:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KraL'DaN KraL MsN NicKLeRi
~~ExCiTiNG_BoY~~
....вυ αℓєм∂є şєкℓi вєη уαραя вєη ѕiℓєяiм....
....σуυηα вєη вαşℓαя вєη вiтiяiяiм....
....işiηє gєℓмєzѕє gαмє σνєяя güzєℓiмм....

....αğℓα∂ığıмı кιмѕєує ѕöуℓємє αηηє σηℓαя ßєηι кяαℓ,...
....ßιℓιуσя кız∂ıм мı ∂üηуαуı уıкαя ßιℓιуσяℓαя,....
....ßιя кız ιçιη ßυ кα∂αя ∂üşтüğüмü ßιℓмιуσяℓαя...

---ηι¢£ ∂£ℓιкαηℓıℓαя g0я∂üк кσℓυη∂α кız ¢єÃŸιη∂£ ---
---£мαη£т αякαѕıη∂α ѕüяü.. яα¢σηυ кαнρєℓιк---
---уüяüуüşü ѕαнтєℓιк , кαℓßι ναя уüяєğι у0к.

ne paranın delisi ne hayatın golgesi nede kasarların bekcisi olduk biz gönlümüzün efesi ortamların delisi dostlarımızın kolesıyis..

--Bisi Eskiler Tanır, Yeniler Örnek Alır,Soranlara Yalanıs, Bilenlere KraL'ız, Bilmeyenlere Falanızz Filanızz--

*BİZE SAVAS'MI ACTINIS HADİ GÖRELİM SİZİ BİS COK CENK ETTİK CÜMLE ALEM BİLİR BİSİ ALAYINIS GELSİN SİZİNDE SIRANIS GELİR SİZİN GİBİ KÖPEKLERE TASMALARI COK TAKTIK..!

*AGLAMAYI FERDİ'DEN BAGLAMAYI ORHAN'DAN DOGRAMAYI MÜSLÜM'DEN SEVMEYİ SENDEN ÖGRENDİM ((CİCİM))

*DUMANSIZ SİGARANIN, KÖPÜKSÜZ BİRANIN SENSİZ BU HAYATIN TAA A...

*Dün Mahkeme'miS Vardı Senın qÖsLerin'Le ßenım kaLßım YarqıLandı Senın qÖsLerin AffediLdi ama ßenım KaLßım Seni 1 Ömür ßoyu Sevmeye Mahkum £diLdi..!!

ALEMIN DERDI BEN OLMUSUM DEMEKKI ZAMANINDA COK KOYMUSUM Açık

ELALEM CUZDANINI KOYAR BEN YUREGIMI KOYDUM..!!

konu$acaksan öyLe ßir Konu$ki Inanayim ağLatacakSan öyLe ßir ağLatti Susmayayim GidecekSen öyLe 0ßir Gitki öLümü Unutayim Ama SevecekSen öyLe ßir Sevki Konu$sanda GitSende AğLatsanda Seni ¬Yüreğimde Yaşatayim

KiMSe WaZGeÇiLMeZ DeÄžiLDiR.kIr kALbİmİ GöNLüN oLsUn.aL HeRŞeYi gÖzÜn dOysUN.ŞiMDi bAşKa MaNiTaLaRLaYıM aL bUdA SaNa KaPaK oLsuN..!!!

*Alemlerde Yer Yapan Delİkanlinin Elİnde Olan ÇarŞafla Sarilip Dumanla Yok Olan Esrara Deİl Sana
MÜptelayim MÜslÜm Baba

Üç kuruşluk insana beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

DELIKANLI ADAM SIYAH GIYER BEYAZ ICER

ELIMIZDE 3-5 JILET YARASI BIR KAHPENIN HATIRASI SEVDIKTE NE OLDU EFES PILSEN ZENGIN OLDU

ENTEL DEGILIZKI MANITAMIZ OLSUN CADDELI DEGILIZKI ARABAMIZ OLSUN BIZ ÇAMDİBİLİYİS BIRAKINDA FARKIMIZ OLSUN

BURASI ÇAMDİBİ FERMAN GEREKMEZ DELIKANLI YUVASIDIR CAKALLAR GIREMEZ Göz kırpmaDil çıkaran

biz her ne kadar loş ışık altında mini etekli kızlarla dans etmeyi bilmesekte mahalle köşelerinde yağmur altında delikanlınca sewmesini herkesten daha iyi biliriz...

Hayat Oyunsa KraL'ını Oynarıs, Hayat Sevmekse Ölümüne Severis..!!!

Zalim'in Zulmü Varsa Sevenin ALLAH'ı Var...

Kanlı Bıçaklı Degil Bu AşK, Zanlı ve Yasaklı ( the end )

*Esrarı çekmişim gözlerim kanlı yürüyorum yolda gönlüm yaralı var kolumda 3-5 jilet yarası oda ZaLiMiN SoN hatırası!!!

Sözlerin Büyük,Yüregin Küçük, Yanlışların Co0oq, doqruların yo0oq, Kendine Göre Şanslısın ama Bana Göre Zavallısın..

*ßîzdé SâßâH oLmâz, ßîzdé GünÃ©Ş Doğmâz, ßîz ¡§¥ãNKãR'ıZ Kızım ßîzLé DoSt oLmâk Sîze YaKıŞmaz... TopLumdâ Hép îtîLîrîz SanmaKî ßunâ îSteKLiyiz, ßîz SadeCe SêvdiKLêrimizin éSériyiz..!!

*Ayağıma prangalar vurulmuş olsa bile. Nemli baltalarda yürüyüşümüz var arkadaş. Ne dostlarım arar ne düşmanlarım sorar. Kaderime terk edilmiş bedenim var arkadaş. Biz öyle insanlarız ki kimimiz park köşelerinde. Kimimiz ise hücre evlerinde yaşarız. Çok konuşma gardiyan sanada bi üçlü sararız..

*Aşk Matematiğe ßenzer eLßiseyi Çıkar Yataqı TopLa BacakLarı ßöL Çarpmaya ßaşLa..Dil çıkaranDil çıkaran

*Sevgiler Sahte İnsanlar Kahpe Hayatınız Plan Alayınız Yalan..!!

*Dişi AzraiL Gönderin Ölümle Sevişmek İstiyorum..!!

VARSA KADERINDE TECAVUZE UGRAMAK CIRPINMAYI BIRAK ZEVKINE BAK Açık

*GençLigimizi yakanLara , Sevdiqimizi eLimizden aLanLara , Kolumuza jilet attıranLara , Kadehi eLimize tutuşturanLara,her Kuytu köşede esrarı cektirip üçlüyü tersten yaktıranLara isYanım aLLah'a degiL Tüm aLLah'sızLara..! Günahkar SokakLarın tövbekar DelikanLısı ((KraL))

*CeSarE†imiN ßi††iÄži yErdE £SaRe†iM ßa$Lar..!!

*ѕÂ£ηιη ѕÂ£я√£†'ιη кα∂αя ߣηιм $£кℓιм √αя...

*Lan cok beter aşığım alayına isyandayım bu yazıları zor yazmaktayım anlayışınıza sığınmaktayım sizleri sevmekte affınıza sığınmaktayım alay edene basmaktayım lan kızım senin için bu beden biter alayına gider!!!!

*Kimine Göre KraL'ız Kimine Göre Yalan'ız Herkes Rahatına Baqsın Bis Adamına Göre Adamıs..

*Bir Günde KraL Olmadıkki Bir Günde Tahtımısdan İnelim Eger İndirecek Varsa Gelsin Buyursun Mekan İzmir Yesilova..

*Bana Darbe Atanı, Ben Harbe Sokarım..

*Laf Sokmaya Kalkma Kapak Olursun, Ugrasma Etiket Olursun, Yavşama Köpek Olursun, Adam oL Belki Yanımda Yer Bulursun..!!

*HaYaT BeNiM HaYaTıM, HeRKeS DoSTuM oLaMaZ.. AşKa GeLiNcE BiR KeRe SeVdİm, BiDaHa İşİm oLmAz..!!

yollar gidişime kızlar duruşuma hasta.
sevene can feda sevmeyene elveda.
aşıksan vur saza şoförsen bas gaza.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Msn nickleri tugba 10 1,631 04-03-2022, Saat: 05:13 PM
Son Yorum: wildfang
  Msn nickLeri «|Ŝŧāŕś×ĩň×My×ęy&#28 27 3,767 10-19-2010, Saat: 07:16 PM
Son Yorum: heartless
  Yeni kısa ayrılık nickleri CaNaT 1 1,357 11-21-2009, Saat: 10:45 PM
Son Yorum: Samsun55
  Nefret Nickleri - Msn Nefret Yazıları CaNaT 2 1,067 11-19-2009, Saat: 12:50 AM
Son Yorum: Aşk_Bu
  Kurtlar vadisi Nickleri CaNaT 0 773 11-19-2009, Saat: 12:50 AM
Son Yorum: CaNaT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-23-2024, 04:26 PM