:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ÖzÜr DiLeRiM.....!!!!
_BarBie_
Hayatına girdiğim içinSeni çok sevdiğim içinSana bir ömrü denk tuttuğum için

...

Hayatından bir parça olduğum içinSeninle geçen anlarda zamanı unuttuğum içinSeni sende bulduğum için

...

Saçlarının kokusuna hasret uyandığım içinHer gece seni düşünüp yattığım içinSeni ne yapsamda unutamadığım için

...

Sana bu sevgiden daha aşşağısını veremediğim içinSenin istediğin gibi yani alçakça sevemediğim içinGözlerine baktığımda yüreğim titrediği için

...

Her gece uyku yerine senle yattığım içinUyandığımda hayal meyal seni gördüğüm içinBen bu ömürden vazgeçip seni sevdiğim için

...

Güneşin doğuşunu senin gülüşünle denk tuttuğum içinBatışını seninle mehtap eşliğinde izlediğimiz içinHayatında bir tane olduğum için

...

Adına şiirler yazdığım içinYanında kendimden geçtiğim içinSeni sevmekle suç işlediğim için

...

Herşeyi dahada imkansızlaştırdığım içinGeceleri seni düşünüp uyuyamadığım içinKör karanlıkta bile bana bir ateş olduğun için

...

Hayatımda bir güzel anı olduğun içinResmine baktığımda ağladığım için Aşk bize yasak olduğu için

...

Yaşam bu kadar acımasız olduğu içinGülüşün dünyalara bedel olduğu içinBeni benden aldığın için...Senden özür dilerim...
Ara
TutkuM
emeğine sağlık canım güzeldi...
Ara
_BarBie_
Rica ederim ablacım zaman ayırıp okudğun için ben tşk ederim..Smile
Ara
:: CiMCiMe ::
Sana bu sevgiden daha aşşağısını veremediğim içinSenin istediğin gibi yani alçakça sevemediğim içinGözlerine baktığımda yüreğim titrediği için

Teşekkürler..
Ara
Firari Fırtına
Yürekmi çılgın , yoksa sizmi ?

Bu güzel paylaşım çılgınca olmuş , teşekkürler ...

Sevg ...
Ara
_BarBie_
Ben tsk ederim ark.lar...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Çocuk Kalan Yüreğimle Özür Dilerim €BeRimSin 5 572 04-13-2022, Saat: 11:35 AM
Son Yorum: wildfang
  Özür Dilerim Seni Sevdiğim İçin pusat41 4 332 04-10-2022, Saat: 05:30 PM
Son Yorum: wildfang
  Özür Dilerim Ruhum, Daha Bitmedim... _AL0n3_ 1 409 02-03-2009, Saat: 02:35 PM
Son Yorum: Böcük
  Özür Dilerim ... €BeRimSin 3 550 09-05-2008, Saat: 08:48 PM
Son Yorum: ѕαкℓı@мѕı@η
  Resmine baktığımda ağladığım için özür dilerim.. EndLess 1 400 07-09-2007, Saat: 09:08 AM
Son Yorum: Qetesh

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 09:31 PM