:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
appiah kafa karıştırdı
22*kaka
F.Bahçe'de Appiah sıkıntısı bu defa başka bir boyutuyla gündeme geldi. Sarı-Lacivertliler'in yıldız futbolcusu, salı günü Londra'da Senegal ile oynanacak hazırlık maçı için Gana Milli Takımı kadrosuna çağrıldı. Bu çağrı F.Bahçe'ye ulaşır ulaşmaz kulüp doktorları, "Sakat ve tedavisi sürüyor. Bu nedenle milli takım kampına kesinlikle katılamaz" şeklinde Ganalı yetkililere bilgi geçtiler.

Kafa karıştıran açıklama
Takvim Gazetesi'nin 19 Ağustos tarihli haberine göre, ancak tüm bu gelişmelere rağmen Appiah'ın dün Ghanaweb.com adlı internet sitesine yaptığı açıklamalar Fenerbahçe yönetiminin ve teknik heyetin keyfini kaçırdı. Yıldız futbolcu site editörlerine, "Sakatlığım sürüyor. Daha tam iyileşmedim. Ancak Gana Milli Takımı kampına katılacağım. Çünkü arkadaşlarımla birlikte olmak istiyorum. Bana ihtiyaçları var. Ayrıca Londra'daki doktoruma görünüp kontrolden geçeceğim" açıklamasını yaptı.
Israr ederse ipler kopabilir
Ganalı oyuncunun transfer söylentilerinin ardından şimdi de böyle bir durumun ortaya çıkması Fenerbahçe'de sabırları taşırdı. Sarı-Lacivertliler'de "Appiah kendini kovdurmak için yapıyor" yorumları yapılmaya başladı. Appiah'ın durumu ile ilgili bir açıklama yapan Zico, "Şu anda hala ayağını topa sürmedi. Gana kampına gidebilir ama bence burada kalıp tevadisini sürdürmeli. Ama gidip de orada çalışma yaparsa hayal kırıklığı yaşarım" dedi.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  G?lge forvet Appiah! Ñ•qρα кJмя 1 533 04-03-2022, Saat: 01:16 PM
Son Yorum: wildfang
  Fenerbahçemizin bir kaç güzel golü ve tabiiki Appiah! blue_belial 2 381 04-01-2008, Saat: 09:39 PM
Son Yorum: AfrâsyâB
  Appiah'da Durmak Yok 22*kaka 0 322 09-03-2007, Saat: 10:44 PM
Son Yorum: 22*kaka
  Altın Kafa DELGADO VE BJK DEVLER LİGİNDE SECO_UA22 4 377 09-01-2007, Saat: 02:57 PM
Son Yorum: SECO_UA22
  Appiah ?stanbul'a d?nd? Ñ•qρα кJмя 0 448 10-11-2006, Saat: 11:17 PM
Son Yorum: ѕqρα кJмя

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 11:27 PM