:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HEr şey cimbom için
#$3R$3RI#
özür dileyerek Konuyu duzeltiyorum Ah kolera Ah imzana bak ve kolera yerıne #$3R$3RI# yı koy tmm mı ( bu arada benm neler yapabılecegımı anlamıssındır )
Ara
KoLera
imzami oku yeter !!!! Big GrinBig Grin
Ara
SECO_UA22
Kardeşim resim yeteneğini saçmalamadan kullansan daha iyi olur...(resim değişmeden önceki yorumum)
Ara
TutkuM
kolera bende susuyorum canım ama bu şaka pek hoş değil ya
alaycı değilde daha yararlı paylaşımlar daha iyi olmaz mı?
Ara
cilghin
şşt cimbomu ne hale dşürmüşsünüz beaSad
Ara
SECO_UA22
aaa yeni bişi öğrendim +rep atıldığı gibi geride alınabiliniyomuş bu çok güzel bişey (resim değişmeden önceki yorumum)
Ara
#$3R$3RI#
hehe Big Grin kardesler resim size deil kolera ya fener bahce ıcın yaptıgım resıme bıraz konustuda o yuzden kusura bakmayın da bu resımı bende ypmak ıstemedım.. ama bır ders vermek ıstdm vede ben kendım ders aldım Sad kusura bakmayın
Ara
cilghin
ÖNEMLİ DİİL CNM AMA UNUTMA BİZDE CİMBOMLUYUZ
KEŞKE ÖZEL OLARAK YOLLASAYDIN :d
Ara
KoLera
#$3R$3RI# Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hehe Big Grin kardesler resim size deil kolera ya fener bahce ıcın yaptıgım resıme bıraz konustuda o yuzden kusura bakmayın da bu resımı bende ypmak ıstemedım.. ama bır ders vermek ıstdm vede ben kendım ders aldım Sad kusura bakmayın

Euheueue Big Grin ohh ohh ii oLdu snaaaaa :yikildim:
Ara
SECO_UA22
#$3R$3RI# Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hehe Big Grin kardesler resim size deil kolera ya fener bahce ıcın yaptıgım resıme bıraz konustuda o yuzden kusura bakmayın da bu resımı bende ypmak ıstemedım.. ama bır ders vermek ıstdm vede ben kendım ders aldım Sad kusura bakmayın

tmm yaw Big Grin
surat asmaSad):
sadece uyaralım dedik Big Grin
bir daha yapmazsın olur biter Big Grin
başkaları gibi ısrar etme kafiidir Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sevgililer için Wallpapersler lazmurat 1 859 12-31-2007, Saat: 04:22 PM
Son Yorum: muzuruMuzur
  ArqadasLar sziN iciN biraccıcıq waLLpaper arasTırdıM baqaLım begeneceK misiniz..!!! ßLacK_DragoN 14 1,898 09-02-2007, Saat: 12:14 AM
Son Yorum: xxqueenLike
  Duygusuz için en güzel duvar kağıtları :) ROSE 21 2,969 04-23-2007, Saat: 11:22 PM
Son Yorum: ROSE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 03:04 AM