranış budur...

Birde ateşe körükle giden birileri var ortada lütfen o kişi yada kişilerde ortalığı karıştırmasın kendi hareket ve davranışlarna baksın...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Duygusuz En Seçimleri MorciveT 42 2,138 03-18-2008, Saat: 10:05 AM
Son Yorum: Yenemuko
  Duygusuz EN Secimleri.. AsLı 13 874 05-27-2007, Saat: 10:54 AM
Son Yorum: AsLı
  Bütün üyeler okusun (Duygusuz en seçimleri ) 0 220 1 dakika önce
Son Yorum:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 04:56 AM