:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Türk Bayrağını indir tehditi
w_ytx12
17501.jpg
Türk bayrağını indir tehditi
Bodrum'da arabasına Türk bayrağı asan bir kişi PKK yanlılarının saldırısına uğradı

Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarında otomobiline Türk Bayrağı asan malülen emekli üsteğmen 62 yaşındaki Ertuğrul Gültekin'in yolda önünü kesen 4 kişinin ‘Türk Bayrağı'nı indir Kürt Bayrağı'nı as' diye tehdit ettiği iddia edildi.

Saldırganların otomobili yumrukladığını iddia eden Gültekin, şunları söyledi:

“Otomobille olay yerinden kaçarak kurtulabildim. Aksi taktirde beni orada linç edeceklerdi. Kürtçe ve Türkçe konuşuyorlardı. Türk bayraklarını indirmemi ve 30 Ağustos'un geçmesi nedeniyle Kürt bayrağı asmamı istediler. Bana Türk Bayrağı'nı indirip, Kürt Bayrağı takmamı isteyen gençlere cevap olarak ‘Ancak benim kanım aktıktan sonra Türk Bayrakları'nın otomobilden ineceğini söyledim.''
Savcılığa ve jandarmaya suç duyurusunda bulunan emekli üsteğmen Ertuğrul Gültekin'i tehdit eden 4 kişinin arandığı belirtildi.

kaynak:internethaber
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Ertuğrul Gültekin'e helal olsun
onlarada sadece les conars demek istiorum
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
beni babam fatihin istanbulu fethettigi yastasin marslariyla buyuttu turk bayragi inmez inemez ustegmenin dedigi gibi gerekirse kanimiz akar Wink kurban olsun herkez benim bayragima Big Grin
Ara
Qetesh
o bayrak rengini şehitlerimizin kanından aldı. kıyamet kopana kadarda o bayrağın gölgesi altında yaşayacağız...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  …Türk Adının Anlamı… MaSaL 1 763 06-15-2011, Saat: 05:05 PM
Son Yorum: YasSmin
  Aslında çok şeydir, Türk olmak...‏ PiNk_AnGeL 2 415 03-04-2009, Saat: 07:09 PM
Son Yorum: DeRiN_SeSsİzLiK
  türk mühendisler 40 milyon billinmeyenli denklemi çözdüler Qetesh 6 667 05-01-2007, Saat: 04:58 PM
Son Yorum: Qetesh

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 03:12 AM