:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
q?seL S?zLer -1-
Son Noktam
  • ?zlemi tatmak i?in ayr?l?k gerek fakat insan ayr?l?k olsun istemez ayr?l?k olmassa ?zlem olurmu ?zlemeyen a?k? anlayamaz...
  • Sevgiye at?f
    seni g?rmek istedi g?zlerim
    kaybedilmi? y?llar?n uzunlu?unda
    seni tutmak istedi ellerim
    ellerinin dingin s?cakl???nda
    usulca ald?m seni hayalime
    ?yle s?k? tuttum ki
    seni ufaltt?m
    neyi kaybetti?imi
    bilmeden!
  • G?ne? bat?nca s?nd? sanma ya?mur ya?mazsa kurudu sanma aramay?nca unuttum sanma g?ne? olur do?ar?m ya?mur olur ya?ar?m elini uzatt???nda her zaman yan?nday?m
  • ?imdi uzaklardas?n benimle de?il, Ben yaln?z?m seninle de?il, Ad?n kalbimde dilimde de?il, Kalbim sende i?imde de?il...
  • Neden ya??yorsun ya?mur neyi ?slatmak istiyorsun sokak ?slak cadde ?slak g?zlerimi ?slatmak istiyorsan e?er onlar zaten ?slak
  • ?kimiz bir g?n?z g?nd?z? sen gecesi ben.. ikimiz bir g?l?z ?i?e?i sen dikeni ben.. ikimiz bir yang?n?z alevi sen k?l? ben.. ikimiz bir can?z damar? sen kan? ben.. ?imdi ikimiz ayr?y?z vatanda sen gurbette ben...
  • Kimi zaman uzaklarda duran sevgilinin kimi zaman gece uykular?n?n ad?d?r hasret sen y?ld?zlar?n getirdi?i ?zlem de?il ?l?m?n bile silemeyece?i bir tutkusun i?imde
  • Zaman bizim elimizde ne kadar?n? kullan?rsak o kadar seni sevecegim ve bir g?n bu d?nyadan ?l?p gidince an?larla dolu bi ?m?r degil her an? a?k?m?zla dolu bir ?m?r ge?irmek istiyorum ne dersin bitanem ?nce ya?ay?p sonra ?l?rm?s?n benimle
  • ?l? bir y?lan gibi yat?yordu aram?zda, yorgun, kirli ve umutsuz ge?mi?im, oysa bilmedi?in bir?ey vard? sevgilim, ben sende a?klar?m? temize ?ektim...
  • Ays?z gecelerde y?ld?zlar nas?l kalm??sa bo?lukta ?yleyim sensiz kal?nca. g?ne?ten ?nce toprak nas?l ihtiya? duyuyorsa suya, y?re?imde ?yle sana.
  • G?zlerinde ye?ili sa?lar?nda g?ne?in bat???n? duygular?nda seni ya?amakt? en tatl? yan?n.
  • Kimbilir kimler var ?imdi kalbimde sen beni unuttun ?oktan belkide ben hala ya?ar?m eski g?nlerde ne yapt?msa seni unutamad?m....
  • Nerede bah?eler nerde sahiller hani bulu?malar nerde yeminler ben ?imdi bu yerlerde sensiz kalm???m bulutlar habercim ya?mur g?zya??m
  • Senin yan?nda olmak!
    Sevsende sevmesende, ben anca bunu yapabiliyorum...
  • Sesin kula??mda yank?lan?r, nefesin ensemde.
    ?ok ?zlemi?im seni, farketmemi?im me?erse.
  • Sana bir a?k roman?m? arma?an edeyim yoksa a?k roman? gibi bir a?k m? ya?atay?m?
  • R?zgara kar?? duram?yorsan, yelkenlerini ona g?re ayarla, ve unutma ki, hayat, ?ekti?in ac?larla de?il, gemiyi limana getirip getirememenle ilgilenir.
  • Dost dedi?in demli ?ay gibi olmal? ne ?ekeri eksik ne fazla bazen ac? bazen tatl? olmal? ama i?ince insanda bir tat b?rakmal? dost dedi?in senin gibi olmal?
  • Hani geceden sonra do?ar ya g?ne? akl?ma ilk sen gelirsin sonra bir ?i? tanesi olup y?re?ime d??ersin g?n gelir her?ey biter ama sen bendeki ilk bitmeyensin
Ara
Son Noktam
  • Ne i?imde seni unutmak gibi bir his var..nede a?k?m? k?r?kleyen bir r?zgar..ne seni g?rmeyecek kadar g??l?y?m..nede g?rmeye dayanacak kalbim var
  • Bug?n bir ?i?ekcinin ?n?nden ge?erken bir ?i?ek ben ?ok g?zelim beni al diyordu. Onu ald?m ama g?zel oldu?u i?in de?il seni g?rd???nde utans?n diye.
  • Alaca karanl??? sevmem ben, ya g?nd?z olmal? ya gece. Kur?un ya aln?ndan vurmal? yada namluda kalmal?. Yar dedi?in ya senin gibi olmal? yada hi? olmamal?.
  • Ne varsa arad???m bilki sende bulmu?um..Senden ?ncesi yoktu,seninle var olmu?um..Sende b?t?n umutlar,sende b?t?n duygular..Beni sende arama,ben art?k senin olmu?um.
  • Payla?man?n asaletini hi? bir zaman bencilli?in ?irkinli?ine tercih etme,ve ?yle bi arkada? se?ki sen onun i?in ?l?m? d???nd???nde o senin i?in ?oktan ?lm?? olsun.....
  • D??lerini d??leyerek ya?amak, senden nefret ediyorum derken seni sevmek, var olmayan ?mr?m?n tamam?n? sana adamak, sonra g??s?ne yaslan?p seni d??lemek ve sevmek kalbinin sonunu bilmeden i?ine bakarak...
  • Kafam? duvara vurmadan tan?yabilmek seni beyninin i?indekileri anlayabilmek ve yitirmeden y?z?ndeki anl?k tebess?m? t?m saatleri durdurabilmek i?in ??ld?ras?ya paralad?m kendimi lanet olsun art?k sigaray? ?? pakete ??kard?m olsun g?z?m olsun ne olacaksa olsun.
  • Hayat bir tiyatro dediler bana bir rol verdiler en ac?s? benimki idi ?nce sev sonra terket dediler
  • Bir destan yazar gibi durmadan g?nd?z gece ben hep seni yazm???m y?re?ime gizlice
  • Ben seni Bir Kum Tanesine Ad?n? Yazacak Kadar De?il Sahildeki T?m Kum Tanelerine Ad?n? Yazacak Kadar ?ok Seviyorum
  • Ne seni unutacak kadar zaman ge?ecek..ne de ge?en zaman seni unutmaya yetecek..b?rak?p gittim diye unuttum sanma...zaman al??may? ??retir unutmay? ASLA
Ara
..TuuCe..
güseLmi$..payLa$ımın için saoL..!
Ara
Son Noktam
Beyendiğine Sevindim..
Ara
Tam1_MaynaK
Güseller ...
Ara
Son Noktam
Seninde Beyendiğine Sevindim
Ara
Tam1_MaynaK
Sewiniosan sürekli beenelim olmadı sürekli bişş yasmasanda benndim dielim n dersin ..? Big Grin
Ara
Son Noktam
biLmem NAsıL Eserse Big Grin
Ara
_Ps?kO_KisS_
GüSéL SöSLéRMiŞ
Ara
w00w
Teşekkürler Paylaşım için... Aralarında çok güzel olanları da var...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  G?zel S?zler 2.. tatlı_cadı 2 854 04-12-2022, Saat: 05:38 AM
Son Yorum: wildfang
  G?zel S?zler.. tatlı_cadı 2 755 04-12-2022, Saat: 05:21 AM
  ?zl? S?zler EYVALLAH 7 1,125 04-07-2022, Saat: 05:47 PM
  ayd?nlatan s?zler yasemin1 5 684 04-06-2022, Saat: 11:23 AM
  cooK GUSEL s?zler NuRii 11 1,480 04-05-2022, Saat: 08:37 PM