:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kopyala yap??t?r
SizofreN
Yaaaaaaaaa beni ?ld?r ama bana Aqa deme yaaaa Big Grin
Ara
Son Noktam
Neden Ben Burada KızLara qıS ErkekLere Aqa Derim Big Grin
Ara
kardelen
adminim adminim bi sorum daha olacak.sen internetten anlarsın.aynı msn programından farklı oturum açıyorum tabi aynı anda değil ve karşı tarafta bu iki adresimi de biliyor.acaba bu iki adresinde bana ait olduğunu gösteren bişey var mıdır.ip adresi falan bi ipucu olabilir mi.ben birini kekliyodum da.anlamış galiba diğer kişinin de ben olduğumu.böyle bir imkan var mı???
Ara
kardelen
bide bennbu kişiye mail attım bi kaç kere.buradan kim olduğumu anlamışmıdır.adım hiç kayıtlarda yok yani..
Ara
CariSmaBoY
eğer ip in gizlenmemişse ve karşındaki kişi de profesyonel se senin ip inden öğrenir... tabi bildiği adresin ip lerini karşılaştırarak.. sonuçta ikiside aynı. ama bildiği adresle yazışmış olman lasım Wink
anlatamadım yaa nese Big Grin
kardelen
yani maillerden anlayabilirmi diyosun.ben gizlediğim adresten mail attım ve msn de konuştum ama bildiği adresten msadece msn den konuştum.mail atmadım.olabilir mi yani bu durumda.
Ara
CariSmaBoY
msn de konuşurken ip adresini almış olabilir. ama onu da yapabilmesi için birşeyler paylaşması gerekir.. ne bilim mesala en basiti arka plan..
kardelen
işte öle bişey olmadı.teşekkür ederim süleyman.
Ara
CariSmaBoY
rica ederimm.. deeeee biz seninle tanışmışmıydık yaa sen yeni üye diilmisin adımı nirden bilion bakim senn..
Leader
Arkadaşlar bu alan sohbet alanı değildir. Lütfen konuyu dağıtmalayım.

Saygılar...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 09:39 PM