:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seni Seviyorumm
SeRsErİ_01
biliormusun?senı sen kadar sevmekte yetmıor bana .. senın kendını sevmenı bıle kıskanıp,ben kendını sevdıgınden daha cok sevmelıyım onu !die dusunuorum her zaman !bu tehlıkelı bısey belkıde...sevmek bölesıne tehlıkelı olmamlı..söz gecse yuregıme,durduracagım kendımı ama bu aralar kalbım benden bagımsız hareket edıor.yüregımı de özgur bırakmak işime gelıor aslında..bölece senı daha cok daha cok daha cok herseyden cok sevebılecegımı anlayabılıorum.kucuk sevgıler sana görede deıl . sende sana buyuk sevgıler sunulsun ıstıorsun,ama dıorum yha ben sevgımı buyuttukce senı kaybetme korkumda bı okadar artıor du zamanında ama olmadı kaybettım korktum ..ask korkularla beraber yasamaz ama bu baska bısey...yOKLUGUNU DUSUNDUGUM ZAMAN ICIEM OTURAN ACIYI TARIF ETMEM MUMKUN DEIL . SENI BENDEN BIR PARCA OLARAK GÖRUORUM YA .ınsan bedenınden bır nasıl bır parca koptugunda acı duyarsa ıste aynı acı bu benımde hısssettım ustelık bu sadece yokluk dusuncesınn verdıgı bı acı.üstüne bıde sevılmedımı bılemk ve baskasınn oldugunu bılmekte eklenınce dayanılmaz oluo..gercekten yok oldugunda nasıl bı acı duyacagım acaba.. senı çözdukce dusundukce sırlarını ögrendıkce hayranlıgım artıor tuhaftr..yoklugunn dayanılmaz oldunu bın kere ve bınlerce kere söleyecem her zaman

SENİ SEVİYORUMMM..........SENİS EVİYORUMMM SENİ SEVİYORUMM SENİ SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM SENİ SEİVYORUMMM SENİ SEVİYORUM...
Ara
SeRsErİ_01
Seni neden bu kadar çok sevmişim diye soruyorum yüreğime?Düşünmeden,sonunun ayrılık olduğunu bilerek hem de.Susuyor yüreğim,cevap yok...İmkansızlığını görerek sonuna dek kapılarını neden açmış bu yürek?Belki de cevap senin imkansızlığında gizli...
Belki de imkansız olduğundan bu kadar değerliydin.Yüreğim bir rüya görüyormuş seninle.Her mutlu uyandığı sabahta yanında seni bulduğunu sanıyordu ya.Aslında her gün başka bir rüyaya uyanıyormuş,içinde sen olan.Zaten gerçeğe hiç açmadı ki gözlerini...Gönül gözüyle sevmek bu işte..Gözlerinle uyurken gerçekleri göremezsin.Gönül gözün açıktır onu kapatman imkansız olduğundan sevdikçe seversin işte.Ne seni dinler,ne gerçek dediklerini..Ve bir gün sen zamansız uyandırınca...Yanımda ve elimde sadece yüreğimdeki gerçek sevgiyle kalakaldım işte.Başka da gerçek olan birşey yokmuş ki...Ortada sana olan duygularıyla dolu kırık bir kalp ve yokluğundan kalan koskoca bir boşluk...Benim gerçeğim bu oldu işte..
Bitti.. Gördüğüm senli rüyalar,mutluluklar,seninle ilgili tüm umutlar bitti...İstediğin buydu bitti...
Sevgim gerçek olduğu kadar çaresiz ve yanlızdı bitti...Rüyalar bitince yürek acılarla karşılaştı ve bitti...Kızamıyorum artık sana.Sen başka yüreklerde yaşamak istedin sadece,başka baharları özledin belki de.Bunu gören yüreğim kendini korumak zorundaydı bitti...Ağlayıp çırpınmanın da çözüm olmadığını biliyor şimdi.O yüzden hiç sesi çıkmıyor.Çıkmayacak ta çünkü hatasını biliyor.Karşılıksızlığını ,imkansızlığını bile bile sevdiği için suçlu olduğunu biliyor...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu Gece İlk Ve Son Kez Seni Sevdim... Orhan-38 3 663 01-19-2023, Saat: 02:47 PM
Son Yorum: Gü-lŞ«m-se
  Bir Başka Özledim Seni, Bu Akşam! €BeRimSin 4 410 04-15-2022, Saat: 03:49 AM
Son Yorum: wildfang
  seni ya?murdan sonra sevece?im... florya 2 375 04-14-2022, Saat: 09:40 PM
  seni düşünürüm pusat41 1 282 04-14-2022, Saat: 05:29 PM
  Seni Seviyorum ezoo20 18 1,052 04-14-2022, Saat: 01:09 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 06:55 PM