:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?zleminle bo?ulup ?lmek...
in_love_girl
Simdi ?yle umutsuzca yaz?yorum sana. Ben sende kaybolmu?um, sen bende. Belki bu kaybolmuslukta bir?ekilde duyars?n sesimi diye...

Hi? ?imdiye kadar ger?ekten d???nd?n m? seni anlayamad???m?? Ben de ayn? senin gibi bir maske takt?m y?z?me. S?rf bu kadar olaydan canl? ??kabilmek i?in. S?rf m?mk?n oldugu kadar yara almadan kurtulmak i?in. Ama beceremedim i?te. Buraya kadarm??...

Ben a?k?m? sadece sat?r aralar?nda kaybolmu? bir yazar olarak ya?amak istemiyorum. Seni ?u anki ?ekilde anmak istemiyorum. Seni her hat?rlad???mda ?aresizce g?ky?z?ne bakmak istemiyorum. G?zya?lar?m ve a?k?mla b?y?tt???m kalbimi s?k?p atmak istemiyorum. ??nk? benim y?z?m ilk defa ger?ekten seninle g?ld?, senin g?zlerinden ald???m ???lt?yla biraz daha bagland?m hayata. Ben o ??mar?k ve tatl? ?OCUGU istiyorum hayat?mda. Onu tan?y?nca bana tekrardan do?du?umu hissetiren ?ocugu...

Nolurdu ellerimi hi? b?rakmasayd?n? Bu kadar ?z?lmeme izin vermeseydin? Ama bunlar?n bir ?ekilde ya?anmas? gerekiyordu. ??nk? yanl?? ba?lam??t? her?ey. Yanl?? yer, yanl?? zaman. Konu?malar?ndan da belliydi zaten birg?n b?rak?p gidece?in. Elinden geldi?ince ac?tmadan gitmeye ?al??t?n ama seni ger?ekten kaybetme korkusu neler neler yapt?rd? bana. Neyse o g?nler bir ?ekilde geride kald?. Biliyordun birbirimizi ?ok ?zece?imizi, bilmiyordun birbirimizi yaralayaca??m?z?, ac?taca??m?z? ve bir?ok ?eye zarar verece?imizi. Bundan sonra bir?eyler kazanm?yoruz tam aksine art?k ge?en vakit bizden bir?eyleri g?t?r?yor...

G?rm?yor musun sana ula?mak i?in bir?ok ?eyimi feda etti?imi? Ba?ka asla hi? kimselere yapmayaca??m ?eyleri yapt???m?? Kendimden ne kadar fedakarl?k etti?imi? Sana ula?mak i?in kendimle nas?l sava?t???m?? Sanm?yor musun benim de gururum olmad???n?. Her s?z?nde biraz daha can?m? yakt???n?, Her s?z?nle kalbimde yeni bir yara a??ld???n?. Bu seferki kendi kendine kapanaca?a benzemiyor. G?rm?yor musun her s?z?nle seninle bulu?mam?z?n daha da imkans?zl??a do?ru s?r?klendi?ini? Ger?ekten istedi?in bu mu g?zelim... Ger?ekten de bu ili?kiden istedi?in sonu? bu mu...

Hani baz? s?zler vard?r insan? derinden yaralarlar. Hem de en beklemedi?i anda s?ylenmi?lerdir. En zay?f an?nda, en beklemedi?in ki?iden. Benim kalan t?m g?c?m? de alan bu oldu...

?u anda sen belki de hala beni beklerken ne haldeyim biliyor musun? ?nsanlarda t?m duygular z?t ?ekilde verilir. Tabi ki a?k i?in de bu ge?erlidir. Hatta en k?t?s?d?r. Nefret ve a?k ayn? anda verilir t?m kalplere. Aralar?nda ?ok ince bir ?izgi vard?r. Ben bu ?izgide y?r?yorum ?u an. Kalbimin en a??r mahkemelerinde yarg?lan?yorsun. Ve durum bu sefer hi? de iyiye do?ru gitmiyor. Birilerinin art?k buna ??k?p dur demesi laz?m. Ve bu ki?i sensin...

Sanki bir batakl?kta gibiyim. Yava? yava? ?ekiyor toprak beni kendine do?ru. Art?k elimden tutman? istiyorum. Elimden tutup beni buradan ??karman?. Ben sana ula?maya bu kadar ?abalam??ken bir fedakarl?k bekliyorum senden. Sadece araman?. Ve bu kabusun sona ermesini...

Bu gidi?in sonu k?t? g?r?n?yor. Ben bu ?ekilde bitmesini istemiyorum bu hikayenin. Hem de kavu?maya bu kadar yakla?m??ken ?zleminle bo?ulup ?lmek istemiyorum...
al?nt?d?r
Ara
PunisheR
eline yüreğine sağlık..paylaşım için tşkler Wink
Ara
in_love_girl
tşk ler cnm...
hoşgeLmişsin aramısa..
bn senii yenii görüom daha..:S
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi