:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
b?r ask h?kayes???
barbie89
3 y?ll?k b?r ?l?sk?m vard?.del?ler g?b? sev?yorduk b?rb?r?m?z yada ben oyle zanned?yordum. o istanbulda yas?yordu ama aslen b?s?m memlekettenn d? yan? sadce telefonla olan b?r ?l?s?k?m?z vard? ole olsa b?le hayaller hep yureg?mdeyd? ve gun gect?kce daha fazla cogalmaya baslad? bu sevg?.evl?l?k planlar? falan kuruyorduk telefonda sattlerce.???nc? y?l?n sonuydu onun okulu baslam?st? okul baslad?ktan ?k? hafta sonra tum aramalar? kesm?st?.sadce ben ar?yordum ?let?s?me gecmek ?c?n onu sevd?g?m? b?rdaha b?rdaha solemek ?c?n onda ?se cvps?z susmalar.b?r gun gecen?n b?r yar?s? kalkt?m tele sar?ld?m mesguldu aral?ks?z 1 saate kadar ard?m ama mesgul sonra tum cesaret?m? toplay?p ona mesaj att?m ^^hayat?nda baska b?r?m? var^^ aynen cevap geld? ^^lanet olsun k? var^^ o gunden sonra hayata kusmustum ve ondan sonra ondan ayr? kald?g?m hergun ?c?n b?r mektup yad?m ve b?r sene ?cers?nde b?r sand???n yar?s? kadar mektup olmustu yuzlerce b?r gun ondan art?k vazge?mem gerekt?g?n? dusundum o sand?g? al?p ?cene bana ald?g? ne varsa tum esyalr??n? tum esyalar?m? ve b?r kol? kurumus gul sonra b?de en zates?ndens?yah b?r gul koydum sand?gn ?c?ne verd?m kargoya.... aradan b?r hafta gect? h?c ses sda yok muhakkak alm?s olmayd? ama haber yoktuu b?ras daha bekled?m ve ertes? gun babas? ben? arad? onun kaza gec?rd?g?n? ve yogun bak?mda olumu bekled?g?n? soled? dondum kald?m.ama cesaret?m yoktu onu o halde gormeye.ama yapmal?yd?m varsa korkular?m bunlarla yuzlesmel?yd?m .Sonra g?tmye karar verd?m taks?ye b?nd?m ve koskaca b?r buket gul ald?m cunku b?z?m dugunumuzde ben bembeyaz gel?nl?kler? g?yerken el?mde koskacaman k?rm?z? gulelrle b?r bulet olucak t? onu dusunmustum san?r?m o an. hastanen kap?s?ndan ?cer? g?rd?m burnumu yakan ac? b?r koku vard? ama ben gucluydum yukar? c?kt?m yogu bak?m odas?na tum a?les? kap?n?n onunde feryatlara burunmustu. h?c konusmad?m onlarla heps? yalavar?r gozlerle bana bak?yordu san k? .?cer? g?rd?m art?k cok gec oldugunu soled? hems?re ben?m beyaz gel?nl?g?m?n uzer?ne olucak gulelr onun kefen?n ustune geld? rollar? tamemen deg?sm?ts?k.art?k o yoktu sonsuza kadar.. o oldukten 2 ay sonra b?r telefon geld? annesyd? bu sefer arayan onlara g?tmem gerekt?g?n? soled? y?ne b?r ceserat test?nde gecmem gerek?yordu ve y?ne ayaktayd?m ev?ne g?d?p odas?na g?rd?m yatag?n alt?na bakt?g?mda yuzlerce mektup heps? bana yaz?lm?s t?? okudum okudum her okuduguda kend?m? b?r kere daha tan?yordum sank?? mektuplar? yolad?g?m gun kaza gec?rm?st? bu dogru ama o zaten hastayd? beyn?nde tim?r vard? ve elbet b?r gun ayr?lacag?m?z? b?l?yorduu ama benn oles?ne suclams?t?m k? ama oles?ne sevm?st?m k? s?md? hergun mezar?nda beyaz b?r b?rak?yorum rahmetle uyusun d?yee..
Ara
isyanbitmez
NASIL OLSA ?LECE??M D?YE SEVD???NE ACI ?EKT?RMEMEK ???N YAPILAN (ASLINDA BU DA B?R ACI ?EKT?RMED?R) BU FEDAKARLIKLARI SA?MA BULUYORUM B?YLE YAZILAR BEN? ETK?LEM?YOR. ?L?M MUAMMASININ ZAMANI B?L?NMED???NE G?RE EN SON G?N?NE KADAR ONUNLA YA?AMANIN NERES? YANLI? ANLAM VEREM?YORUM. HANG? ?EK?LDE ANILMAK ?STERD?N?Z? SON ANA KADAR B?RB?R?M?Z? SEVD?K HAYATIMIZDA HER ?EY? PAYLA?TIK. B?RB?R?M?ZE H?? YALANIMIZ OLMADI MI? YADA BEN? ?ZMEMEK ???N YALAN S?YLEM?? BERABER YA?AYACA?IMIZ SON G?NLER? ?K?M?ZE DE KAHIR ZEH?R ETM??. ??NK? SONU?TA O MEKTUPLARI OKUDUYSAN EVET DERS?N. BEN? SEVM?? NEDEN B?YLE YAPTI. NEDEN PAYLA?MADI BENLE. NEDEN BEN? UZAKLA?TIRMAYA ?ALI?TI KEND?NDEN. BUNA HAKKI YOKTU. (BU ARADA HERG?N MEZARINA BEYAZ B?R NE BIRAKIYORMU? RAHMETLE UYUMASI ???N)...........
w00w
allah sabır versin...
Ara
Firari Fırtına
Yüreğinize sağlık ...

Sevg ...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 06:53 PM