:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ölüm bile ayıramadı
Melek06
Ölüm bile ayıramadı

00234394.jpg

65 yıllık aşıkları, ölüm de ayıramadı.Muğla merkeze bağlı Kötekli köyünde 65 yıllık evli bir çift aynı gün 7 saat arayla vefat etti.
Dün saat 10:00 sıralarında vefat eden 80 yaşındaki Sultan Altaş'ın cenazesi Muğla merkeze bağlı Kötekli köyü mezarlığında defnedildi. Sultan Altaş'ın 65 yıllık hayat arkadaşı 82 yaşındaki Mustafa Altaş, cenaze sonrası Allah'a eşinin yanına gitmek için dua etti.
Sultan Altaş'ın ölümünden 6 saat sonra Kötekli köyündeki evlerinde mevlit okutuldu. Mevlid-i Şerif esnasında Mustafa Altaş eşinin ölüm acısına dayanamayarak "Allahım ben bu acıya dayanamam. Beni de eşimin yanına al" diye dua etti.
Mevlit sonrası evinde oturan Mustafa Altaş, aniden kalp krizi geçirdi. Kalp krizi sonrası vefat eden Mustafa Altaş'ın duası kabul oldu ve eşinin ölümünden 7 saat sonra vefat etti. 65 yıl eşinden bir gün dahi ayrılmayan Mustafa Altaş bir gün sonra eşinin yanında toprağa verildi.

Mustafa Altaş'ın 20 torunundan biri olan Dursun Altaş, "Önceki gün sabah babaannemi kaybettik. Öğle namazında toprağa verdik. Aynı gün akşam evde mevlit okuttuk. Dedem mevlit boyunca Allahım benim de canımı al diye dua etti. Mevlit bittikten sonra dedem oturduğu yerden kalkamadı. Sonra anladık ki geçirdiği kalp krizi sonrası ölmüş" dedi.
Ara
CaNaT
Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun
Ara
esmerbela
mekanları cennet olsn aşıklar işte ayrılamadılar : )
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 08:52 AM