:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
acayipp komik :) :)
ask_melegi_vbulletin3_import6812
Adamın biri yolda eğilen kadın görünce seviyormuş Big GrinBig Grin bunu melekler uyarmış bidaha
yapma yoksa cehenneme atarız seni demişler buda tamam bidaha yapmıycam demişertesigün bakmış kadının biri yolda ayakkabısını bağlıyo dayanamamış koşmuş kadına arkadan geçirmiş melekler hemen inmişler biz sana söyledik bidaha yapma diye dinlemedin demişler atmışlar bunu cehenneme bunun en son sevdiğiBig GrinBig Grin kadın hamile kalmış ve bu adamın bi çocuğu olmuş huy aynı baba kaş göz neyse buda eğilen kadın gördüğü zaman seviyomuş Big GrinBig GrinBig Grin hemen melekler bunuda uyarmış bak babanada dedik dinlemedi seni cehenneme atarız yapma demişler buda ok demiş sonra bakmış kadını biri ayakkabısını bağlıyo dayanamamış koşmuş sevmişBig GrinBig GrinBig Grin kadını melekler bunuda cehenneme atmış bakmış cocuk cehennem buz gibi meleklere demiş ya benim bildiğim cehennem sıcak olur ateşten burda yanmamız lazım bura niye çok soğuk demiş meleklerden biri demiş ki adi baban izin vermiyoki eğilip iki odun atalım demiş...

CReATuRE : Fıkrada yer alan uygunsuz kelimeler editlenmiştir...
Ara
iLLeth.!
zuahahah bunu biliodum ama manyaq bişi yha tskklerrBig GrinBig Grin:
Ara
önemli değil benim için zevktiSmile
Ara
mert_1994
cok güzeldii Big Grin:d harikaa ya cok komik gülmekten ölyüomSmileSmileSmile
Ara
#$3R$3RI#
SaolasıN TesEkkürler... Ancak Kusura Bakmayında Bir BayanDAn Bole Fıkralar DuyMak COk SiniiRimi Bzuyo Neyse EmeGıne Saglık Sad(
Ara
GülGüzeli
kuzi hem sevılıyon hem dıslanıyon bu arada fıkra guselmışşş Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
CReATuRE
tşkler..........
Ben Aslinda Bole Bşr Fikra Aramamiştim Bu çikinca Bende Bumu Yaptimmmm Offf Sizede Iylik Yaramiyooo Offff
Ara
tekniker
manyak bu fıkra ya teşekkürler
Ara
yaaavvv biliyorumm bana göre bir fıkra değil ama komik die düşünmüştümSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSad
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sewiştiğimizi Kimseye Söyleme Komik +16 SeRDİD 2 602 04-14-2010, Saat: 06:44 PM
Son Yorum: Qetesh
  Mutlaka Okuyun çünkü çokk Komik ask_melegi_vbulletin3_import6812 12 1,156 10-29-2007, Saat: 07:10 PM
Son Yorum: hatice
  komik valla komik (+200) lazmurat 1 528 08-30-2007, Saat: 12:15 AM
Son Yorum: SECO_UA22
  Evcilik Oyunu cok komik : laneth 7 965 07-30-2007, Saat: 12:01 PM
Son Yorum: laneth
  ya sakıncalı ama komik df1984 2 785 05-02-2007, Saat: 04:56 PM
Son Yorum: df1984

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 04:06 AM