:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cin çarpması
SUSKUN
CİN ÇARPMASI cin.jpg
*Sebepsiz baş ağrıları, Beyin yorgunluğu Kasılma, sinirlenme, tembellik, ibadet etmekte ve Allah'ı zikretmede zorlanma Herhangi bir uzuvda doktorların sebep bulamadığı bir ağrı veya sancı, uzun süre sağa sola döner uyuyamaz ancak, iyice dinlendikten sonra uyuyabilir Çok korkunç rüyalar görür .Rüyasında muhtelif hayvanlar görür. Uykuda çok ağlar, çok güler veya çığlık atar. Uyurken ah vah eder. Hoplar, zıplar bir yerden düşüyormuş gibi olur. Rüyasında kendisini mezarlıkta pis yerlerde ve korkunç yerlerde görür
İnsanların cinlerle veya cinlerin insanlarla evlenmesi mümkündür. Fakat ulemanın ekserisi bunu çirkin görmüştür. Hanefi alimleri ise cinlerle evlenmeyi caiz görmemiştir. Çünkü cinsleri aynı değildir. Kadın cinden hamile kaldığı zaman ; "Seni kim hamile bıraktı?" , "Bu çocuğun babası kim?" , diye sorulduğunda "Cin" diye cevap verecektir. Buda müslümanlar arasında fesada sebep olur. İslam'da fesat alıp yürür. Dedikodulara sebep olur. İnsanlarla cinler arasında evlilik olursa eşler arasında uyum sağlanmaz. Çünkü cinsleri değişiktir. Evlenmenin hikmeti kalmaz. İzah e
Ara
arrivederci_life
diyecek sözüm yok ama genede paylaşım için teşekkürler.
Ara
sekiman
doğru yazılmış insanların bugibi şeyleri bilmesi lazım olduğuna inanıyorum
Ara
σηє!
walla benim abim böbrek ağrısı wardı hiç bir doktor çözemedi hepsi sağlıklı dedi çok özel american hastahanelerine bile gitti bulunamadı o ağrıda bir gün sonra tak diye dindi.ağrı kesildi birden ama biz bunu cine periye bağlamadık

noT : cin dişi cin fln warsa abime yazılmış cin mi war dı acep ? Big Grin
Ara
theropoda
o zaman beni cin çarpmış oluyo.farketmemde yardımcı olduğun için saolasın
Ara
HiqhVolume
Hoplar, zıplar bir yerden düşüyormuş gibi olur...

bu bna çok oluoooo Sad
Ara
AfrâsyâB
Böyle dinimizde olmayan batıl şeylere inanmayın ya :S
Ara
MaNeSiA
cinler dinimizde var
Ara
AfrâsyâB
MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:cinler dinimizde var
Gerçekten mi ?? :S
Ben çarpmalarından bahsediyorum :S