:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
imkansızdı iki diünya bir araya gelse olmayacaktı bunu göremedik
beYAZ gülÜM
birbirimiz seviyorduk ama ikimizde farkındaydık yasaktı bu aşk bize... Olmayacaktı ailelerimiz uyuşmuyordu ama aşk adamın gözünü kör eder derler ya ikimizinde gözü kör olmuştu aşktan. Bu derece aşıktık birbirimize hep geleceğe yönelik hayaller kuruyorduk birlikte uyuduğumuz günlerin hayalini çocuklarımız isimlerini hepsini düşünüyorduk ... Öss vakti gelmişti ailelerimiz iice sıktı bizi gerek birbirimizi bırakmamız konusunda gerekse öss konusunda birlikte aynı okula gitmekti hedefimiz... Çevremizdeki herkes uyarıyordu bizi imkansıza gidiyorsunuz diye biz aşığız ya imkansız yok deyip çıkıyorduk işin içinden ... Herşeyimizi hazırlıyordukk ... Derken birgün fark ettik bunun olmayacağını ağlaya ağlaya ayrıldık ... Ama öyle çok ağladık ki şimdi ailelerimiz rahat çünkü görüşmüyoruz koptuk aşkımız yok artık o kocaman aşkımız ... Bir gün ne göreyim bir kızla geziyor vay be dedim içimden hiç bir şey söyleyemedim kilitlendim sustum kaldım ... eğer okuyorsan bunu hani çok sevmiştin yalancı ????????
Ara
RAMSES
pAYŞALŞIM İİÇİN TŞKÜRLER GÜZELDİİ
Ara
TutkuM
emeğine sağlık güzeldi...
Ara
asuuu
gercekten sevseydı senı asla bırakmazdı unutma bunu ne kadar ımkansız olsada.bence ımkansızlık yoktur onu bız yaratıyoz eger sevıyorsan Allahına kadar derım ......
Ara
:: CiMCiMe ::
asuuu Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gercekten sevseydı senı asla bırakmazdı unutma bunu ne kadar ımkansız olsada.bence ımkansızlık yoktur onu bız yaratıyoz eger sevıyorsan Allahına kadar derım ......

Sonuna kadar katılıyorum..Allah yardımcın olsun...
Ara
dandanur
işte hayat vefasızlarla dolu ne olursa olsun inanma başkasına eyvallah de geç yukarda bilen biri var çünkü yüregin temiz olsun yeter ki.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sevd???n Kiza A?ilamiyorsan Bunu Oku €BeRimSin 7 818 04-04-2022, Saat: 12:46 AM
Son Yorum: wildfang
  bunu izleyipte gözyaşlarını tutamayacak olan yoktur herhalde !Sheitan! 1 547 05-29-2007, Saat: 04:12 PM
Son Yorum: MorciveT
  ya ben bunu ilk okudugumda aglad?m s?per hikaye Rüya Güzeli 1 508 10-07-2006, Saat: 08:54 PM
Son Yorum: AdAmIn1i

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 02:22 AM