:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
en cok fenerlimi var yoksa gslimi:D
YARGIÇ
d€n!z kısı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:morcinin kaybolan kedisimiBig Grinbende sizi yeniden gördüğüme sewindimSmile

Onu benim köpek kapmış o yüzden kaybolmuşBig GrinBu kedi benden duymuş olmada Tolga ya aitBig Grin
Ara
sudenaz
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Anneler doğru söyler her zaman ellerinden öperim....
Ama abiler kötü yola yönlendirmez ben sadece doğru yolu bulmanı sağlamaya çalışıyorumBig Grin
vay bilmedigim bi abım varmıs olmas nayirBig Grinsen neden benı bulmadın abi bende nerde bu kaybolan abım dıodum ama bnm abım fblıydı kaybolmadan önce alalaBig GrinBig GrinTongue
Ara
d€n!z kısı
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Onu benim köpek kapmış o yüzden kaybolmuşBig GrinBu kedi benden duymuş olmada Tolga ya aitBig Grin
Tolga kaybolan kedinin sana ait olduğunu yargıç sölemedi.. derim merak etmeBig GrinBig Grin
YARGIÇ
sudenaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:vay bilmedigim bi abım varmıs olmas nayirBig Grinsen neden benı bulmadın abi bende nerde bu kaybolan abım dıodum ama bnm abım fblıydı kaybolmadan önce alalaBig GrinBig GrinTongue

Ah o kaza yokmu herşey ondan sonra oldu zaten sen oradan sonra herşeyi FB olarak görmeye başladınBig GrinZaten bize çarpanda Fb otobüsüydüBig Grin
Ara
sudenaz
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ah o kaza yokmu herşey ondan sonra oldu zaten sen oradan sonra herşeyi FB olarak görmeye başladınBig GrinZaten bize çarpanda Fb otobüsüydüBig Grin
cok komık hıhBig Grin fb otobüsüymüş iyki kurtulmusm ucus ya baska otobüs olsaydı orda bırakırlardı vallaBig GrinBig GrinTonguehem nası oluo canı abı fb otobüsü carpsa nıe kardesıne sahıp cıkmadın dıe lınc ederlerdı abımıBig GrinBig GrinBig GrinBig Grinsen yasıonBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
YARGIÇ
Seni ben kurtardım zaten tabi hatılamaman normal küçük kardeşimBig GrinBig GrinBen sol kolum kırık ayağım sakat kan revan içinde bir Gs li olarak seni sırtımda taşıdım ah ah ne zor günlerdiBig Grin
Ara
sudenaz
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Seni ben kurtardım zaten tabi hatılamaman normal küçük kardeşimBig GrinBig GrinBen sol kolum kırık ayağım sakat kan revan içinde bir Gs li olarak seni sırtımda taşıdım ah ah ne zor günlerdiBig Grin
ah ah tebrık edıorum bır gslıde centılmen olmayı basardı kücük abicimBig GrinBig GrinBig Grinosaman sende kücüktün sanırımWinkben kücük olunca muhtemelen sende kücülüon tabi yaslandın sımdı hatırlamıon olayları doru normaldır genclıge ayak uydurulmuo artık senın yasından sona bırak artık genclere hatıraları bana bırak ben genc fblı olarak senı temsıl ederım sendeWinkWink
Ara
YARGIÇ
Neyse sanırım bu şakanın dozu birazcık kaçmaya başladı teşekkürler Sude iyi eğlenceler...
Ara
sudenaz
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Neyse sanırım bu şakanın dozu birazcık kaçmaya başladı teşekkürler Sude iyi eğlenceler...
sacmalama yargıcWinkWinktakılıom takım yüsünden kavga etmem ben herkes düsüncelerı zevklerı farklıdır abijimBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:Winkkolay gelsınWink
Ara
YARGIÇ
Saçmalama mı:S
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ?sttek? ?yen?n Avatarimi,n?ck?m? Yoksa ?mzasimi G?zel? ROSE 318 8,087 01-14-2007, Saat: 12:45 AM
Son Yorum: Rüya Güzeli

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 12:10 AM