:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?imdi bana kaybolan y?llar?m? verseler..
tatlı_cadı
Ge?mi?ime k?st???m anlar gelece?e umutla bakmak istedim ?yle derin..Kaybolan hayat?m?n ard?ndan ya?l? g?zlerle senin karelerini izledim..
Her hareketin oturdu i?ime..Oluk oluk ya? bo?ald? g?zlerimden! G?l???n,sevi?in,dokunu?un..Hepsi birer yara oldu i?imde..Kabuk ba?lam?? y?llar?n ard?ndan yaralar?m,kaybolan senelerin i?inde yaral? y?rekler sevemedi,?z?ld?m..

?imdi hayata sf?rdan ba?lama ?ans?m olsayd? diye sat?rlara bo?dum hayallerimi!! Uzad?k?a uzad? kelimeler,t?kenmez oldu birbirinden pi?man ve ?aresiz hayallerim! MAsallar?n kap?lar?n? aralay?p kafam? soktum i?eri..
Bir koku ki,ge?mi? kokusuydu, i?ime ?ektim bolca..Ama ''imkans?z'd? bu kap?dan girmem.. D?n?? yoktu o y?llara..

Son giden bende b?rakt? birka? ?eyi..Unutup da gitti sand?m,me?er ac?lar?ym??..Ne kadar ate? d??t?yse i?ime o kadar ???k yand? y?re?imde..Her seferinde a?ks?z kal?p ???m??leri ?s?tt?m bu ate?lerle ben!! Sevgime doyan kor at?p gitti y?re?ime.. D???nmedi kimse..

Ge?mi?im bundan ibaret..Ekmek f?r?nlar? gibiydi..Pi?mi? ekme?i hamura d?n??t?rmek gibi bi?eydi hayallerim..Yani yoktu d?n?? ate?lere att?ktan sonra kendimi..Yoktu..GElmeyecekti kaybolan y?llar?m..Ne kadar ?z?l?p ne kadar a?lad?ysam,ge?mi?im o kadar uzak oldu bana..DEnizler yapt?m,setler ?ektim sonra..Kendime kendime y?k?p ba?tan kurdu?um bi hayata,yabanc? eller ald?m ben..Benim su?umdu biraz..Herkesin ger?eklerine inand???m hayatta,ger?ek olmayana eri?emedim..A?k da ger?ek de?ildi diye inand?m sonra..

''?imdi bana kaybolan y?llar?m? verseler...'' ne olurdu bilmiyorum..Son bir kez seni ?pmek isterdim..Bende unutulanlar? a??k denizlere atmay?!! Ate?lere girmezdim bir ka? kez..Sonra g?zya?lar?m? toplar, u?urlananlarla u?urlard?m..

Ama..art?k ''TEK B?R S?Z B?LE S?YLEMEYE HAKKIM YOK!!''

Oluk oluk ya?,b?rak?p gidenler,kor unutanlar y?re?imde..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Varl???n, yoklu?una ?zde? ?imdi? PaPaTYa_PReNSeS 11 1,172 04-02-2022, Saat: 06:45 AM
Son Yorum: wildfang
  Sana Bir Aşk Borcum Olsun Bana ödendiğinde..... chacy35 0 1,093 07-28-2008, Saat: 12:58 PM
Son Yorum: chacy35
  hayat çok gördü bana yaşamayı annem ACEM_KIZI 1 766 07-18-2008, Saat: 10:12 PM
  Beni Bana Geri Ver Yar! Korkuyorum Kendimden chacy35 0 1,099 06-25-2008, Saat: 12:41 PM
  bana seni yazdıran yarım kalmışlığındır chacy35 0 949 06-12-2008, Saat: 03:38 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 05:12 AM