:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sadece seviyorum...
samigoncu
Ben senin varlığını seviyorum Sana ulaşamadığım dakikalarda seni duymayı seni özlemeyi seviyorum Hiç göremesem bile seninle olmayı seviyorum Hiç korkmuyorum seni sevmekten Senin gülüşünü seviyorum Her bana bakışında gözlerinde okuduğum o duyguyu Gözlerindeki gözlerini seviyorum Gönlünü seviyorum özünü seviyorum senin Dudaklarındaki sözlerini seviyorum Hiç korkmuyorum seni sevmekten Ben sendeki o sıcaklığı sana olan uzaklığını seviyorum Yanaklarından akan gözyaşlarını En çok dağınık olduğunda saçlarını Beni arayan ellerini seviyorum Yalnızlığımı seviyorum sebebi sense Ayrılığını seviyorum en çok yalnız kaldığımda Beni bulan gönlünü seviyorum Ben en çok senin bana olan sevgini seviyorum İçimden haykırmak geliyor Dünyaya sığdıramadığım seni kalbime sığdırmak geliyor Ağlamak geliyor seni görmezsem Özlemek geçiyor seni sevmek için İçimden sana doğru mutlu olacaksan ölmek bile geçiyor Ben yalnızca seni seviyorum Seni yalnızca sen olduğun için Ruhun için kalbin için aklın sevgin Seni her şey için seviyorum Her dakika senin olmayı seviyorum Gözlerimi her açtığımda aklıma gelişini seviyorum Uyumadan önce seni düşününce Ben seni umutsuzluğumda beni bulduğun için seviyorum Ben başaka şehirde olduğun için değil Aynı toprağa bastığın için Benimle aynı gökyüzünü paylaştığın için seviyorum Geceleri benim yüzüme vuran ay ışığı Senin gözlerine vurduğu için seviyorum Beş bin yaşındaki bu dünyada Benimle aynı zamanı paylaştığın için seviyorum Ben seni benimle yaşadığın için Benden hiç gitmediğin için seviyorum Ellerini seviyorum Allah'a her açıldığında Ve gözlerini seviyorum her karşımda kapanıp açılışında Bana baktığında içimde yakaladığın coşkumu seviyorum Her bana baktığında seni sevdiğimi hatırlamayı seviyorum Kalbimi seviyorum seni seviyor diye Gözlerimi seviyorum seni görüyor diye Ruhumu seviyorum senin ruhuna bu kadar yakın diye Mutluluğumu seviyorum gülümsememi seviyorum seni düşündükçe Ayakta kalışımı seviyorum sebebi sen olunca Ben sana olan sevgimi yazan kalemimi seviyorum Senin adına yazdığım kağıdımı seviyorum Bana seni hatırlatan her şeyi sana giden yolları seviyorum Haykırmak geliyor içimden dünyaya Seni seviyorum Sadece seviyorum diye…………………. Gözde sadece seni seviyorum...
Ara
aMyLee
Ben senin varlığını seviyorum Sana ulaşamadığım dakikalarda seni duymayı seni özlemeyi seviyorum

Seni seviyorum Sadece seviyorum diye…………………. sadece seni seviyorum...

yüreğine sağLık çok güseLL çok beğendimm SmileSmile
Ara
samigoncu
Eskiden mutluydum huzurluydum nereden bulaştım bu aşka... kendimi unuttum
Ara
TutkuM
seviyorum adına herşeyi yazmışsın teşekkürler
Ara
:: CiMCiMe ::
Ben senin varlığını seviyorum Sana ulaşamadığım dakikalarda seni duymayı seni özlemeyi seviyorum

Çok güzeldii..teşekkürler..
Ara
elifsu
Ellerine saqlıq qüsel olmu$
Ara
Hasretiim
Ben senin varlığını seviyorum Sana ulaşamadığım dakikalarda seni duymayı seni özlemeyi seviyorum Hiç göremesem bile seninle olmayı seviyorum Hiç korkmuyorum seni sevmekten Senin gülüşünü seviyorum Her bana bakışında gözlerinde okuduğum o duyguyu Gözlerindeki gözlerini seviyorum Gönlünü seviyorum özünü seviyorum senin

Yüregine Saglik.. Rabbim Gönlünden Sevgiyi Hic Eksik Etmesin..
Ara
ÐŽeşaren
Yüreğine mutluluklar

Smile
Ara
Seyduna
dilerim daim olur hep sevginSmile
Ara
AsLı
Harikaydı.
Teşekkürler Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sadece Ben SevmeliYİm Seni...(s&s) >As!_M€L€q< 25 1,397 04-14-2022, Saat: 06:26 PM
Son Yorum: wildfang
  Fazla Bişey Istemem Sadece Dur Burda...(s&s).. >As!_M€L€q< 18 1,293 04-12-2022, Saat: 06:05 AM
  SADECE SEN=>>€zBeRiMsİn><ciciKIS ciciKIS 3 536 04-11-2022, Saat: 08:17 PM
  Seni Seviyorum AnGeL_BAbe & HAgİ_1905 HaGi_1905 32 1,252 04-11-2022, Saat: 02:26 AM
  Aşkım Seni Çok Seviyorum (H&P) €BeRimSin 11 726 04-10-2022, Saat: 11:41 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 02:21 AM