:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sLmm BeN YeNiYim TaNı$Maq İsTeYeNLer......
EndLess
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:neyse bi ara sersi yide şoka sokarsın anlar Big GrinBig GrinBig Grin

yoooo abı kesınlıkle soka gırecegımı sanmıyorum ama ben dedım yanlıs anlamasın benı amacım kırmak dıgıl ama pek ınandırıcı gelmedı oda olabılır ıdda etmem oysa Allah sevdıkleırne bagıslasın
Ara
CaNaT
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yoooo abı kesınlıkle soka gırecegımı sanmıyorum ama ben dedım yanlıs anlamasın benı amacım kırmak dıgıl ama pek ınandırıcı gelmedı oda olabılır ıdda etmem oysa Allah sevdıkleırne bagıslasın

bişey dedğim yok be takılıyorum sadece yanlış anlama sakın Smile
Ara
wiLd_angeL
YaNLı$ aNLaMaDım aMa İNSaNLaR HaKKıNDa BuKaDaR öN YaRGıLı oLMaq KöTü Bi$i...
Ara
EndLess
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bişey dedğim yok be takılıyorum sadece yanlış anlama sakın Smile

heee abı bu arada soka gırmeye ıhtıyacım var Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin umarım sok olurum dedıgın gıbı Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
EndLess
wiLd_angeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:YaNLı$ aNLaMaDım aMa İNSaNLaR HaKKıNDa BuKaDaR öN YaRGıLı oLMaq KöTü Bi$i...

bak ön yargı dıgıl amacım senı kırmak da degıl eger kırdıysam özür dılerım ama bunları daha önce bı cok kez görduk bı sıteden resım kapan benım dıye buraya eklıyo anlıyosundur umarım ::Smile:Smile:Smile
Ara
wiLd_angeL
aNLıYoRuM.. BeNDe öLeLeRiYLe Çoq KaR$ıLa$Tım...!!
Ara
EndLess
hee bu arada Allah sahıbıne bagıslasın cok guzelsın sölım SmileSmileSmileSmile
Ara
wiLd_angeL
NoLDu BirDennn.... HaNi İnaNMıYoDnn...!!
Ara
EndLess
wiLd_angeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:NoLDu BirDennn.... HaNi İnaNMıYoDnn...!!

Hala ınandıgımı sölemedım kı :SmileSmileSmileSmileSmileSmile sadece bı resımm var ortada ve bunu senmısıssın gıbı kabul ettım SmileSmileSmileSmileSmileSmile cunku sen öle dıyorsun
Ara
ѕqρα кJмя
hoshgeLdn Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  slmm millet ;) UNILee_34 16 548 04-13-2022, Saat: 09:35 PM
Son Yorum: wildfang
  slmm ben geldimm florya 23 1,128 04-13-2022, Saat: 06:59 PM
  Bende Yeniyim :D blue_belial 32 969 04-13-2022, Saat: 03:06 PM
  ya yeniyim kimseyi tan?m?yorum ?nce bir tan??al?mm?? serseri kiz 23 863 04-12-2022, Saat: 11:36 PM
  slmm bende geliverdim :D asi_carisma 26 1,231 04-12-2022, Saat: 09:00 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 10:49 AM