:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Senin te?ekk?r?ne ricam b?yle olacak..
tatlı_cadı
D?nsen de bo?..Ellerim yakanda kalacak biliyorsun..Hi? unutamayacaks?n..Gecelerce uyku girmeyecek g?z?ne..Azrailin gibi korkacaks?n sevdamdan..Ama d?nsen de bo?..Bu zavall? beden art?k senden kesti umudunu..
S?? denizlerin tehlikesiz mavilerine art?k yolculu?um..?imdi boynum b?k?k,b?rakt???n gibi oturuyorum ?ylece..??imden milyonlarca beddua ediyorum..Sus diyor bir ses..Ben yine susmuyorum..Bela bu ya,bulursa bulsun beni diyorum! Umars?z?m yani..Ars?z?m art?k..Yakandan d??meyecek ellerim biliyorsun..

G?zlerin ellerimde..Saatlerdir avu?lar?ma bak?yorum..Bombo? bir el i?te..Neler ummu?um ben o g?zlerden..Tanr?m ne aptall?k..Ama biliyorsun,al?r?m istedi?imi..Dikkat et g?zlerindeki masum yalanc?ya..Vedala? art?k..?imdi en iyi yalanc? benim!!Kulaklar?na inanamayacaks?n duyunca..''Seni aldatt?m'' diye geldi?in g?ne lanet edeceksn!! G?ky?z?nden binlerce damlalara b?lerek ak?tt???n o g?zya?lar?m alt?nda bo?ulacaks?n..Yapma,bunu sen de biliyorsun..Ne de olsa,her ?eyi g?ze alarak ya?am??t?n binbir gecenin en g?zel masal?n? de?il mi?

G?leceksin ya,benim ?l?m?m olacak san?yorsan yan?l?yorsun..Seveceksin ya ba?kas?n?,sen onu sevene kadar ben bulurum arad???m a?k?..Kaldr?r kafam? g??e,dik tutup ba??m?,y?z?ne t?k?rm?? olurum o zamana kadar..
Gidecekmi?sin ya bu ?ehri terkedip,bu ?ehir pe?inden gelecek san?yorsan yan?l?yorsun..?stanbul benimle..Nefret etsem de bu ?ehirden,yine de yan?mda i?te..Sen gideceksin,ben ?stanbul'la kalaca??m..Bu ?ehir bile yapt?klar? i?in ?z?r dileyecek benden,sen o s?ra ba?ka bedenin kan?n? emiyor olacaks?n!!

Gelip ge?tim san?yorsun ya..G?l?yorum sana sadece..Geldi?im do?ru sana,ko?ar ad?mlarla geldim hemde..Ama ge?medim,yan?l?yorsun..Ge?meyece?im senden..B?rakmam yakan?..?ntikam diyorsun ya,o benim di?er ad?m..Ben dedi?in zaman i?im ?rperiyor,yalan diyorsun defalarca..?nan?yorum Yalan'm?? diyorum..Do?ruluyorsun,akl?m kar???yor,g?venemiyorum..Tanr?m deliriyorum..Diyordun ya,b?rakmam seni..Yalanlar?na g?l?yorum i?in do?rusu..Ger?i ?ok da umrumda de?il ya..Neyse der kapat?r?m konuyu..Sen kapatamayacaks?n! Susamayacaks?n.. Yorulacaks?n dert anlatmaktan,bitmeyecek dertlerin yine de..En t?kenmez dert denizlerine d??ecek, y?zmeyi bilmeyen insanlar gibi ??rp?nacaks?n..??rp?nd?k?a batacak,sonunda bo?ulacaks?n..?aresizce g?m?leceksin dertlerin i?ine..

Ben cankurtaran olaca??m..Sesleneceksin ve sesini duymayaca??m..Benim gibi umutsuz kalacaks?n hayatta..Pi?man olacaks?n,binlerce kez ?z?r dileyeceksin..

Sonra..

Evet sonra ben yine eski ben olaca??m..Lanet olsun de?i?emiyorum!! Gelece?im tutaca??m elinden ve kald?raca??m seni d??t???n yerden..
Bir damla g?zya??n d??ecek.Sar?laca??m sna...A?layaca??z beraber..
Biraz zaman,sonra yine geleceksin g?n?n birinde ..''Seni aldatt?m'' diyerek..
Ben yine geceler boyu beddulara edece?im,lanetler okuyaca??m sana..
B?yle devam edecek i?te..Hikayemiz bu,masal?m?zdaki iyi kalpli prensesim i?te..
Hep k?t? sonlar? mutlula?t?raca??m biraz..Savrulup duraca??z..Ayr?lmaya g?c?m?z yetmeyecek..Ah diye inleyece?iz zaman zaman..
?yi kalpli prenses ?z?lecek,aldatan k?t? adam daimi g?lecek belki..
Ama iyi hep iyi olarak kalacak,?ylece bitecek masal..G?n?n birinde prenses derin bir uykuya dalacak..Bir ?p?c???n yeterken kurtarmaya,te?ekk?r?n bu olacak!B?rak?p gideceksin ?ylece..Ellerim uzayacak,yakana yap??acak,ve dedi?im olacak..

Senin te?ekk?r?ne ricam b?yle olacak!!!
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Senin Tarifin Yok Ki!! Sevgilim senem albayrak 12 826 04-14-2022, Saat: 09:13 PM
Son Yorum: wildfang
  GeL Dermisin bana (SeNiN İçİn) eRCi 9 836 04-14-2022, Saat: 06:58 PM
  **Bu Bahar Başka Olacak** MasaL_perisi 29 1,896 04-14-2022, Saat: 02:27 AM
  Masal_perisi Senin Için Sadece Bu.. ROSE 42 1,579 04-13-2022, Saat: 02:52 AM
  ..::Senin elinden gelen Tek bir PaPaTYa...:: PaPaTYa_PReNSeS 4 405 04-13-2022, Saat: 01:34 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 02:50 AM