:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Doğum Tarihinize Göre Hangi Otsunuz??
ѕαкℓı@мѕı@η
sende eksik kalsaydin
Ara
NoNam3Her0
Kasim 17 -30 ---Bildiğimiz Ot Big Grin Big Grin
Ara
SECO_UA22
böyle şeylere inanmam ama MAYDANOZ çıktım ve gerçekten anlatıldığı gibi Big Grin

Uyumlu, herşeye maydanoz olmak burdan gelir sıcakkanlı birisiniz. >> uyuma tmm sıcakkanlılığada tmm ama o kadarda maydanoz değilim yoksa öylemiyi Big Grin

Size nasil davranilmasini istiyorsaniz siz de herkese oyle
davraniyorsunuz. >> aynen öyle

Sadık ve dürüstsünüz, yapmacık insanlara ve dedikoduya karşısınız. >> kesinlikle öyle

Big Grin valla ne yalan söliyeyim tam beni anlatmışlar :yikildim:
Ara
Qetesh
SECO_UA22 hakkaten doğru yawBig GrinBig Grin....ne maydonuz adamsınBig GrinBig Grin
Ara
cehennem22
çimen...............
Ara
nry8
Çimen

Cok hassas ve narinsiniz. (çimlere basmayın ) Kolay aşık oluyorsunuz. Ne cok utangac ne cok girişkensiniz. Arkadaş
grubunuzda kırılmaması icin kollanan birisiniz."

ne güzel yazmışlarBig GrinBig Gringerçek sankiBig GrinBig Grin
Ara
play-54
Ebemgüneci Big Grin
Ara
s7e7v7e7n
Sarmaşık

Yerinde duramayan birisiniz. Durmadan ona buna sarılıp duruyosunuz Cok arkadaşınız var ve sosyal yaşamınız cok renkli. Dedikoduyu biraz seviyorsunuz. Sizi taniyan sizin gibi biri daha

olmadigini duşünüyor. Dikkat cekmeyi cok seviyorsunuz
Ara
duyqushh
Dereotu

Siz lider olmak icin dogmuşsunuz. Ama yapacak bişey yok bazı organizasyonlar! da sadece değişik tad bırakıyorsunuz o kadar. Sözünü dinleten, dediğini yaptiran birisiniz. Kararli tavirlariniz

cevrenizdekileri etkiliyor. Insanlarin arkadaş olmak
isteyebiliceği birisiniz.

vayyy bee özeLLİkLere bakk Tongue Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
Isırgan otu

Cekici ve populersiniz.. Kolayca arkadaş edinebiliyorsunuz.. Kendinden emin tavirlarinizla grup icinde liderlige yakışıyorsunuz. Eğer sizin liderliğinizi kabul etmiyorlarsa uygun bir yöntemle kabul ettiriyosunuz, yine olmazsa ısırıyosunuz...

Hmm........
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Uyku Pozisyonuna Göre Kişilik Analizi MeLeksi 0 827 02-28-2011, Saat: 03:14 AM
Son Yorum: MeLeksi
  Bana göre resim süper, kesinLikLe BAKIN.. My_LiFe 1 572 03-25-2010, Saat: 09:54 AM
Son Yorum: kı@ymı@k=)
  Toplama kamplarını hangi millet keşfetmiştir? CaNaT 0 374 11-12-2009, Saat: 03:44 PM
Son Yorum: CaNaT
  Bu teste göre ya %98'densiniz ya da sıradışı %2'den ... Nǿ ŦΞДЯ 23 2,030 07-20-2009, Saat: 09:27 PM
Son Yorum: 'Belinay'
  Hangi Marka Hangi Ülkeye Ait? PesmisT GirL 6 590 05-06-2009, Saat: 12:51 AM
Son Yorum: Patikli_Penguen

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 04:25 AM