:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
--> Mutluluğu Sende Gördüm
samigoncu
Mutluluğu sende gördüm,sen ağlarken bende öldüm, sana nazar değmesin herşeyim canım sensin... ateşinle kavrulmuşum, tiryakin yar ben olmuşum ben, sana delice vurulmuşum dön geri kurtar beni... Hayat beni bak kahretti içim yandı kaderin bu son hareketi kötü günler sende bitti dön geri kurtar beni anladım sen benim aşkımsın başımın tacı hem sancımsın yalvarsam duamda sen varsın seni kendime yazdım anlasan gözyaşım sende ne acı kederler var bende ve ismin hep çarpar kalbimde adını kalbime yazdım...
Nasıl nasıl dayansın söyle bu can nasıl dayansın sana hasret sana yangın aklımda bir tek sen varsın yüreğim dalgın, içim de buruk, kalbimde kırgın, tenimde soğuk, inanki sende tüm mutluluk söyle bu can nasıl dayansın.
Ara
:: CiMCiMe ::
Çok içten ve duygulu olmuş..Yüreğin dert görmesin...
Ara
rapunzel
teşekkürler paylaşım için...
Ara
Qetesh
Alıntı:Nasıl nasıl dayansın söyle bu can nasıl dayansın sana hasret sana yangın aklımda bir tek sen varsın yüreğim dalgın, içim de buruk, kalbimde kırgın, tenimde soğuk, inanki sende tüm mutluluk söyle bu can nasıl dayansın.

gerçekten harika olmuş yüreğine sağlıkSmile
Ara
samigoncu
anladım sen benim aşkımsın başımın tacı hem sancımsın yalvarsam duamda sen varsın seni kendime yazdım
Ara
samigoncu
Mutluluğu sende gördüm,sen ağlarken bende öldüm
Ara
y£şim
ıÜüVarsın vefasız desinler. Sev dedi gönlüm sevdim, olmaz dedi gittim. Varsın yollarıma set çeksinler.
Vazgeçtiğim sen değildin. Ne hatırlamak ne de pişman olmak değil derdim.
Unutmak, boşlukta olmak, hiç yaşanmamış saymak istediğim. Varsın bir daha sevmesin yüreğim.

Sanma keşkelerim var!
Hiç mi hiç pişman değilim...

Varsın benden nefret etsinler. Gittiğime gideceğime lanet ettirsinler. Yeni bir yaşam kurmak bir yana,
eskisini derlemek, toplamak, katlayıp bir daha açılmayacak çekmecelere sıkıştırmak zaten zor.
İnsan yeni bir yola adımını atarken eskisine her an dönmeye hazır oluyor. Varsın geri dönüşe giden bir kestirme yol olmasın.
Tozlu yollarda nereye gideceğini bilmeden yürümek, bile bile cehenneme yol almaktan çok daha kolay.
Acı veriyor, zor geliyor, insan her an vazgeçmek istiyor ama varsın hiç tükenmesin o yollar.
Sonunda senden tümüyle kurtulmak var. Varsın kana bulansın her yerim.

Sanma keşkelerim var!

Varsın bir damla umudum kalmasın. Elimden tutacak bir tek dostum olmasın.
Senden vazgeçebildiysem eğer ötesi yok benim için. Herkes unutulur. Gönüllü seçtim ben bu yolu, bilerek.
Güçlüydüm bu kararı aldığımda. Yeni bir hayatın bana vereceklerinden emindim.
En büyük aşk sensen eğer en büyük ızdırap da sendin. Senden kaçabilirsem eğer mutlu olabilirdim.
Varsın param olmasındı. Varsın kimseler yaramı sarmasındı. Terk ettiğim sen değildin.
Ben seninle gelecek olan hayatımdan vazgeçtim. Varsın serilsin önüme hanlar hamamlar?

Sanma keşkelerim var!

Varsın üç günlük ömrüm kalsın. Vücudumun her zerresi ?sen? diye yansın. Asla yok geriye dönüşüm.
Ben seni unutmak için bu yollara düşmüşüm. Varsın Azrail gelsin alsın canımı.
Varsın koparsın benden çürüyen sol yanımı. Adını son kez de olsa söylemeyeceğim.
Atıp her bir parçamı kilometrelerce uzağa, ruhumu gökyüzüne savursunlar.
Kimseler ardımdan tek bir dua etmesin. Ben seçtim bu yolu gönüllü seçtim. Vazgeçtiğim terk ettiğim sen değildin.

Zerre kadar korkuyorsam adam değilim
Ara
samigoncu
y£şim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kimseler ardımdan tek bir dua etmesin. Ben seçtim bu yolu gönüllü seçtim. Vazgeçtiğim terk ettiğim sen değildin.
tşkler yazdığın için...Confusedmiley17:
Ara
y£şim
riCa eDErİm Ne DeMk
Ara
y£şim
RiCa eDeRim nE dEmK
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Her Şey Sende Gizli SessizRüzgar 2 315 04-12-2022, Saat: 08:41 AM
Son Yorum: wildfang