:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ya?anM?? BiR A?k H?kayesi.... ?eyy ... ben.... san?r?m.... hala.......seviomseni
p£r!k!z!
KISA B?R A?KIN ?YK?S?...?K? GEN? A?I?IN YA?ADI?I G??L? A?K !

Bundan bir sene kadar ?nceydi.Gen? bir k?z ve bir delikanl? tan???r...
k?z cafe i?letiyordu.B?yle ?eylerin olaca??na hi? ihtimal vermemi?ti.20 ya??ndayd? gen? k?z bu ya??na kadar kimseyle ??kmam??, kimseye a??k olmam??t? bu denli....tan??malar? da garip olmu?tu!

Bir g?n k?z?n can? s?k?lm??.Hi? tak?lmad???, tarz? olmayan ,sevmedi?i sohbet program?n? a?m?? konu?uyordu. SLM verenleri ya tersliyor yada cvb vermeden kapt?yordu! Biri vard? kapatamad???, kendi se?mi?ti,epey konu?tular sonra ?o?uk msn adresini istedi k?z ?nce vermek istemedi sonra akl?na chatde s?ledi?i ad?n?n adresini almak akl?na geldi! adresi ald? ve verdi... Birka? g?n o adresten konu?tular. K?z ger?ek ad?n? de?il takma ad?n? s?l?yordu.. Ad? ?ahsenemdi! ?o?uk k?zla konu?urken bir g?n yan?na bir arkada?? gelir. ad? sarpd?r...K?z? camda g?r?r ?ok ho?una gider.ho?lanm??t?r..?o?u?a s?ler sonra nas?l olursa sahsenemle sarp konu?maya ba?lar.. Art?k herg?n o adresi a?ar ve onun gelmesini beklerdi..bu uzun bir s?re b?le devam eder! Art?k iyice al??m??lard?r birbirlerine! ! !

K?z bir g?n tekdir cafede! O g?n 2 dkl???na msne girer ve o s?rada m??teri geldi?i i?in kapamak zorunda kal?r! ?o?uk kapamadan bir ?ey s?lemek istedi?ini s?yler! ve i?indeki hisleri s?ler!... k?z ne yapaca??n? ?a??r?r..sevin?ten havalara u?ar. ama ne yapaca???n? bilemez.Telefonlar?n? birbirlerine gece msjla??rlar Delikanl? msjda yeniden sorar! K?zda Bizim ili?kimizin ad? ne ?imdi die sorar! delikanl? cvb verir= "sewgili olurmu cnm?" diye K?z = OLUR SEWG?L?M ! der ve yollar... ve art?k ba?lam??t?r bir y?rekte ayn? ya?am.. kelimeler s?lenir A?KIM B?TANEM KARICIM KOCACIM die ve devam eder....
Ertesi sabah delikanl? okula gitmeden msj atar " E?ER KONU?AB?LECEKSEN SEN? ARAYACA?IM.G?NE ?LK SEN?N SES?N? DUYARAK BA?LAMAK ?ST?YORUM!" (sbh6.50) K?z balkona ??kar konu?mak i?in hava so?uktur ama o t?nlamaz yakla??k 1.5 2 saat konu?urlar! art?k kapatma zaman? gelmi?tir ama kapatmak istemessler...derste bile msj ?eker delikanl? halbuki yar?m saat bile ge?memi?tir konu?al?...."seni seviyorum" der.. her f?rsatta bunu s?ler yada belli eder...
26 g?n doyas?ya ge?er....... her g?n her saat her dakka her an seslerini duyyuyorlar.. ama konu?mad?klar? her an ?zlem duyuyorlar birbirlerine...?ok seviolardr...

Ve bir g?n bir g?n gelirki ...... hi? hat?rlamak istemedi?i bir g?nd?r..

k?z yorulmu?tur cafeden eve erken gelir. beklemedi?i bir telefon gelir delikanl? aramaktad?r..a?ar tlfnu ve konu?urlar.. ?o?uk abisnin msn adresini sorar. k?z sas?r?r neden der? genc abisinin onu ekledi?ini adresin ona ait olup olmad???n? sorar.. k?z olacaklar? tahmin eder ama ?o?uk kendine g?venir.. k?z? dinlemez k?s her nekadar sak?n ekleme desede art?k ?ok ge?tir. ve telefon kapan?r. ve bir m?ddet ge?er bir m?ddet sonra tekrar ?alar telefon. delikanl?dand?r telefon.. telefonu a?t???nda "abine bir?ey s?le do?ru konu?sun.yoksa ben konu?cam" der.. k?z?n korktu?u ?ey oluyordur.. k?z?n abisi k?skan?l?ktan g?z? bir?ey g?rmez ! ogun laf kavgas?na tutu?urlar! k?z o an cafeye gitmek ister ama saat ?ok ge? olmu?tur gidemes.. geceyi g?nd?z eder!

Bu konu?madan sonra bir ka? g?n ge?er kz??n abisi k?zla konu?mamaktad?r.vede ni?anl?s?yla! bu olaylar yanl?? anlamadan vede a??r? k?skan?l?ktan meydana gelmi?tir

delikanl? dayanamaz ayr?llal?m der! ailen benden ?nemli, ben bugun var?m yar?n yokum ama ailensiz yapamazs?n der! K?s he ne kadar hay?r desede sonu? H?SRANDIR!

VE YRILIK KAPIYI ?ALAR!!

delikanl?? ile k?z?n abisi bir sefer daha konu?urlar. Art?k abi her?eyi anlam?? k?s?n sewgilisioldu?una inanm??t?r. ama art?k ?ok ge?tir.k?z karde?inin hasta oldu?unu ve onu asla ?zmemesi gerekti?ini ?zme der! ?o?uk bunu bildi?ini as?l ?zenin o oldu?unu s?ler! ama art?k ?ok ge?tir

art?k ayr?d?rlar! ama sevgileri hala ilk g?nk? gibidir. bir daha g?r??meme karar? ald?lar. abide g?r??melerini istemiordur...ama iki sevdal? gen? bunu ba?aramam??lar sevgiye a?ka yenik d??m??lerdir. arada g?r???yor, konu?uyor mesajla??yorladr..Hi? kavga etmeyen ?ift sadece ayr?ld?ktan sonra 2 defa kbuyuk kavga etmi?ler.. gene her?ey bitti demi?ler ama asla bunu ba?aramam??lar... ayr?lmalar?n?n ?zerinden bir y?l ge?mesine ra?men ne bar??m??lar nede birle?ebilmi?ler nede tamamen koapabilmi?ler....ama sevgileri hi? bitmemi?... hi? olmazda k?z?n !

her gece a?lar olmu?, gelen gideni arat?r derler ya ! onu heryerde hherkeste g?r?r arar olmu?..Bu kadar k?sa s?rede ya?ad??? a??k? asla unutamaz vazge?emez kalbinden s?k?p atamaz olmu?!
?LK DEFA B?LE A?IK OLMU? !

bir sene hep a?lam??, g?zya?? d?km??,geceleri herkesten gizlice !
bir defteri,bir yast??? birde duvarlar bilirmi? a?lad???n? ve bir de AllaH.. biliomu?..

Dua ediyormu? her gece. yata??na yatt???nda onu hissediyormu?, sanki yan?ndaym?? gibi geliormu? ona ! onunla uyuyor ona sar?l?ormu? gibi!
k?z art?k kendi yata??nda yatmak istemez olmu?. b?km??.usanm??...
birde ?ark? varm?? i?ince kocaman bir mana i?eren s?zleriyle! onlar? anlatan DEN?Z G?ZL?M.....die !
onlar?nm?? ?ark? onlara hitap! k?z bunu her duyduyunda duygulan?r. akl?na gelir g?zleri ya?ar?r hatta a?larm??.. ve a?lamaya devam ediyormu? hala!
ney bu ? k?z HALA a??km? yoksa hala seviomu? yoksa sadece al??kanl?k m? ?
yoksa severken ayr?????n ac?s? m? ? Ula?amamak g??l?k m?? NEdir Bu ? Bir a?k ? NAs?l Bir A?K !!! Emoticon%20(31).gif
Emoticon%20(31).gif
Ara
p£r!k!z!
yorumlarınızı bekliyorum ... =(((
Ara
isyanbitmez
çok beklersin.........
p£r!k!z!
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?ok beklersin.........

yorum yapmazsan yapma ama bunu da bu ?ekilde yazmana gerek yok kendini bil istersen !
Ara
p£r!k!z!
serhatozz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bEN BU HIKAYEYI BI YERDEN BILIYORUM gal?ba yasayan?da tan?yorum tan?m?ya cal?s?yorum o k? ?y?l?kler?n ?y?l?g?ne hak eden ok? b?r melek h?c hakketmed? bu ayr?l?g? o....... ok? cok sevd? onu ama b?sey vard? unuttugu HAYAT IKI YUZLUYDU BUDA HAYATIN IKINCI YUZUYDU.........!!!!!!!!!!!!! HAYAT YASADIKCA CAKILMEZ OLUR GULSENAZZ

B?L?ORUM BE KANKA ! =''( SAOL D???NCELER?N ???NNN Sad
Ara
ManyaX_GirL
ya ben bu hikayenin sadece başını yaşasımm..
hala da yaşıyorumm..
bitmesini hiç istemiorumm maaa...
eğer bunu yaşayan da sensen eğer..
takma kafanı sakın üsülmee..
demek böle olması gerekiyormuş de geçç
hayat!! ne zaman ne getireceği hiç belli olmass!!!
Ara
isyanbitmez
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yorumlar?n?z? bekliyorum ... =(((
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?ok beklersin.........
yorum yapmazsan yapma ama bunu da bu ?ekilde yazmana gerek yok kendini bil istersen !

KEND?NLE ?EL???YORSUN G?RD???N G?B?. BEN SADECE BEKLETMEMEK AMACIYLA B?LG?LEND?RMEK ???N YAPTIM. KEND?M? B?L?R?M ?STERSEM!!!.........
p£r!k!z!
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:KEND?NLE ?EL???YORSUN G?RD???N G?B?. BEN SADECE BEKLETMEMEK AMACIYLA B?LG?LEND?RMEK ???N YAPTIM. KEND?M? B?L?R?M ?STERSEM!!!.........

kendimle ?ell?miyorum.. ama laflar?n?n nereye gidebilceni d???nerek kelimeleri secersen daha ii olcakt?r .. tart??maya girmek istemiyorum konu kapanm??t?r ..

efet mervecim bunu ben ya?ad?m bitti evet ama bende senin gibi istemiorum bitmesini .. b?le olmamal?yd? ='( i?llah sizin bitmes ama biliomusun o seni ?ok sevio bzimkide ?ok seviodu ='( ama bitti bitmek zorunda oldu?u i?in ama ikinize tek s?z?m ne olursa olsun e?er ?ok seviosan?z ne gurur yap?n nede ba?kas?n?n s?z?n? dinleyin akl?n?aza takmay?n ba?kalar?n? en yak?n?n bile olsa sonunuz benm gibi olmas?n !!!
Ara
YARGIÇ
BÜtÜn Bu Sorularin Cevabini Kendİnde Ara Sana En DoĞrusunu Sen SÖylersİn EĞer Ccevap Veremİyorsan Bİlİnmezlerden Gİzemlİlerden Kalsin.bİlkİ Kendİnle İlgİlİ VeremedİĞİn Cevap Varsa Öyle Bİr Soruda Yoktur Zaten.....
Ara
ManyaX_GirL
ya bilmiorum ama bence şöle düşün :
demek ki böle olması gerekiyormuşşş..
we herşeyde bir hayır wardırr..

belki de ilerde senin için daha hayırlı olan birisi çıkacak..
seni daha çok sewecek..
sen onu daha çok seweceksi..
daha mutlu olcaksınıss..
böle düşün..
bırakk.. geçmişe sadece MAZİİ dee...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  haLa aŞksın seN ama şaRkıLaRda ... Choqo_qraLche 0 454 01-29-2009, Saat: 04:06 PM
Son Yorum: Choqo_qraLche
  Bir Ayr?l?s h?kayesi yaagmuurr 0 408 11-16-2006, Saat: 01:56 AM
Son Yorum: yaagmuurr

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-20-2024, 10:20 AM