:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tecavüzcü Coşkun Ile Nuri Alço Arasinda Ki Farklar :d
AfrâsyâB
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: icon10.gif TaM s€nL!K kOnUlAr !y! İ$L€m!$s!n ... ßRaVo :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
felaket işlerim bu konuları Big GrinBig Grin
Ara
speedy_girl
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:felaket işlerim bu konuları Big GrinBig Grin

B€LLi jnm ... h!ç kaçar mı d€s€n€ icon10.gificon10.gificon10.gif
Ara
AfrâsyâB
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:B€LLi jnm ... h!ç kaçar mı d€s€n€ icon10.gificon10.gificon10.gif
dimi Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
hemende tanıdın beni Big Grin
Ara
speedy_girl
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:dimi Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

:hihi:hihi:hihi €f€t ... TaNıMaMaK n€ mÜmKüN ... :hihi:hihi:hihi çıRaKlArI mıSıN yOqsa ... NuRi Abİnİn ... yAnIn Da GöRmÜ$L€R S€nİ ... icon10.gificon10.gif
Ara
speedy_girl
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:dimi Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

:hihi:hihi:hihi f€t ... TaNıMaMaK n€ mÜmKüN ... :hihi:hihi:hihi çıRaKlArI mıSıN yOqsa NuRi Abİnİn ... yAnIn Da GöRmÜ$L€R S€nİ ... icon10.gificon10.gif
Ara
AfrâsyâB
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı::hihi:hihi:hihi f€t ... TaNıMaMaK n€ mÜmKüN ... :hihi:hihi:hihi çıRaKlArI mıSıN yOqsa NuRi Abİnİn ... yAnIn Da GöRmÜ$L€R S€nİ ... icon10.gificon10.gif
ben iyi niyetli bi insanım hıh onlarla işim olmaz Big GrinBig Grin
Ara
speedy_girl
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben iyi niyetli bi insanım hıh onlarla işim olmaz Big GrinBig Grin

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin oRASINI BİLM€M ARTIq Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
AfrâsyâB
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin oRASINI BİLM€M ARTIq Big GrinBig GrinBig Grin
bizi tanıyanlar tanır hıh
Ara
HIÇKIRIK
ya gerçektenb harika nerden buluyosun bunları ya bana söyleseneBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
speedy_girl
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bizi tanıyanlar tanır hıh

HıH dOğRu dİyOn B€N S€Nİ Y€T€RİNC€ TANIMIORUM ... Confusedmiley13:Confusedmiley13: n€ YüZüM€ vUrUyOnkin€ ... Sad:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 11:00 PM