:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
enteresan bir önyargı hikayesi...herkes okumalı...yorumlarınızı bekliyorum..
tanya
uzaklarda bir köyde,kocası-çocuğu doğmadan ölmüş ve tek başına yaşıyan hamile bir kadın vardı..kadın kendisine arkadaş olması için dağda yaralı olarak bulduğu bir ceylanı evine alıp beslemeye başladı...ceylan kadının yanından bir an bile ayrılmazdı..her ne kadar evcil bir hayvan olmasada oldukça uysallaşmıştı..bir kaç ay sonra kadının çocuğu doğdu..tek başına tüm zorluklara göğüs germek ve yavrusuna bakmak oldukça zordu...günler geçti..kadın bir gün bir kaç dakikalığınada olsa evden ayrılmak ve yavrusun bırakmak zorunda kaldı..ceylanla bebek evde yalnız kalmışlardı..aradan biraz zaman geçti ve anne eve geldi..ceylanı ve kanlı ağzını gördü..anne çıldırmışçasına ceylana saldırdı..ve oracıkta hayvanı öldürdü..tam o sırada içerideki odadan bir bebek sesi duyuldu..anne odaya hızla yöneldi..ve odada beşiği-beşiğin içindeki bebeği ve bebeğin yanında duran parçalanmış büyük bir yılanı gördü..
Ara
K€$K!NßI¢@K
Fevri davranislarimizin telafisi olmayan hatalar yaptirdigini bir kez daha anliyoruz...

Nankorlugu dusunurken insanin nankor olamsi ne kadar aci..Hersey hikayenin icinde soyleyecek fazla birsey yok sanirim..

Paylasim icin tesekkurler...
Ara
CaNaT
çok güzeldi gerçekten
ah şu herşeyi anlayıp dinlemeden verdiğimiz kararlar yokmu
hayatımızı nasılda keşkelerle dolu bir hale getiriyor
Ara
TutkuM
evet bunu okumuştum önyargılı insanları sevmem bu kadar zormu dinlemek?anlamaya çalışmak ?
sonra peşinden pişmanlıklar geliyor ama iş işten geçiyor..teşekkürler paylaşım için...
Ara
riukeen
Herkezi önyargısız bir hayata davet ediyorum..
Ara
CReATuRE
Gerçekten önyargılı olmak çok kötü bir olay ...Bu kısa hikayedende anlaşılacagı gibi lütfen önyargılı olmayın ve olayları kişiden dinleyin gözünüzle görün sonra karar verin...
rocker_nergiz
evet işte önyargının sonu evet güzel hıkaye teşekkurler palaşım için
Ara
Qetesh
Alıntı:çok güzeldi gerçekten
ah şu herşeyi anlayıp dinlemeden verdiğimiz kararlar yokmu
hayatımızı nasılda keşkelerle dolu bir hale getiriyor

katılıyorum...Smile
Ara
tanya
rica rderim arkadaşlar ben teşekürederim....
Ara
generals_34
CANİ KADIN
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  çok enteresan olaylar.... CReATuRE 11 1,008 04-09-2022, Saat: 07:58 AM
Son Yorum: wildfang
  eroinin ilgin? hikayesi (t?p facias? ) eRCi 1 384 04-05-2022, Saat: 07:56 AM
  Dünya Nüfusunun Enteresan Dağılımı soyle 3 485 04-05-2022, Saat: 02:20 AM
  Keçi ile evlendi, dul kaldı okuyun cok enteresan ve gercek :D soyle 2 707 04-03-2022, Saat: 12:15 PM
  ?nl? astrolog B?lent K?sa?n?n Kapadokya hikayesi soyle 1 440 04-02-2022, Saat: 12:03 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-18-2024, 06:50 PM