:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yabanc? ?nl?lerin ger?ek y?zlerii::..
busemm
valla ne dıyeyım arkadaslar bu sanatcılar kucuk coculara kötu örnek oluyorlar baska da bır sey demıyom Sad
Ara
w00w
busemm Adlı Kullanıcıdan Alıntı:valla ne d?yey?m arkadaslar bu sanatc?lar kucuk coculara k?tu ?rnek oluyorlar baska da b?r sey dem?yom Sad

harbidende ?le.
Ara
busemm
bu yuzden cocukları sanatcılardan uzak tutalım yoksa cocuklarda sanatcılara özen gösterırler ve onlar gıbı olmaya calısırlar bu yuzden el ele verelim cocuklarımızı bu kötuluklerden uzak tutmaya calısalım dıyorum bana katılan varmı ?
Ara
w00w
busemm Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bu yuzden cocuklar? sanatc?lardan uzak tutal?m yoksa cocuklarda sanatc?lara ?zen g?ster?rler ve onlar g?b? olmaya cal?s?rlar bu yuzden el ele verelim cocuklar?m?z? bu k?tuluklerden uzak tutmaya cal?sal?m d?yorum bana kat?lan varm? ?

bi konuda kat?l?yorum. ?ocuklar fiziksel olarak b?y?klerini ?rnek al?rlar. ama ruhsal olarak da. sanat? ?n plana ??karan sanatc?dan uzak tutmak yanl?? olmaz m? ?
Ara
busemm
olurda işte ama ne bıleyim hayran olsun onlara bır sey demıyorum ama onların kıyafetlerini özenmesinler gıydıkleri taktıkları uzerıne onlardan örnek almasınlar dıyorum
Ara
w00w
zaten sanatını ön planda tutan reklamcı olmaz. al işte bi reklamcı gülşen reklamla para kazanıo reklamla hit oluo... uyuz oluom öle sanatçılara. ki bence onlar sanatcı deil...
Ara
busemm
sanatcı degıl reklamcı desek olurmu reklamcı olmadan insan olmayı ögrenseler cok ii olur
Ara
w00w
aynen öle Big Grin gerçi bizi insan oldukları yada taklit yaptıkları ilgilendirmes. herkes kendi insanlığından sorumlu olsun. mesela benim gibi hayfan olmayın Big GrinBig Grin
Ara
EYVALLAH
??REN? B?Z BUNLARIN BU Y?Z?N? H?? G?RMEM??T?KSmile
Ara
busemm
görmuş olduk gercek yuzlerini artık bundan sonra daha dikkatli oluruz ok mi
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 06:29 PM