:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mola dan önce son paylaşım
ZeNabiN
"Muhakkak ki Mü'minler kardeştir. öyleyse kardeşlerinizin arasını düzeltin. Allah'a karşı gelmekten sakının ki size merhamet edilsin."(Hucurat 10)

"Alah'ın ipine hep birlikte sımsıkı sarılın, parçalanıp bölünmeyin. Allah'ın sizin üzerinize olan nimetini hatırlayın. hani siz birbirinize düşmanlar idiniz de kalplarinizi birbirinize O ısındırmıştı. O nun nimetiyle kardeşler olmuştunuz. hani bir ateş çukurunun yanındaydınız da sizi oradan O kurtarmıştı. umululr ki hidayete erersiniz." (Al-i imran 103)

"Kendilerine apaçık deliller geldiği halde parçalamnıp ayrılanlar gibi olmayın. öyle olursanız sizin için büyük bir azap vardır." (Al-i İmran 105)

"Allah'a ve Rasulüne itaat edin.birbirinizle çekişmeyin . sonra içinize korku düşer ve kuvvetiniz gider.sabırlı olun. şüphesiz Allah sabredenlerle beraberdir." (Enfal 46)

"O kafirler birbirlerinin dostları, yardımcılarıdırlar.eğer siz de birbirinizi desteklemez iseniz, arzı fitne kaplar ve büyük bir fesat olur."(Enfal 73)

ister arap olsun ister kürt ister ıraklı ister amerikan isterse ispanyol. müslüman olsun kardeştiir bize. aradaki bu anlamsız düşmanlık , bu emperyalist güçlerin birliğimizi dağıtmak için yaydığı milliyetçilik artık son bulsun. unutmamalıyız ki kendilerine apaçık deliller geldiği halde parçalanıp ayrılanlar için büyük azap vardır.

öss ye hazırlandığım için bu sene buraya girmem imkansız mola veriyorum uzun bi mola . amacım hukuk okuyup Kudüs Sosyal Dayanışma varkfında filistinli kardeşlerimin davalarını yürütmek. madem ben erkekler gibi bedenimle savaşamıyorum onlar için bu alanda savaşırım. bana dua edin olur mu .

Allaha emanet olun selam ve dua ile...
Ara
Qetesh
Alıntı:öss ye hazırlandığım için bu sene buraya girmem imkansız mola veriyorum uzun bi mola . amacım hukuk okuyup Kudüs Sosyal Dayanışma varkfında filistinli kardeşlerimin davalarını yürütmek. madem ben erkekler gibi bedenimle savaşamıyorum onlar için bu alanda savaşırım. bana dua edin olur mu .

Allaha emanet olun selam ve dua ile...

[COLOR="Black"]keşke herkes senin gibi olsaSmile...son paylaşımınla bile herkese büyük bir ders verdin bana göre. inş yaptığın bu savaşı kazanırsın. allah yolunu açık etsin ZeNabiN

selam ve dua ile...SmileSmileSmile
[/COLOR]

Alıntı:ister arap olsun ister kürt ister ıraklı ister amerikan isterse ispanyol. müslüman olsun kardeştiir bize. aradaki bu anlamsız düşmanlık , bu emperyalist güçlerin birliğimizi dağıtmak için yaydığı milliyetçilik artık son bulsun. unutmamalıyız ki kendilerine apaçık deliller geldiği halde parçalanıp ayrılanlar için büyük azap vardır.

[COLOR="Black"]işte benim merak ettiğim nokta bu. yeryüzünde herkese yetecek nimetler fazlasıyla varken nedendir bu savaşlar...

tşkler...
[/COLOR]
Ara
ZeNabiN
teşekkür ederim adem abi seni yazmadığım ve sevda yürekliyi yazmadığım için diğer konuya özür affet yaaaaSadSadSadSadSad
Ara
Qetesh
inanki hiç önemi yokSmile kendine çok iyi bak...
Ara
ÐŽeşaren
Bu güzel düsüncen icin ve Son paylasimin icin ALLAH razi olsun Arkadasim..

Gercekten hic önemi yok Yorumun..Düsünmen yeterli..
Kendine iyi bak..Saglicakla..(;
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kıyamet kopmadan önce görecekleriniz soyle 7 669 04-09-2022, Saat: 02:53 PM
Son Yorum: wildfang
  1400 yıl önce gelen mail TutkuM 6 694 03-23-2008, Saat: 09:47 PM
Son Yorum: TutkuM
  kıyametten önce olacaklar soyle 1 517 04-30-2007, Saat: 10:01 AM
Son Yorum: PaPaTYa_PReNSeS
  *Beş Şeyden Önce, Beş Şeyi Ganimet Bil* *TATLI BELA* 4 772 04-24-2007, Saat: 08:37 AM
Son Yorum: *TATLI BELA*
  paylasim.. toxique_lierre&b.b.k 6 776 10-12-2006, Saat: 09:55 PM
Son Yorum: p£r!k!z!

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 11:38 AM