:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beni Tan?yan Ve Tan?mak ?steyen Herkeze.
MacArthur
A?A?IDA OKUYUCA?INIZ YAZI TAMAMEN BANA AY?TT?R MSN ?ZER?NDE YAPTI?IM B?R KONU?MADAN ALINMI?TIR.T?KLER

ASLA OKUYAN ARKADA?LAR ?ZER?NE ALINMASIN VE DARILMASIN TAMAMEN BEN?M HAYATIMDA GE?EN BAZI OLAYLARDIR.

Ben asla kalabal?ktan ho?lnmam ve 12 ve di?er ge? saatlerde d??ar? ??kar?m 10 ki?inin bulundu?? yer benim i?in kalabal?kt?r ?ok konu?an? sevmem hi? konu?mayan dilsiz insalar? ?ok severim g?zlerle konu?may? severim.
?ok sesi m?zk dinleyen insanlarla bisiklete binlerken radyo dinleyenlerden evinden b?t?n mahalleye m?zk yay?n? yapt???n? sanarak sesi a?an geri zakal?larala muhattap olmam selam vermem
Sa?lar?n?n yan?na ?izgi atan ka??nda k?pe olmad??? halde varm?? gibi ka?lar?n? alan g?zlerinin alt?n? boyayan kulak memesi yemeyen burnuna ?enesine g?be?ine ...... takanlardan s?hah ?je s?r?pte ben sosyalim diyenlerden nefret ederim

ben tak?m elbise giymeme rahmen hiphop cu yada metal?i olupta bana g?z k?rpan yakla??p tan??a bilirmiyiz arkada??m sizi tan?mak istiyor tlfn numaran?z? verirmisizi nerde oturuyosnuz yar?n bulu?al?mm? beni ararm?s?n?z ben sizi biryerden tan?yoruz diyenlerden Annesinin ba?? kapal? olupta allah inanmayan evde ba?? kapal? oturan d??arda ayk?r? rak?? havas?nda olan

ba??n? kapat?m mini etek giyen
insanlar?n hepsinden nefret ediyorum do?ulu olupta benim dedem istanbullu diyen k?rt?e konulupta avrupa birli?ine girelim diyen
ka??kla ritim tuturamay?pta abi gel m?zik grubu kural?m diyen

babas? yan kom?umuz olan annesi annemin babas? babam?n yak?n arkada?? olan 4 sene ?nce yi?it abi diyen ?imdi yi?itci?im diyen k?zlardan sokakta abi diyen ba?kas?n?n yan?nda yi?it bana bak?yor diyen k?zlar?n allah belas?n? versin
2 sene ?nce benle ??kpta terk etti?im ama kendine yediremeyip ben terk ettim diyen aynaya bak?p kendini g?remiyen bana bak?p a?layan ba?kas?n?n yan?nda beni unutan sonra hi? unutmam akl?mdas?n diyen senin i?in ?l?r?m can?ms?n sensiz ya?ayamam tek a?k?ms?n diyen k?zlar laf?n? yerde bir daha muhattap olmam ?imdiye kadar s?yleyen 20 ki?i ve ?st?nden nefret ediyorum
Beni b?rak?rsan kendimi ?ld?r?m diyen ama beni b?rak?p ba?kas?yla ??k?pta ?ld?rmeyen sonra 2 ay sonra unutamad?m diyen

k?zlardan nefret ederim
ya karde?im ben senin k?z arkada??nla ??kmad?m diyipte k?z? ......... yapan sonrada bana selam veren parl?ament pakedinde malpepe ta??yan
ben senin kankan?m yi?it diyen
erkeklerden nefret ederim
Kendini partilerde alkole verip bay?lan uyu?turucu kullanan ama lafa gelince kendini PEYGAMBER sanan
insanlardan
a?z?yla i?ki i?emeyenlerden
beyninin 100/10 kullanamayanlardan
nefret ederim annesine gidip ben yi?it te a????m oda bana diyen halbuki aram?zda bir?ey olmayan
benim i?in s?zde ?l?pte ba?kas?n?n evinde yat?p kalkan
ben daha kimsenin elini tutmad?m diyen ama bozuk olan k?zlar?n alay?ndan g?na geldi art?k
kendi iste?iyle birlikte olsan sonra evlenicez dimi diyen
bende ?nce 20 ki?iyle yat?pta benle evlencenmi diyen
ya?? bende b?y?k olan yan?mda kendimden k???klerle ??kmam diyen benim ya??m? ??renince k?v?ran
d???k bel pantolan giyipte bak?nca ne bak?yonnn be diyen
asl? arap olupta sa?lar?n? sar?ya boyuyan ben sar???n?m diyen 15 ya??nda makyaj yapan
k?zlardan hepsinden ya nefret ediyorum
merhaba diyince neden s.a demiyosun diyen
sana namaz k?lmay? ??retyimmi diyen ama asl? ?arap?? olan
bilgisayardan anlamad? halde hack erim diyen
b?t?n insanlardan nefret ediyorum

beni tan?yan beni tan?mayan k?z erkek ya?l? dul yetim sakat gazi ?ehit bu yazd?klar?m? yapan bu tariflere uyan herkezden nefret ediyorum
soyle
iclerinde benimde kil olduklarim var
Ara
YARGIÇ
bu nefretle gerçekten zaman geçmez ama hep aynı noktaya odaklanmış herşey ve bir kız kalıbı içerisinde yuvarlanıp duruyor cesur kardeşin dediği gibi benimde kıl olduklarım var ama kriterler başka....
Ara
soyle
iste amerikanin eseri bunlar taki atatürk öldü amerika o gun turkleri tekrar kancasina aldi basa gecti ve coban gibi artik turkiye iradesine kaldi nere yonlerdirse turkiye kuzu misali oraya otlanmaya gidio onceden benim bildigim sokaklarda rahatca gezerdin kiz ol veya kucuk ol simdi ise kadin kocasiyla rahat gezemez oldu yani bu ozgurluk anlayisi biraz bize fazla geldi taki hersey son 15 yilda oldu gibi turkiye sanki yine cokuse geciyor gibi gecenlerde bayagi once herhalde kurtler bi yerde ayaklandi adini unuttumKurtler bir zamanlar sizinde atalariniz bu ulkeyi korumak icin bizimle gogus goguse canlari verip carpisti sehit oldu o gunleri dusunun bu sadece kurtler icin degil aleviler olsun tum bu vatanda yasayanlar ne zorlukla aldik bu ulkeyi kardes kardestik ama araya giren misyonerler ve amerika ozentileri o kadar degistirdiki ben gerici eskikafa felan degilim ama bole giderse yolun sonu kotu gozukuyor
bu benim dusuncen katilanda olabilir katilmayanda herkesin kendi bilcegi bir is simdi biraz o gunlere donelim bu videoyu koymustum ama yinede koycam

tuti kardes gene sen alt yazisini eklersin Wink

[yt]_FR6ZQR7HOE[/yt]
bunlar benim gorusum
Ara
YARGIÇ
Cesurcum Yazini Anlayabİlİyorum GerÇekten GÖĞÜs GÖĞÜse ÇarpiŞmak Gİbİ Çok GÜzel Bİr Konuya DeĞİnmİŞ Ve Çok Önemlİ Kavramlari VurgulamİŞsin Ama Senden Rİcam YazdiĞin Bu Yaziya Tekrar Bakmandir.Çok Önemlİ Bİr Vatan Sorununu Dİle GetİrmİŞsİn Ama Burada KullanmiŞ OlduĞun Bİr Kelİme Bence Yazinin Kalİtesİnİ DÜŞÜrdÜ Bİr Kesİme BÖyle Bİr Terİm Kullanman AyrimciliĞa Gİrmez Mİ Yanİ Bİr Mod.olarak Senİn YazdiĞin Yazi Bİr Yazi Buradakİlere Örnek Olmasi Gerekİrken Bİr Topluma Gerİzekali Mi Dedİn Ben Mİ YanliŞ Anladim.eĞer YanliŞim Varsa DÜzeltİr Mİsİn Yok EĞer DoĞru İse Sİtenİn Etİk Yapisi İle BaĞdaŞmayan Bİr Şey Var Sankİ....
Ara
soyle
duzelttim ama orda yanlis anlasilma olmus gerizekali kelimesini ben bir irk icin kullanmam yazarken yanlis yere girmis Sad ordabazi gerizekalilar yuzunden diycektim (misyonerlere uyupta vatani nasil zorluklarla birlikte aldigimizi unutup simdi bize dusman olanlar icin yazmistim
Ara
YARGIÇ
zaten senin böyle birşey yapma ihtimalin olmadığını düşündüğüm için yazma şeklime dikkat etmişsindir evet şimdi yazı gerçek manasına döndü bu konu çok hassas olunması gereken bir nokta herkesin kendine göre hataları vardır ulu önder bunların olacağınıda yıllar öncesinden farketmiş ama önlemlerine devam edilmemiştir.zaten tarihte hangi türk devletine bakarsanız bakın yıkma çabaları hep misyonerlik faaliyetleriyle olmuştur.
Ara
isyanbitmez
BENDE SENDEN NEFRET ED?YORUM mACaRTHUR.........
MacArthur
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BENDE SENDEN NEFRET ED?YORUM mACaRTHUR.........

Sad AA NEDENK? BEN NE YAPTIM SANASad
MorciveT
MacArthur Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
A?A?IDA OKUYUCA?INIZ YAZI TAMAMEN BANA AY?TT?R MSN ?ZER?NDE YAPTI?IM B?R KONU?MADAN ALINMI?TIR.T?KLER

ASLA OKUYAN ARKADA?LAR ?ZER?NE ALINMASIN VE DARILMASIN TAMAMEN BEN?M HAYATIMDA GE?EN BAZI OLAYLARDIR.

Ben asla kalabal?ktan ho?lnmam ve 12 ve di?er ge? saatlerde d??ar? ??kar?m 10 ki?inin bulundu?? yer benim i?in kalabal?kt?r ?ok konu?an? sevmem hi? konu?mayan dilsiz insalar? ?ok severim g?zlerle konu?may? severim.
?ok sesi m?zk dinleyen insanlarla bisiklete binlerken radyo dinleyenlerden evinden b?t?n mahalleye m?zk yay?n? yapt???n? sanarak sesi a?an geri zakal?larala muhattap olmam selam vermem
Sa?lar?n?n yan?na ?izgi atan ka??nda k?pe olmad??? halde varm?? gibi ka?lar?n? alan g?zlerinin alt?n? boyayan kulak memesi yemeyen burnuna ?enesine g?be?ine ...... takanlardan s?hah ?je s?r?pte ben sosyalim diyenlerden nefret ederim

ben tak?m elbise giymeme rahmen hiphop cu yada metal?i olupta bana g?z k?rpan yakla??p tan??a bilirmiyiz arkada??m sizi tan?mak istiyor tlfn numaran?z? verirmisizi nerde oturuyosnuz yar?n bulu?al?mm? beni ararm?s?n?z ben sizi biryerden tan?yoruz diyenlerden Annesinin ba?? kapal? olupta allah inanmayan evde ba?? kapal? oturan d??arda ayk?r? rak?? havas?nda olan

ba??n? kapat?m mini etek giyen
insanlar?n hepsinden nefret ediyorum do?ulu olupta benim dedem istanbullu diyen k?rt?e konulupta avrupa birli?ine girelim diyen
ka??kla ritim tuturamay?pta abi gel m?zik grubu kural?m diyen

babas? yan kom?umuz olan annesi annemin babas? babam?n yak?n arkada?? olan 4 sene ?nce yi?it abi diyen ?imdi yi?itci?im diyen k?zlardan sokakta abi diyen ba?kas?n?n yan?nda yi?it bana bak?yor diyen k?zlar?n allah belas?n? versin
2 sene ?nce benle ??kpta terk etti?im ama kendine yediremeyip ben terk ettim diyen aynaya bak?p kendini g?remiyen bana bak?p a?layan ba?kas?n?n yan?nda beni unutan sonra hi? unutmam akl?mdas?n diyen senin i?in ?l?r?m can?ms?n sensiz ya?ayamam tek a?k?ms?n diyen k?zlar laf?n? yerde bir daha muhattap olmam ?imdiye kadar s?yleyen 20 ki?i ve ?st?nden nefret ediyorum
Beni b?rak?rsan kendimi ?ld?r?m diyen ama beni b?rak?p ba?kas?yla ??k?pta ?ld?rmeyen sonra 2 ay sonra unutamad?m diyen

k?zlardan nefret ederim
ya karde?im ben senin k?z arkada??nla ??kmad?m diyipte k?z? ......... yapan sonrada bana selam veren parl?ament pakedinde malpepe ta??yan
ben senin kankan?m yi?it diyen
erkeklerden nefret ederim
Kendini partilerde alkole verip bay?lan uyu?turucu kullanan ama lafa gelince kendini PEYGAMBER sanan
insanlardan
a?z?yla i?ki i?emeyenlerden
beyninin 100/10 kullanamayanlardan
nefret ederim annesine gidip ben yi?it te a????m oda bana diyen halbuki aram?zda bir?ey olmayan
benim i?in s?zde ?l?pte ba?kas?n?n evinde yat?p kalkan
ben daha kimsenin elini tutmad?m diyen ama bozuk olan k?zlar?n alay?ndan g?na geldi art?k
kendi iste?iyle birlikte olsan sonra evlenicez dimi diyen
bende ?nce 20 ki?iyle yat?pta benle evlencenmi diyen
ya?? bende b?y?k olan yan?mda kendimden k???klerle ??kmam diyen benim ya??m? ??renince k?v?ran
d???k bel pantolan giyipte bak?nca ne bak?yonnn be diyen
asl? arap olupta sa?lar?n? sar?ya boyuyan ben sar???n?m diyen 15 ya??nda makyaj yapan
k?zlardan hepsinden ya nefret ediyorum
merhaba diyince neden s.a demiyosun diyen
sana namaz k?lmay? ??retyimmi diyen ama asl? ?arap?? olan
bilgisayardan anlamad? halde hack erim diyen
b?t?n insanlardan nefret ediyorum

beni tan?yan beni tan?mayan k?z erkek ya?l? dul yetim sakat gazi ?ehit bu yazd?klar?m? yapan bu tariflere uyan herkezden nefret ediyorum

?:confused: ?:confused: ?:confused: ?:confused: ?

Bu kadar karamsar olma bence Wink

Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Nie aLDaTTıN BeNi zALiMmMmM =( kardijan 14 701 04-08-2022, Saat: 07:11 PM
Son Yorum: wildfang
  ''B?TT?'' AMA KALB?MDE B?TMED?:'(((duy beni? ciciKIS 15 1,051 04-06-2022, Saat: 10:22 PM
  AFFeT BeNi FaToS :D juLia 23 1,358 04-01-2022, Saat: 08:51 PM
  AŞkimmm Nolur Benİ Affet mustafa_hulya 11 1,507 03-17-2010, Saat: 08:54 PM
Son Yorum: Qetesh
  Babam oyacak beni .. €BeRimSin 69 3,938 04-29-2008, Saat: 10:51 PM
Son Yorum: can yoldaşım

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 08:04 PM