:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elveda
adyge55
peki arkadaşlar gitmiyorum herkese ayru ayrı tşklerimi saygılarımı sunarım saolun hepinizi seviyorum iiki varsınınız
Ara
adyge55
rüya Güzeli kardeşime ayrıca tşk ederim saolsun
Ara
Rüya Güzeli
ahahahaa mükemmeLmiyim ne Big Grin ßak mütevazi ßiLe deqiLim artık Big Grin

ßen t$k ederim uyus aßiim ßizi ßırakmadıqın için Big Grin
Ara
PCKoPaT
"mütewaZi oLun ßen mukemmeLLiqimi ßuna ßorçLuyum dion yane"öLe miBig Grin Tongue
Âh be.
Ara
adyge55
Rüya Güzeli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ahahahaa mükemmeLmiyim ne Big Grin ßak mütevazi ßiLe deqiLim artık Big Grin

ßen t$k ederim uyus aßiim ßizi ßırakmadıqın için Big Grin

olurmu hiç öle asıl ben tşk ederim bana bu güzel forumu bu güzel dostlukları bırakıp gitmemi engelediğin için
Ara
Rüya Güzeli
önemLi deqiL aßim qörevimiz ßi +rep wer ödeşiriz Big Grin
Ara
Rüya Güzeli
Anamm şakadanda anLamıyoo Big Grin hemende werdi repi Big Grin
hem kßL etmiom kardeşim ßen söyLedim die werdin ßn söLemeden wercedin :yikildim:
Ara
CReATuRE
adyge55 ( murat )

Her insanın sorunları olabilir ve özel nedenleride ama bu hemen pes etmek anlamına gelmez...Sende bizim ailemizden birisin ve bizi bırakıp gitmene izin veremem...Ve gitmemişsinde bunun için ayrıca tşk ederim...Ama lütfen birdaha böyle bir konu görmeyeyim WinkWinkWinkWinkWink
Rüya Güzeli
Zaten Murat aßim ßöLe ßi konu açtıqı için çok pişman oLdu nasıL yapsamda konuyu kaLdırsam dedi SmileSmile
Ara
adyge55
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:adyge55 ( murat )

Her insanın sorunları olabilir ve özel nedenleride ama bu hemen pes etmek anlamına gelmez...Sende bizim ailemizden birisin ve bizi bırakıp gitmene izin veremem...Ve gitmemişsinde bunun için ayrıca tşk ederim...Ama lütfen birdaha böyle bir konu görmeyeyim WinkWinkWinkWinkWink

eywallah sağolasın bundan sonra böyle bir konu olmayacağından herkes emin olabilir ilgi ve alakanız için tşk ederim
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Elveda İnternet Elveda Duygusuz SECO_UA22 18 1,104 09-17-2007, Saat: 06:46 PM
Son Yorum: güne$ibük
  Elveda G?n?l Dostlar? .... Firari Fırtına 72 2,842 08-22-2006, Saat: 04:50 PM
Son Yorum: Duygusuz Biri

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 11:26 AM