:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rockmanyaginiz geldi eyvah eyvah darisi basiniza eheueheueheu :-D
by€mo
rocker_nergiz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok artık delıı ya aslaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bence sen bunun unutBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Nie YAff. BAq WAlla Hayat RApta.. Rock MEtal ZImbırtısı Dinlenirmi Yha.. maNTIklı bi düsünn.. ROck Müsik Dİnle sora RAp dinLE arADAki farkı göReceksinnBig GrinBig GrinBig Grin eMİnim geLECEGin RApcılarından OlacaksınBig GrinBig Grin
Ara
rocker_nergiz
benım aşık oldugum şeyden sogutmaya caışma rock bı ısyan muzıgıdır rock benım hayatım hayatım sen ne dıyosun ya rapın r sının bıle dınlemem Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
by€mo
rocker_nergiz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:benım aşık oldugum şeyden sogutmaya caışma rock bı ısyan muzıgıdır rock benım hayatım hayatım sen ne dıyosun ya rapın r sının bıle dınlemem Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Rockcun R sini dinlİosun AmaBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
rocker_nergiz
oo rock-n r sı ama onun dınlerım Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
by€mo
Bırak Bu aYAkları.. hİSsediOrum Sen raPı daha cok SewiOsUN..Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
rocker_nergiz
ayyy iıgrencısnBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Rockmanyagi
bencede irenc Big Grin
Ara
*fahriye*
hoş geldin rock manyagı bende rockcıyımSmileinş ii wakit gecirirsin...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hem Mızmız Hem Cadı biri geLdi Mızmız_Prenses 27 765 04-12-2022, Saat: 12:04 PM
Son Yorum: wildfang
  sitenın şıpı geldı sip sewdi 19 828 04-12-2022, Saat: 09:50 AM
  By_Demi® de geLdi... By_DeMi® 10 312 04-11-2022, Saat: 03:14 AM
  PCKoPaT GeLdi... =) PCKoPaT 56 2,794 04-11-2022, Saat: 02:01 AM
  vesseellaaaammmin abiler ablalarrr :D ben geldi :P angel_suicide 10 321 04-09-2022, Saat: 02:41 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 01:40 AM