:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
okuman?z? tavsiye edrim m?kemmel bir yaz?
SARI FIRTINA
Hep bir yerlere, bir ?eylere yeti?me tela??ndas?n?z de?il mi? Hi? vaktiniz yok, "Fast live", "Fast food", "Fast music", "Fast love"... Dikte ettirilen "y?kselen de?erler", "in" ler, "out" lar... Buna benzer bir odada, ?ansl?ysan?z g?ky?z?n? g?rebilen bir pencere ard?nda bitecek hepsi .

Dostlu?u klavyelerinde, ya?am? monit?rlerinde arayanlar, Size sesleniyorum! Hangi tu? daha etkilidir ki s?cac?k bir g?l??ten ya da hangi program verebilir bir a?a? g?lgesinde uyuman?n keyfini? Copy-paste yapabilir misiniz dalgalar?n sahille bulu?mas?n??... ??inizi ?s?tan g?n ?????n? g?nderebilir misiniz maille arkada?lar?n?za?

Sevgiyi tu?larla m? yazars?n?z?
?p??mek i?in hangi tu?lara basmak gerekir?...
Ya da Geri d?n???m kutusunda saklanabilir mi kaybolan zaman? Do?ay? bilgisayarlar?na d??eyenler, neden g?rmezsiniz bah?edeki akasyan?n
tomurcukland???n?.
Ve ?slak toprak kokusu var m?d?r dosyalar?n?z aras?nda ?... Koklamak, duymak, dokunmak, yok mu ya?am skalan?zda?.. Bilgi toplumu oldunuz da, duygu toplumu olman?za megabaytlar?n?z m?
yetmiyor?
Ara
ShOpAr_87
igrenç bi saçmalik ama emeğe saygi diyelim hadii
Ara
SARI FIRTINA
Yİnede Eyw OkuduĞun İÇİn
Ara
MacArthur
Tşkler o kadarda saçma değil bence gizli bir romantizim var içinde tşkler paylaşım için
cmblgc1907
kimbilir kimilerini hayata baglayan sebep o teknolojinin içindedir. belki o bilgisayar mesafeleri kısaltan sanalda olsa sıcacık bi gülümsemeyle tüm dünyası olabilir. elbette gerçek hayatta bu gülümsemeyi görebilmenin ve yaşayabilmenin etkisini göremeyiz. ancak yine de bu yazıdaki gibi düşünmüyorum ben..
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 10:35 PM