:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: hangı sarkıyı sevıyosun?
hande yener-romeo
11.11%
3 11.11%
bengu-korkma kalbım
3.70%
1 3.70%
ısmaıl yk-kanka
3.70%
1 3.70%
murat boz-puf
25.93%
7 25.93%
sıbel can-cakmak cakmak
25.93%
7 25.93%
deıerlerı
29.63%
8 29.63%
Katılımcı sayısı: 27 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hangı sarkıyı daha cok sevıyosun???????
aMyLee
sago mu ya bırakın sago da kim ceza sahtiyan sansar varken ....

nese bnde hande yener Le muraT boz tabikide
Ara
lobelya
aMyLee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sago mu ya bırakın sago da kim ceza sahtiyan sansar varken ....

nese bnde hande yener Le muraT boz tabikide
ya cezanın şarkılarına bişey demiorm ama cezayı sevmiyorum artık adam çok sinir bozucu ve terbiye mahrumu...
Ara
iLLeth.!
lobelya Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hayko Cepkin den korkuyorum ya ben adam çıldırmış gibi sölüyo Big Grin
SAGO nun üstüne kimseyi tanımam Wink

:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
blue_belial
Haramiler - Mavi Duvar
chatlaq
hiçbirini=)
Ara
adda
normal zatennn bunlar pop sen rock cısın bıde ben en yıyısı rock cılar ıcın bı anket acım olmuo boleeBig GrinBig Grin
Ara
chatlaq
ewt bensede aç
Ara
..SaRiSiN_GuZeLi..
adda Adlı Kullanıcıdan Alıntı:normal zatennn bunlar pop sen rock cısın bıde ben en yıyısı rock cılar ıcın bı anket acım olmuo boleeBig GrinBig Grin

ac adda ac arkadayız senın yasa be Smile :yikildim:
Ara
Gulguzeliii
tabıkıde murat boz...Smile
SaGo_Melankoliaa
anketteki bütün sanatçılar boşşşş
dinlenecek tek bir adam varsa SaGo'dur bunu bilin!!!

Sahte tüfeği kafama dayamış korkmamı bekliyosun Düşüncemin geldiği yere git!... Kendine yer kap!... Burası benim ilim yerim, kendimle ilgili sorunum varsa Bırak doktorum olan "Ben" uğraşayım. Şeytan yoluna girişleri annem keserdi, giremezdim. Babam için cennet gerekli, ben hep bunu bildim. İçimdeki ateşle oynamaktan yanıyor içim. Ve birgün memleketten 750 km ileri gittim. Yarın için bir defans taktiği bulmalıyım. Çok kişiyi öldürdüm, cestelerinde parmak izim yoktu. Soğukluk içimi ürpertti, damar kanım dondu. Bu yeniden başlamasından korktuğum kaçıncı sondu? Canım yandığında birkaç hafta bağırdım!... Fırçayı elime aldığımda ilkin anılarımı boyarım. Gelecek adına hiçbir hayali resme dökemez parmaklarım. İçimde iyiliklerimin dedikodusunu yapan şeytanlarım. Zaman akıp gittikçe gözlerim daha çok doluyor Vakit gider gelmez, işte bu canımı çok sakıyor Hata ve yanlışlarım çırılçıplak, o kadar utanç vericiki!... Benim böyle olmamam gerektirdi...

en çok sevdiğim şarkı bu NE BİLİRSİN!!!

AMYLEE' sana şunu diyebilirm herkes o ölümün burukluguna vardıgı zaman elbette sago dinlenicek ama demiyorum ki bi gün herkes sago dinleyecek bırakında o şeref bizde kalsın.....

Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  sizce erkeklermi daha kıskanç kadınlarmı?? yaraliyureq 23 1,138 04-13-2022, Saat: 04:51 AM
Son Yorum: wildfang
  Hangi mevsim? PrinceSs 22 928 04-10-2022, Saat: 04:25 PM
  hANGİ BURÇSUNUZ? PrinceSs 127 4,329 04-10-2022, Saat: 04:19 PM
  |Hangi şehrin kızları daha güzel| experiance 10 439 04-10-2022, Saat: 11:39 AM
  Hangi tür müzik dinlersiniz? PrinceSs 71 3,090 04-10-2022, Saat: 11:32 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 04:10 AM