:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Söz kesildi düğün Ekim'de
Melek06
31942.jpg
Söz kesildi düğün Ekim
Pınar Altuğ ile Yağmur Atacan sözlendi. Ekim'de de düğün var...

Pınar Altuğ (34) ile Yağmur Atacan (25) ın cuma günü gerçekleştirilen söz kesme törenine anne ve babası vefat ettiği için Pınar Altuğ'un teyzesi ve Yağmur Atacan'ın annesi katıldı. Çift Ekim ayında bir kır düğünüyle evlenmeyi planlıyor.

Pınar Altuğ'un Bebek'teki evinde Türk geleneklerine göre yapılan kız isteme töreninin ardından yüzükler takıldı. Çift henüz nikah tarihi almadı ancak Ekim ayında bir kır düğünüyle evlenecekleri söyleniyor.
Ara
Qetesh
darısı başımaBig GrinBig Grin
Ara
GCLRNFNS
abi pınara yakışırr yaa adem olum seni
isteyen varlannn bisim köyden.....Big Grin
Ara
Qetesh
wallamıBig GrinBig Grin abi hemen yapalım düğünü askere gitmedenBig Grin...
Ara
GCLRNFNS
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:wallamıBig GrinBig Grin abi hemen yapalım düğünü askere gitmedenBig Grin...

tamam abjim sen yeterki isteee ben haber göndereyimm
bizim siid....li fato yaa hemen hallaosun işşşş.....:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
EndLess
atılla abı bakıyorum herkesı evlendırıyosun bızıde aslıyla evlendırsene askere gıtmeden Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Qetesh
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamam abjim sen yeterki isteee ben haber göndereyimm
bizim siid....li fato yaa hemen hallaosun işşşş.....:yikildim::yikildim::yikildim:

[COLOR="Black"]atilla abi o benim rüyalarımın prensesi neden öyle diyorsunBig Grin:yikildim:

[/COLOR]
Ara
GCLRNFNS
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:atılla abı bakıyorum herkesı evlendırıyosun bızıde aslıyla evlendırsene askere gıtmeden Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

valla olum şaka bi yana burdaki isteyen herkesi
evlendirirdim elimde olsa görsünler ondan sonra dünyanın kaç bucak oldugunu...SmileSmile
hem olum getirin bana kimliginizi iki tanede şahit getirinn addam gibi
ademle canat olmasın amaBig Grin.. sizi hemen evlendireyimm formun bana vermedigi yetkiye dayanarak....Big GrinBig Grin
Ara
GCLRNFNS
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:atilla abi o benim rüyalarımın prensesi neden öyle diyorsunBig Grin:yikildim:

tamam işte olum bak sende diyosunn yaa
sen onu anca rüyanda görürsün onu annesinden
ne doktorlar mhendisler istedide annesi vermedi
oysa o hepsine verdi....::yikildim::yikildim:
Ara
Qetesh
bana neden vermedi bu kız Big GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 09:52 PM