:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hi? bitmeyen a?k varm? s?yleyin
tatlı_cadı
Hi? bitmeyen a?k varm? s?yleyin. S?ylenenler gibi a?k?n ?mr? 3 y?l m?? Peki, o zaman sevgililer neden birbirlerine 'sensiz ya?ayamam' gibi bo? laflar s?ylerler ki, ger?ek olmad??? halde. O an mutlu olmak i?in mi s?ylerler bunu.. ??yle y?re?ine basa basa ger?ekten y?re?iyle s?yleyen bir insano?lu yok mu? Yokmu bu d?nyada… Bilmezler mi ki kar??lar?ndaki insan buna ger?ekten inan?p, ona ?ok fazla ba?lanacak, ve o laflar?n sonunun oldu?unu anlad???nda t?m hayat? alt?st olacak, bir sevgi u?runa ya?ad??? her ?eyden nefret edecek, pekala bunun i?in su?lu kim olur? S?rf o an kendini kand?r?p onu mutlu etmek i?in o s?zleri s?yleyen ‘eski’ sevgili mi, yoksa bunlara t?m kalbiyle inanan saf ?ocuk mu?
A?k?n, sevginin engeli var m?d?r ya. Ne bicim sa?mal?kt?r ki bu 'seni seviyorum ama ayr?lmak zorunday?z' olay?. Seviyorsan niye ayr?l?yorsun ki karde?im, a?k bu her engeli a?acak g??te bir ?ey de?il mi? hani nerde o senin a?k dedigin sevgi s?zc?klerin a?k ??yle a?k b?yle diye yazd???n kelimelerin havandan s?kma kelimelerle a?k m? ya?amaya ?al???yorsunuz nereye kadar.. Neden insanlar inanmaz ki buna. Sadece filmlerde midir ger?ek a?klar, bu kadar m? g??s?z insano?lu, sadece filmlerde mi a?k sonsuzdur do?ru ya filmleri gibi sacma olduguna inan?rs?n?z ancak.

Aran?za kilometreler girse ne olur sanki? Sesini duymak uzun bir s?re de olsa yetmez mi size he s?yleyin yetmez mi. Bu kadar uzaktayken bir a?k? ya?amak daha ?ok ba?lamaz m? insanlar? birbirine. Yoksa sevgi de?il midir o? Onun gelece?i zaman? beklersin, o senin gelece?in zaman? bekler ve g?r??t???n?zde d?nyan?n en mutlu iki insan? olmaz m?s?n?z, hasret bitmi?tir i?te birbirinize kavu?mu?sunuzdur daha ne istiyorsunuz. A?k?n en g?zel yan? bu degilmi, Sonra tekrar ayr?l?k ama yine o heyecanl? bekleyi?. Aradan zaman ge?er ve art?k tamamen birbirinizinsinizdir, kimse ay?ramaz sizi, buna dayand?ktan sonra ?l?mden ba?ka ne ay?rabilir ki sizleri ne ay?ra bilir. zorlukla ba?ar?lan ?eyler daha g?zel olmazm? daha s?k? s?k?ya ba?lanman?z? sa?lamaz m?? ve siz bunu ba?aram?yorsan?z ger?ekten g??s?zs?n?zd?r, sevgiyi o a?k? hak etmiyorsunuz demektir, sevdi?i insan? bile korktu?u i?in b?rakan bir insan ne kadar ba?ar?l? olabilir ki hayatta.. Daha do?rusu hayattan ne kadar zevk alabilir ki.

E?er ger?ek a?k? buluyor ve b?rak?yorsan?z salaks?n?zd?r bunu bilir bunu s?ylerim. insan bir?ok kez a??k olur, az sarho? olursun gece s?rf seni eglendirsin diye yan?na ald?g?n bir sokak fahi?esine yada bir gecelik ili?ki i?in seni daha iyi e?lendirsin diye a?k?m gibi kelimler sarf edersin bu mu dur a?k, s?yleyin a?k bumu, bumuuuuu, igreniyorum a?k kelimesinin agza al?nm?cak ?ekilde kullan?lmas?ndan, lanet olas?ca bir gecelik bir zevk mi a?k ha... insan sadece ger?ekten a??k oldu?u insanla hayat?n?n sonuna kadar beraber olmak ister, sadece ger?ekten a??k oldu?u insan i?in her ?eyi g?z ?n?ne alabilir.. alabilirmisin o bir gecelik a?k?n i?in bunlar? g?ze... s?yle, a?k bu sevgi insan kendini d???nmez, yaln?zca onu d???n?r ve tek bekledi?i sevgisi olur, sevdigi olur. Yahu ?lemezsiniz beklemekten. beklemekten kim ?lm??...

"ama o seni terk etti ?ocu?um buna ne diceksin? seni ?zd?.." diyenlere inat 'fark etmez, benim sevgim sonsuz benim sevdam ?l?ms?z ve bunu y?regimden basa basa s?yleye biliyor ve s?rf bu y?zden ya?ama daha s?k? sar?l?yorum c?nk? beni ayakta tutan bir sevdam var sevgim var.. bu aptall?k m?d?r, yoksa a?k m?d?r? Aptall?kt?r diyenler bu yaz?lara "mal m?s?n olum, ahh memo ne hallere d??t?n" der. onlardan biriyseniz ?zg?n?m ama zavall?s?n?z.. Ger?ek a?k hayatta bir kez kar??n?za ??kar, 'aptal' olmay?n… ya?ad???n?z g?nlere iyi bak?n ve ya?ayacag?n?z... hatalarla dolu d?nyada yinde ya?amak i?in bir sebebiniz olsun, evet ben ac? cekiyorum hemde cok, ama ben bennn a????mmmm..

Bak?n a?k? bana bu ?ekilde anlatmad?klar? i?in, ben nas?l ac? ?ekiyorum...
ona bir dokunmal?k yak?n?nda olup, nefesini,kokusunu hissedip, seni seviyorum deyip boynuna atlayamamaktan nefret ediyorum. Onun benden nefret etmesinden nefret ediyorum. Ba?kalar?na bak?p beni fark edememesinden nefret ediyorum. ?mit verici bak??lar?ndan, g?l??lerinden nefret ediyorum. ?syan etmek istemiyorum, ??nk? isyan etmekten de nefret ediyorum.

?evreme g?l?c?kler at?p, ?z?nt?m? bile ya?ayamamaktan nefret ediyorum. Onun g?zlerinden nefret ediyorum. G?zlerinin i?inde kaybolmaktan nefret ediyorum. Nefret ediyorum B?yle aptal gibi oturmu? D???nmemeye ?al??t?k?a Bir yerlerden ??k?p gelen ?eli?kiler y?z?nden Dayanamay?p a?lay???ma. A?k?m ve biraz huzur i?in Her t?rl? ?eyden s?rf bunun i?in vazge?ebilmi?ken, Aptal gibi yine f?rt?na ya?amaktan Nefret ediyorum..!

S?rf bunlar? ya?amamak i?in Belki de "o" an ger?ekten ?lmeliydim "??te huzur bu" dendi?i anda. Daha fazlas?n? istemem nedendi ki, Daha fazlas? hi? olamayacakt? ki, olmad? ki..
Neden yapt?, neden inand?rd?? Bu kadar olmamal?yd?.. Ne olur bitsin can?m? ac?tan bu ayr?l?k... Bu kadar zaman ge?ti ?st?nden.. Art?k aptal bir otel odas?n?n aptal tuvaletinde aptal gibi a?layarak b?yle aptal bir yaz?y? yazmak istemiyorum...
Huzur istiyorum.
Seni istiyorum.
Olmuyor.
yak?ns?n ve bir okadar uzak, s?cak s?n ve bir okadarda dondurucu.
Denemeye de?er bulmu?tum. ??te anlam?n? kaybeden bir ?ey daha... Bunca ya?anm??l??a ra?men, Sadece sana kalm?? ilkler ??kt?, ?a??rd?m.. Sevindim.. Onlar bile anlams?zla?t? baksana..
Nefret ediyorum ?u an, her ?eyden, bu otel odas?ndan, aynadaki y?z?mden ?zerime sinmi? kokundan, Ve belki de senden..
Ben ?ok mutsuzken onun mutlu olmas?n? kald?ram?yorum, bundan nefret ediyorum. Onun umurunda olmamaktan nefret ediyorum. Benim 2 kelimemin birinde onun ad? varken, onun benim ad?m? unutmas?ndan nefret ediyorum. elele gezen sevgililerden nefret ediyorum.
Her g?n 100ki?iye ???k oldu?umu s?yledi?imde herkesin ciddiye al?p, rol yapt???m? anlamamas?ndan nefret ediyorum. Unutursun diyenlerden nefret ediyorum. Sen onu sadece tak?nt? haline getirdin asl?nda sevmiosun diyenlerden en ?ok nefret ediyorum. Onun, onu sevdi?imi bilmemesinden nefret ediyorum. A?k ?ark?lar?ndan nefret ediyorum. Herkesin mutlu olmas?ndan nefret ediyorum. Ona bakmam? bile ?ok g?rmesinden nefret ediyorum. Mutsuz oldu?umda herkesin ?evreme toplan?p nedenini sormas?ndan nefret ediyorum. Herkesin onu sevmemi engellemeye ?al??malar?ndan. Ona bakmama engel olmaya ?al??malar?ndan nefret ediyorum. bana b?rak onu kendi hayat?na bak diyenlerden nefret ediyorum... Senin i?in ?zl?yorum diye s?ylenip dostummu? gibi davranmas?ndan nefret ediyorum.
Ona her Dakika seni seviyorum demek istememe ra?men s?yleyememekten nefret ediyorum. Ona olan sevdi?imi g?rememesinden nefret ediyorum. ONU SEVMEKTEN NEFRET ED?ORUM. A?KTAN, SEVG?DEN, MUTLULUKTAN NEFRET ED?YORUM. Ama onu her ?eye ra?men sevmekten de nefret ediyorum. Onu seviyorum; onun gidecek olmas?ndan en ?ok en en ?ook bundan nefret ediyorum. Onun i?in caresizce a?lamaktan nefret ediyorum
Neden mi bunlar? s?ylemiyorum..? daha bunlar neki sadece hissettiklerimin milyarda biri bu y?zden hi?bir anlam? yok ??nk? bilmenin.. O y?zden "defter"e de?il, B?yle aptal bir sayfaya yaz?yorum. belki okurularda bir daha bana ac?ma duygu ile bakmas?nlar diye
A?k?m?n sonsuzlugunu
Senden sonraki g??s?zl???m?,
Sensiz nas?l Pes etti?imi,
Yar?nlardan umutsuzlu?umu,
Y?regimi yakan Ac?m?
Ve son yakar???m?
Bilmek isteyen herkese
itiraf ediyorum...DUYUN ONU SEV?YORUM
SEN? SEV?YORUM..
VE ben art?k sensiz olam?yorum...
Ara
tatlı_cadı
sağol kardelencimde keşke bi yorum yapsaydın..:o
Ara
sinemis
YAZDIKLARINA AYNEN KATILIOM KEŞKE HİÇ Bİ AŞK AYRILIĞIN PENÇESİNE GELMESE AMA MAALESEFF BU İSTER İSTEMZ OLUO SEVGİ GERÇEK OLUNCA AYRILIK DİE BİŞHEY ORTADAN KALKIO İSTİSNALAR HARİÇÇÇÇÇÇ[QUOTE][/QUOTE]
Ara
YARGIÇ
Herzaman SÖylerİm AŞka Aci Tarafindan Bakma Zevkİmİzden VazgeÇmedİĞİmİz SÜrece BİrŞey Elde Etmemİz İmkansizdir....
Ara
kardelen
tatl?_cad? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sa?ol kardelencimde ke?ke bi yorum yapsayd?n..:o

YAPAYIM CNM..BENCE ASLA SONSUZA DEK S?RM?YOR.BEN?M GE?EN SENE EVLENMEY? D???ND???M B?R? VARDI AMA B?TT?.BU KONUDA ?OK DA KARAMSAR DE??L?M ASLINDA AMA A?K B?T?YOR YER?NE SEVG? SAYGI KALMALI TAB? KALIYORSA....
Ara
cadım_
'seni seviyorum ama ayrılmak zorundayız' olayı.

evt vardır...
yazın cok hoş tskler..
Ara
peri kızı
sinemis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:YAZDIKLARINA AYNEN KATILIOM KE?KE H?? B? A?K AYRILI?IN PEN?ES?NE GELMESE AMA MAALESEFF BU ?STER ?STEMZ OLUO SEVG? GER?EK OLUNCA AYRILIK D?E B??HEY ORTADAN KALKIO ?ST?SNALAR HAR???????[QUOTE][/QUOTE]
benceee dee yaaa bende sana kat?l?yom Sad(((
Ara
pesimistin_gözyaşı
hiç bitmeyen aşk ilahi aşktır tabi sewmwsini bilenlere ornek olarak yunus emre
Ara
p£r!k!z!
bence hayır yoktur.. illaki biri bitiyordur .ama sadece unutamazsın o kadar! tek bitmeyen aşk ALLAH'a olan aşkımız ..
Ara
GaSt
en dorusunuda sen söledin peri ablacım Allah'a aşkımız sonsuzdur..
Ben bile yarimin ben bian olsun bile yalnız bırakmicaanı sanıyodum ama sonsuzluğa gitti uzun süren bi ilişki 2dk içinde bitti....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bitmeyen Masaldır Aşk €BeRimSin 5 424 04-13-2022, Saat: 09:05 AM
Son Yorum: wildfang
  BiTmeyen SevGiye GiTsede GiTmeyen SevGiLiye.... €BeRimSin 8 818 04-09-2022, Saat: 07:12 PM
  ... ::: Hayat?n?zda B?yle Biri Varm? ::: ... >As!_M€L€q< 3 289 04-04-2022, Saat: 09:40 PM
  Mutlu Bitmeyen Masal.. MeLeksi 2 504 05-16-2011, Saat: 10:21 AM
Son Yorum: YasSmin
  Bitmeyen hikayem,bitmeyen aşkımsın... MaSaL 9 956 07-26-2010, Saat: 12:09 AM
Son Yorum: CaNaT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 05:15 AM