:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GiDiSiMDeN DegiL unutmaktan KoRKTuM
tRibu
Hatirlarsin nasil bi geceydi...
saatepeyce gecti, gelme dedim geldin. Korktum eve gec kalirim da yine azar isitirim diye. Ama sana sarilinca gecti,bi turlu durmayan icimin titremesi korkudan aska gecis yapti.
bi sise kirmizi sarap en en sevdigimden, kipkirmizi bi gul ve iki kadehin yaninda biten kucucuk bi masa getirmistin yagmurlu sahil kenarina. biraz usudum ama sarilinca gecti, bi turlu durmayan icimin titremesi usumekten aska gecis yapti.
senin de ellerin usumus benim buynumda isitiyordun. Ne oldugunu anlamadigim hatta sarhosluktan hatirlayamadigim belkide sacma sapan ama ikimizi de mutlu eden bi suru sey anlatmistin...
sonra vakit gec oldu. Evin yolunu tuttuk. Islaktik belki de hasta olmaya baslamistik ama beraberken o kadar guzeldi ki hersey anlamadik ne zamani ne sogugu...
simdi bir yaz sabahi. Hasta olup gunlerce yatmayi o kadar ozledim ki.
Ama haklisin sen. Giden bendim oyle degil mi senden....
Bi sarki vardi o gece kulagina fisildadigim, ama simdi hatirlayamiyorum uzerinden tam yirmi ay gecti. senhatirlarsan soyle ne olur ben sarhosluktan unuttum. Ama merak etme notalarinin keyifle ses tellerime dokunup nasil da kulaginda mesk oldugunu unutmadim.
oku ne olur bunu. Sana cok ihtiyacim var anlatamam.
GIDERKEN KORKMADIM AMA SENI SEVMEDIGIM ICIN DEGILDI BU KORKUSUZLUGUM. NASILSA DINMEZ ICIMIZDEKI BU ACI DIYEYDI....
SIMDI KORKUYORUM BEBEGIM O SARKININ NOTALARINI DA UNUTUP SANA BI DAHA FISILDAYAMAMAKTAN...
Ara
_BarBie_
GIDERKEN KORKMADIM AMA SENI SEVMEDIGIM ICIN DEGILDI BU KORKUSUZLUGUM. NASILSA DINMEZ ICIMIZDEKI BU ACI DIYEYDI....

Tşklr...Sad Sad Sad çok güseldii..
Ara
esmerbela
SIMDI KORKUYORUM BEBEGIM O SARKININ NOTALARINI DA UNUTUP SANA BI DAHA FISILDAYAMAMAKTAN...

tşkler çok güzeldi
Ara
:: CiMCiMe ::

Sad: Teşekkürler...
Ara
tRibu
yazarken en cok zevk aldigim satirlardi....
degerlendirmeleriniz icin tesekkr ederim
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Şimdi Degil.. ÇiLeK 5 864 12-15-2008, Saat: 11:58 PM
Son Yorum: ÇiLeK
  Hata Bende , Sende Değil ... Firari Fırtına 11 1,347 08-14-2008, Saat: 05:00 AM
Son Yorum: Firari Fırtına
  Masallardaki-filmlerdeki gibi degil sevdalar.... ÇiLeK 1 530 08-02-2008, Saat: 04:05 AM
Son Yorum: TutkuM
  aşK Değil Benim seNdeN gideMeyişiM.. simla 3 648 03-06-2008, Saat: 06:28 PM
Son Yorum: _BarBie_

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 05:27 PM