:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gasp...
YARGIÇ
Gülümsemelerimi çaldılar be kanka!Gasp edildi sevdam!tabular,gelenekler,üstün geldi yine aşktan, olmadı olamadı,olamadı işte.Sırtımızı döndüğümüz duvar bile hainmiş nerden bilecektik ki...Biz sevdadan hiçbirşeyi göremedik.Göremedik be kanka...Gözler kilitlenince sevdalının gözbebeklerine duruverir dünyanın bütün hareketi,zaman kavramı kaybolur ve sadece iki yürekte başlayan sevda yağmurunun damla seslerini duyar kularımız...Bir tutkudur yarin gözbebeklerinde kaybolmak bir efsanedir yarin yüreğinde yanan sevda ateşinde kavrulmak,anlatılmaz bir huzurdur yarin göğsünde uyumak.Tutkularım,efsanelerim huzurum ve benim o kara sevdam faili meçhul bir cinayete kurban gitti bak görüyormusun,görüyormusun kanka...Oturdum belki bir şey bulurum diye anayasayı baştan sona incelendim sevenleri ayırmanın bir suçu yokmuş yokmuş be kanka.
Taksimde çiçekçi kadın bu kez bana gül uzatmadı,İstikal Caddesi her zamankinden daha sessizdi,Galata da martılar o neşeli çığlıklarıyla karşılamadı bu kez,Sarayburnundan bakınca ahenkle dans etmiyordu ışıklar İstanbul tek başına sevmedi beni kanka sevemedi.Gülümseyen yüz hatlarım kayboluvermiş annem bile beni böyle asık suratlı sevmedi ne acıdır ki neden sustuğumu neden gülemediğimi söyleyemedim anneme be kanka.Babam hiç gülmezdi bir tek ben güldürürdüm onu şimdi şimdi o beni güldürmeye çabalıyor oysa bilse içim içim nasılda kan ağlıyor.Ben çok değiştim be kanka sırtımızdan hançerlendik el ele yürüyüp sadece birbirimizi yaşarken sırtımızdan hançerlendik ne savunabildik sevdamızı ne ayakta tutabildik.Bir deli vardı bizim eski iş yerinin orada çok severdim onu fırsatım oldukça sürekli yiyecek birşeyler götürürdüm hiç konuşmazdı kimse bilmezdi dertlerini ben yemek götürünce sadece gülümserdi birgün yine yemek götürdüğümde gözlerime baktı gülümsedi şöyle dedi 'sevenler hep yaşayacak!' üstüne bir sürü soru sordum lakin hiç birine cevap vermedi sadece bu cümlesi vardı 'sevenler hep yaşayacak'...Dünya durdukça ben varolacağım kanka....

Yıldızlar yitik,
karanlıklar çökmüş bu şehre,
yüreğim yangın yeri,
yüreğim yaralı,
bu yürek kendini bildi bileli...
deli,
deli sevdalı
sevmedim seni
sevmedim Ağustos
hemde hiç,
hiç sevmedim
karlar yağdı yüreğime sende
üşürüm,
yalnızım
senin yüzünden şimdilerde
yapraklarım döküldü
daha sonbahar bile gelmeden
kurudum kaldım
daha kış bile gelmeden
sevmedim sevmedim seni Ağustos...
Aldın benden bütün güzelliklerimi.....
Ara
rocker_nergiz
Evet O Benim Tutkularim Efsanem Huzurum Muhteşem Otesi Bir Sey Teşşekürler Yargiç
Ara
:: CiMCiMe ::
İstanbul tek başına sevmedi beni kanka sevemedi.

Çok güzel teşekkürler...
Ara
YARGIÇ
Ben teşekkür ederim arkadaşlar...
Ara
TutkuM
yüreğine sağlık.......
saygılarımla...
Ara
rapunzel
çok güzel ve anlamlı sözleri.ahh diyemeden geçemeyeceğim.teşekürler....
Ara
YARGIÇ
Teşekkür ederim arkadaşlar inşallah birgün hepinizi gülümsetecek birşeylerde yazacağım...
Sevgiler...
Ara
K€$K!NßI¢@K
Caldilar... İnsanlari iyilikten, guzellikten, olcuden, ahenkten calip, bin bir derdin icine attilar, hangisine ne diyelim..

Yuregin guzelliklerle olsun...
Ara
YARGIÇ
Seninde o güzel yüreğin hüzün ve kederden umarım hep uzak olsun.Hırsızlar hayatınahiç uğramasın teşekkürler....
Ara
ÇiLeK
Gülümseyen yüz hatlarım kayboluvermiş annem bile beni böyle asık suratlı sevmedi ne acıdır ki neden sustuğumu neden gülemediğimi söyleyemedim anneme be kanka.Babam hiç gülmezdi bir tek ben güldürürdüm onu şimdi şimdi o beni güldürmeye çabalıyor oysa bilse içim içim nasılda kan ağlıyor.Ben çok değiştim be kanka sırtımızdan hançerlendik el ele yürüyüp sadece birbirimizi yaşarken sırtımızdan hançerlendik ne savunabildik sevdamızı ne ayakta tutabildik.Bir deli vardı bizim eski iş yerinin orada çok severdim onu fırsatım oldukça sürekli yiyecek birşeyler götürürdüm hiç konuşmazdı kimse bilmezdi dertlerini ben yemek götürünce sadece gülümserdi birgün yine yemek götürdüğümde gözlerime baktı gülümsedi şöyle dedi 'sevenler hep yaşayacak!' üstüne bir sürü soru sordum lakin hiç birine cevap vermedi sadece bu cümlesi vardı 'sevenler hep yaşayacak'...Dünya durdukça ben varolacağım kanka....

Sıcak bir düş tatlı bir tebessüm var yüzümde
Adını hep duyduğum ama bir türlü yaşamadım şimdiye
Gerçek bir mutluluk var içimde
Ağaçlar dallar tomurcuklanmış yeni fark ettim biliyor musun
Bahar gelmiş
Sen olmasan farkında bile değilim
Bananeydi ki zaten
Geçen bir sohbet olmuştu ya hatırladın mı
Kan anonsu geçti radyodan da
Kan grubumuz ne konuşmuştuk
Ben o gün içimden aşk grubu rh sen demiştim duymadın
Doktorların yüzünü görür gibiyim
Kanımı inceliyorlar şaşkın
Ciğerlerimin röntgenini çekiyorlar inanamıyorlar
Sonra sonra ben giyinirken
Seni bir kenara çekip fısıldıyorlar kulağına
Ben duymayayım diye
Hastanın durumu ümitsiz
Üzgünüz diyorlar
Kanında aşırı miktarda sevgi komplikasyonu oluşmuş
Ciğer filminde oksijen yerine aşk soluyor görünüyor hasta
Yani !!
Sırılsıklam aşık sanıyoruz
Allahtan ümit kesilmez
Siz son nefesine kadar yanında olun diyorlar
Senin gözünden bir damla yaş akıyor
Canım benim …
Biliyorum mutluluktan …
Seni seni tüm hücrelerimle amansız bir sevda ile seviyorum

(refik kestem)

YÜREGİEN SAGLIK YARGIÇÇ ÇOOOK GÜZELDİİ....
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 06:01 AM