:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
!!! lütfen YARDIM edin arkadaslar çok zor durumdaim!!!
iLLeth.!
Bu konuyu nereye açacağımı bilemedim, ama inanın zor durumdayım, bu bölüm en çok ziyaret edilen bölüm olduğu için, buraya açarsam herkes belki yardımcı olabilir bu konuda bana diye düşündüm.

Uzun süredir beni çok üzen bir durumu sizlerle paylaşmak istedim.

Maalesef ben ciddi bir mali kriz içindeyim. Ve artik tabir yerindeyse biçak kemige dayandi. Bir sürü ödemem var fakat bunlari karşılayacak durumda değilim. Böyle olunca da haciz söz konusu olacak büyük ihtimalle. Bir karar verdim.
Elimdeki mallardan bir kaç parca bir şeyi bu hafta sonu satişa cikaracagim. Satis evin arkasindaki bahçede olacak. Eger vaktiniz olur da bu satışıma gelirseniz çok sevinirim.
Satisa cikaracagimiz parcalarin toplu fotografini da ekliyorum,

satiliklarwy4.jpg

:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
by€mo
NE aDAmsın YhaBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
ben alim birini Big Grin
Ara
SECO_UA22
nan dedim ne diyo bu Big Grin Allah senin iyiliğini versin :yikildim: ne adamsın nan Big Grin
Ara
iLLeth.!
zuahaha forumun en neselisi olmak bole bişi olsa gerekTongueTongueTongueTongueTonguePTongueTongueTongue:
Ara
KoLera
Mannaksin sen Mannaakkkkkkkkkk Big Grin
Ara
YARGIÇ
Ben gelemem zamanım yok ama sana pm den adres vercem ucuzlardan 3-5 tane paketle postaya ver sana zahmet aps olmasın mektupta olsa olur parası neyse ben veririmBig Grin
Ara
iLLeth.!
KoLera Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Mannaksin sen Mannaakkkkkkkkkk Big Grin

yok be koleraajık o snn mannahlıınBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:
Ara
iLLeth.!
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben gelemem zamanım yok ama sana pm den adres vercem ucuzlardan 3-5 tane paketle postaya ver sana zahmet aps olmasın mektupta olsa olur parası neyse ben veririmBig Grin

ztn 5 urun alana 1 urun bedava ondanda faydalanırsın..Big GrinDBig GrinDBig GrinBig GrinBig GrinBig Grind
Ara
TutkuM
:yikildim::yikildim: ya diadora yine yaptın yapacağını ilk okumaya başladım üzüldüm Sad(bu aralar artık kötü bişey duymak istemiom ya kalbim vvar benm:yikildim: emeğine sağlık canım...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arkadaşlar Tıklayın Eğlence Var Burada Oynuyalım hadin.. €BeRimSin 11 1,120 04-12-2022, Saat: 09:39 AM
Son Yorum: wildfang
  COk eGLeNCeLi BiSI aRKaDaSLaR:)) ozlem_66 9 807 04-07-2022, Saat: 05:20 PM
Son Yorum: wildfang
  Nereyi öptüğünüze çok dikkat edin!.. YasSmin 10 1,017 05-23-2011, Saat: 01:23 PM
Son Yorum: ZencefiL
  Yavaş Yavaşşş Lütfen ... Yorgun Yürek 7 527 03-15-2009, Saat: 12:54 PM
Son Yorum: deli-kı@z
  lütfen okuyun arkadaşlarr kronik 7 524 02-10-2008, Saat: 11:05 PM
Son Yorum: kronik

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 07:51 PM