:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kıl beni ey nazmaz
TutkuM
5f7b301071tq4.gif19vk.gif
Kıl Beni Ey Namaz Çöllerden Topla Hücrelerimi Rahmetinin Vahasında Ağırla Bu Yitik Kalbi Kıl Beni Ey Namaz Secdede Ruhumu Yeniden Fısılda Bana Şahdamarı Yakınlığından Emzir Bu Puslu Bedeni Kıl Beni Ey Namaz Küçülsün Dağlar Denizler Taşsın Dağılsın Kalabalıklar Rüku Rüku Doğrult Eğriliklerimi Kıl Beni Ey Namaz İkiye Bölünsün Kalbim Ortasından çatlasın Kıblenin şakağında Sevginden işaret Parmağı Değsin Yeter Ki Göğsüme Kıl Beni Ey Namaz Topla Sevdalarımı Kırık Aynaların çatlaklarından Ömrüme ilikle Sevinçlerimi Firuze Düşler Düşür Alnımın şafağına Kıl Beni Ey Namaz Tenim İbrahim Gibi Ateşe Düşmüşken Uzak Tut Nefsimin Nemrudundan Beni Gül Kokulu Serinlikler Yağdır Yüreğime Göznurum Ey Canım Namaz Kıl Beni Ey ömrüm Namaz Secdene Al Beni De Gül Değdir Gönlüme Aşkına Yaz Beni De Yarim Namaz Kıl Beni Ey Namaz Günahın, isyanın, Nisyanın Kuytusunda Büyüttüğüm Pişmanlığımın Yüzünü Yerden Kaldır Utandırma Beni Al Karanlıklarımı Gözbebeğinde Yıka Kıl Beni Ey Namaz insan Kıl Beni Doğru Kıl Duru Kıl Diri Kıl Beni insan Kıl Bu Bedeni Ah, Alnımı Dayadığım Secdegahıma Kim Serpti Bu incileri Kim Kim Bu Dua Hammalı Ellerimin Yüküne Ortak Kim Ah, Ziyankar-i çarık Ah ,namütenahim Kavrayışın Yolcusu Ah, içimde Biriktirdiğim Yalnızlığın Seyrüsefer Gölgesi Ah.. Gitmek, Gidememektir Kendimden Amentünün Arasatında Bir Tedirginim Ben Aklımın Köşe Bucak ilticaları Sevgilide Kaldı Hangi Gaflete Büründü Ki Ellerim Sızlatıyor Dokunduğu Tenleri Ah.. Haydi Felaha Haydi Felaha Haydi Namaza Haydi Kurtuluşa Göznurum Ey Canim Namaz Kıl Beni Ey ömrüm Namaz Secdene Al Beni De Gül Değdir Gönlüme Aşkına Yaz Beni De Yarim Namaz
Ara
Ebu-CeNDeL
Emeğine yüreğine sağlık arkadaşım....Rabbim o yüce nimetinden eksik etmesin son nefesimize kadar inşaAllah....
Ara
TutkuM
amin arkadaşım inşallah
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  allah beni affeder.... df1984 2 524 04-30-2007, Saat: 10:23 AM
Son Yorum: df1984

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 03:37 AM