:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ho?geldin sevgilim
:::NATAL?E:::
Seni hissetmek ?ok g?zel oluyor ak?am?n bu saatlerinde.

Kendimi kand?r?yorum de?ilmi sana g?re?Bitmi?,daha do?rusu t?kenmi? bir sevginin pe?inden ko?uyorum de?ilmi?De?il i?te...

Ben seviyrum seni severek ya?amay?,ba?ka t?rl? bir se?im yapmama izin vermiyor duygular?m.Hani senin bir t?rl? inanmad???n duygular...Anlatamam???m demekki sana hislerimi yeterince,ba?ka bir a??klamas? yok bunun.

Seninle en son konu?tu?umuzda anlad?m baz? ?eyleri.Sesinin tonu,bana s?yledi?in onca ?ey,hapsi akl?m? ba??ma getirdi.Art?k nedensiz seviyorum seni.Ho?una gitmesede.K?zmana gerek yok,istemd??? bir?ey ??nk? bu ''nefes almak gibi''.

Arada d???n?yorum hep;acaba akl?na geliyormuyum baz? baz?,yoksa temelli sildinmi beni ge?mi?inden? G?z?m hala telefonda ?imdi bile, ne bileyim belki.. Bo?una ?mit ye?ertiyorum i?imde s?rekli biliyorum ama olsun beklemye de?ersin.

G?z?m?n nuruydun sen be sevgilim,her?eyimdin ?imdi sadece ?izofren yan?ms?n. Arada kendimi seninle konu?urken buluveriyorum, sa?ma sapan bir hal ald? anlayaca??n ufac?k d?nyam. Her ek,lde mutlu olabiliyorum tek getirisi bu oldu bana hikayemizin. O kadar da abartmayay?m bir s?r? g?zel an?m var, hepsi i?in te?ekk?r ederim sana.

Bana ?ok k?zg?n m?s?n hala bilmiyorum. Merak da etmiyorum asl?nda, biliyorum ??nk? cevab?. Asl?da ben sana k?t? bir?ey yapmak istemedim, en son isteyece?im ?ey bile olmaz bu heralde, ama yinede sen ?ok k?r?ld?n bana. Tabi ki var hatalar?m ama bu kadar h?r??n olman?da tek bir ??eye ba?layam?yorum a??kcas?. Her?eyi sen s?yledin, ben anlamaya ?al??t?m. Birimizin g?z?, birimizin ka??na denk gelince olmad? tabi, anlayamad?k birbirimizi.

Garip olan k?sm? ne biliyormusun, herg?n biraz daha ilk g?n havas?nda ya?at?yorum sevgimi. Sanki sen bana herg?n biraz daha yakla??yormu?sun gibi. Ama aksine her dakika dahada uzakla??yorsun benden. Hatta belki dedi?im gibi ?oktan unuttun ismimi bile.

?nsan elindekilerini kaybedince ufac?k ?eylerden medet ummaya ba?l?yor. Mesela ?u anda seninle ilgili tek iste?im,sana seni sevdi?imi hep sevece?imi s?ylemek. Eskiden hayat?m?z?n tekd?ze giden belkide tek k?sm?yd? bu iki kelime; seni seviyorum...

K???k turuncu kediyi hat?rl?yormusun, hani bana ald???n ilk hediye; oturup ona anlat?yorum b?t?n derdimi. Biliyorsun pek insan bulam?yorum dertle?ecek. Ama kedim bana yetiyor. Onun en sevdi?im k?sm? bana seni hat?rlatmas?. ?smi Portakal'd? hat?rl?yor musun? Hat?rlam?yorsun tabi, unutmak i?in ?ok u?ra?t?n. ?u an hat?rlamak istedi?in tek ?ey G..... ve t?revleri olsa gerek. Belki inanm?yorsun ama mutlu olman; benimle veya bensiz ger?ekten ?nemli benim i?in. O y?zden zaten bu kadar rahat ismini kafamda tutabiliyorum. Kim istemezki sevdi?iyle birlikte olmay? ama olmay?nca olmuyor i?te. Olsun ben senin mutlulu?unla sevindiririm kendimi.

Sana anlatt???m bu gel-git anlar?n?n haddi hesab? yok. Kim bilir bu ka??nc? yaz???m sana? Belki hissedersin sevgimi ge?te olsa bir par?a diye u?ra??yorum.

Kimin sevgisi daha b?y?kt? acaba?Herzaman yan?mda olmu? olan senin mi yoksa hala her?eye ra?men yan?nda,hala sana toz konduramayan benim mi? Art?k bir ?nemi yok san?r?m bunun.

Ama ben yinede inan?yorum bu t?rk filmi akl?mla birg?n tekrar beraber olabilece?imize.Ne kadar saf bir istek de?il mi, inan bir kere daha ho?uma gitti bu fikir...

??yle bir bakt?mda ne ?ok soru i?areti koymu?um c?mlelerime. Demek ki her an her ?e?it dengesizlik vuku bulabilir b?nyemde. Ka??tlara soru sorup cevap almaya ?al???yorum. Bu kadar? da senin su?un olamaz. Ba?ka insanlar?n sat?r aralar?nda ya?ad???m? hissediyorum ??nk? bazen.

Ke?ke hayat?m?n tek ve uzun sat?r? sen olabilseydin...

Seni ?ok seviyorum...
Ara
w00w
oyoyoyoyoyyyy uzun olduğu kadar çok anlamlı...
Ara
MasaL
güzel bir yazı
MacArthur
Güzel Ve Duygulu Tşkler Süper
ManyaX_GirL
harbiden güsell olmuş..
yasana helal olsun bea..
aşkm biliosunn her okuduğum aşk şiirinde... ya da hikayesinde seni buluorumm..
şu satır aralarında bile buluyorum senii!!
sakın yanlış analam..
ayrılık kısımları diil..
sewginin we aşkn büyüklüğnn anlatldığı kısım..
belki hissettklermi kağda daha ii dökebilsem...
ahh dökebilsemm daha ii şeler yasarım senn için ama..
(yetiştirmem lasm kendmi Tongue)
Ara
CariSmaBoY
Herşeyin farkındayım aşkım ilişkimiz 8 ayı geçti seni çook iyi tanıyorum...
beni ne denli sevdiğini bile, ki
sende farkındasın benim seni ne çok sevdiğimi,
bizim artı yönümüz ne aşkım biliyormusun
şımarmıyoruz..
kendimizi bilip aşkımıza sarılıyoruz.
ben herşeyi çok iyi yapabileceğinden eminim..
sende bu inat ve azim varken önünde hiç bişi duramaz.
benden başka Big Grin
pamuk_prenses
çok güzel ağlıyacağım geldi :'(
Ara
ROSE
çok güsel arkadşım daha önce ben bunu okumuştum en sevdiğim tarafı en sona saklanmış o cümle ..keşke hayatımın tek ve en uzun satırı sen olabilseydin..ellerine sağlıkkkkkkk ::Smile))))))))))))))
Ara
GEN? KAPTAN
Seni hissetmek çok güzel oluyor akşamın bu saatlerinde.

Kendimi kandırıyorum değilmi sana göre?Bitmiş,daha doğrusu tükenmiş bir sevginin peşinden koşuyorum değilmi?Değil işte...

Ben seviyrum seni severek yaşamayı,başka türlü bir seçim yapmama izin vermiyor duygularım.Hani senin bir türlü inanmadığın duygular...Anlatamamışım demekki sana hislerimi yeterince,başka bir açıklaması yok bunun.

Seninle en son konuştuğumuzda anladım bazı şeyleri.Sesinin tonu,bana söylediğin onca şey,hapsi aklımı başıma getirdi.Artık nedensiz seviyorum seni.Hoşuna gitmesede.Kızmana gerek yok,istemdışı birşey çünkü bu ''nefes almak gibi''.

Arada düşünüyorum hep;acaba aklına geliyormuyum bazı bazı,yoksa temelli sildinmi beni geçmişinden? Gözüm hala telefonda şimdi bile, ne bileyim belki.. Boşuna ümit yeşertiyorum içimde sürekli biliyorum ama olsun beklemye değersin.

Gözümün nuruydun sen be sevgilim,herşeyimdin şimdi sadece şizofren yanımsın. Arada kendimi seninle konuşurken buluveriyorum, saçma sapan bir hal aldı anlayacağın ufacık dünyam. Her ek,lde mutlu olabiliyorum tek getirisi bu oldu bana hikayemizin. O kadar da abartmayayım bir sürü güzel anım var, hepsi için teşekkür ederim sana.

Bana çok kızgın mısın hala bilmiyorum. Merak da etmiyorum aslında, biliyorum çünkü cevabı. Aslıda ben sana kötü birşey yapmak istemedim, en son isteyeceğim şey bile olmaz bu heralde, ama yinede sen çok kırıldın bana. Tabi ki var hatalarım ama bu kadar hırçın olmanıda tek bir öğeye bağlayamıyorum açıkcası. Herşeyi sen söyledin, ben anlamaya çalıştım. Birimizin gözü, birimizin kaşına denk gelince olmadı tabi, anlayamadık birbirimizi.
Ara
?nci tanesi
çok güzel bir yazı..tşk.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sadece bir sakaydi.. ne olur ölme sevgilim ! Samsun55 6 1,148 04-07-2012, Saat: 12:13 AM
Son Yorum: history
  Benim bir sevgilim vard? ?nceden........... bilgeis 4 458 11-10-2006, Saat: 06:18 PM
Son Yorum: bilgeis
  M?zik Bitti Sevgilim... MasaL_perisi 8 734 11-03-2006, Saat: 12:14 PM
Son Yorum: MasaL_perisi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 02:40 PM