:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: hangı sarkıyı sevıyosun?
hande yener-romeo
11.11%
3 11.11%
bengu-korkma kalbım
3.70%
1 3.70%
ısmaıl yk-kanka
3.70%
1 3.70%
murat boz-puf
25.93%
7 25.93%
sıbel can-cakmak cakmak
25.93%
7 25.93%
deıerlerı
29.63%
8 29.63%
Katılımcı sayısı: 27 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hangı sarkıyı daha cok sevıyosun???????
SECO_UA22
Raffine Adlı Kullanıcıdan Alıntı:pardon ben albümleri karştırmışım Big Grin

yarınlar olmayak die bi şarkısı var dinle süper Wink

tmm eyw. dinlerim Big Grin
Ara
Raffine
başka kimi dinliyon sorması ayıp Tongue

geyiğe döndü bura Big Grin

kendi yazdığın lirikler varmı ?

bende mixtape bi albüme başladım ondan sordum Big Grin
Ara
SECO_UA22
Raffine Adlı Kullanıcıdan Alıntı:başka kimi dinliyon sorması ayıp Tongue

geyiğe döndü bura Big Grin

kendi yazdığın lirikler varmı ?

bende mixtape bi albüme başladım ondan sordum Big Grin

benim var 1 tane ama amatörce demo inşallah össden sonra ilerleticez Big Grin

yaptığım bu track kulaklık mikrofonuyla yani o kadar amatör ama dinleyenlerden genelde olumlu eleştiriler geldi Smile

vay sen kendinde uğraşıyosun Big Grin bende öle işte dediğim gibi Big Grin

bu arada Da Poet Raziel Sansar Pit10 Giyotin Rahdan Yunus Emre yani Kadıköy kısaca Big Grin kuvvetmira Big Grin sonra Cashflow mode xl falan filan çok var yaw Big Grin ama listesi var bende bir daha kine kopyala yapıştır yaparım Big Grin liste tutuyorumda :yikildim:
Ara
Raffine
iyi

beati kendinmi yaptın yoksa çalıntımı Big Grin
Ara
SECO_UA22
Raffine Adlı Kullanıcıdan Alıntı:iyi

beati kendinmi yaptın yoksa çalıntımı Big Grin

malesef beat yapıcak kadar tesisat yok Big Grin

çalıntı :yikildim: Ama kullanılmamış bi beat Big Grin yani tanıdıklardan kimse kullanmadı Big Grin
bir siteden indiregandi yaptım Big Grin
Ara
Raffine
fl stüdio var beat yapmak için ama daha çözemedim Big Grin

bende genelde beatleri aşırıyorum napim, koskoca sansar raffi bile çalıntı beat kullanıyo biz niye yapmıyalım dimi Big Grin

bu arada mode xl hiç sevmem serbest serseri stili Big Grin

ben pesimist takılıyorum Tongue

raziel dinlerim oda yeraltının iyilerinden , da poet in tarzı da çok iyi Big Grin
Ara
SECO_UA22
Raffine Adlı Kullanıcıdan Alıntı:fl stüdio var beat yapmak için ama daha çözemedim Big Grin

bende genelde beatleri aşırıyorum napim, koskoca sansar raffi bile çalıntı beat kullanıyo biz niye yapmıyalım dimi Big Grin

bu arada mode xl hiç sevmem serbest serseri stili Big Grin

ben pesimist takılıyorum Tongue

raziel dinlerim oda yeraltının iyilerinden , da poet in tarzı da çok iyi Big Grin

kesinlikle zaten 23 eylülde freestyle kapışması var Big Grin ama gidemicem dvdsini alıcam Big Grin

bende pesimisti tercih ederim ama coşkulu zamanlar dinlerim optimist takılırım Big Grin

fl stüdio çok zor bii olay biliyorum indirmedim ama resimli anlatımlarını gördüm lifeta

beat işi kolay yaw indir gitsin:yikildim: lirik güzel olsun yeter ve sözler kalite olsun yeter Big Grin
Ara
Raffine
SECO_UA22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kesinlikle zaten 23 eylülde freestyle kapışması var Big Grin ama gidemicem dvdsini alıcam Big Grin

bende pesimisti tercih ederim ama coşkulu zamanlar dinlerim optimist takılırım Big Grin

fl stüdio çok zor bii olay biliyorum indirmedim ama resimli anlatımlarını gördüm lifeta

beat işi kolay yaw indir gitsin:yikildim: lirik güzel olsun yeter ve sözler kalite olsun yeter Big Grin

freestyle da sansar çok iyi Big Grin

beatten yana problem yok bende Big Grin

program var istediğim şarkıyı kesip biçip alabiliyorum Big Grin

zaten iş lirikte bitiyo sen müzik eşliğindemi yazıyosun yoksa sesiz ortamdamı Big Grin
Ara
SECO_UA22
Raffine Adlı Kullanıcıdan Alıntı:freestyle da sansar çok iyi Big Grin

beatten yana problem yok bende Big Grin

program var istediğim şarkıyı kesip biçip alabiliyorum Big Grin

zaten iş lirikte bitiyo sen müzik eşliğindemi yazıyosun yoksa sesiz ortamdamı Big Grin

tabi ki beate ayak uydurarak çünkü beatsiz söz yazılmaz ona uygun olması lazım Big Grin

freestyle de sansarın bende üstüne tanımam ama yarışmada yok Big Grin korkak takılmıi bu sefer Big Grin

katılanlardan en kaliteler cashflow patron raziel da poet gerisi bana traş gibi geldi aa birde frekans la cevap var daha var ama aklımda yok şimdi Smile
Ara
Raffine
SECO_UA22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tabi ki beate ayak uydurarak çünkü beatsiz söz yazılmaz ona uygun olması lazım Big Grin

freestyle de sansarın bende üstüne tanımam ama yarışmada yok Big Grin korkak takılmıi bu sefer Big Grin

katılanlardan en kaliteler cashflow patron raziel da poet gerisi bana traş gibi geldi aa birde frekans la cevap var daha var ama aklımda yok şimdi Smile

sansar katılsaydı birinci olurdu heralde Big Grin

patron götürür gibi geliyo bana yada raziel Tongue
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  sizce erkeklermi daha kıskanç kadınlarmı?? yaraliyureq 23 1,206 04-13-2022, Saat: 04:51 AM
Son Yorum: wildfang
  Hangi mevsim? PrinceSs 22 983 04-10-2022, Saat: 04:25 PM
  hANGİ BURÇSUNUZ? PrinceSs 127 4,426 04-10-2022, Saat: 04:19 PM
  |Hangi şehrin kızları daha güzel| experiance 10 469 04-10-2022, Saat: 11:39 AM
  Hangi tür müzik dinlersiniz? PrinceSs 71 3,171 04-10-2022, Saat: 11:32 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-17-2024, 11:59 AM