:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.::.::.::Pek! Ya S!z!N ReNg!N!z HaNG!S!::.::.::.
CeYDa HaNDe KeSiM
yönetime bağlı arkadaşlar kesin bir sonuç yok ortada onlarda en kısa zamanda sizlere kararlarını açıklayacaklardır ancak ben bu protestoyu burada sonlandırıyorum çünkü kimsenin kalbini kırmak istemiyor ve kırılmak istemiyorum bu arada yarın şehir dışına gitmek için yola çıkacağım bir daha ne zaman gelirim bilemiyorum o zamana kadar kendinize iyi bakın
saygılar....
Ara
ѕqρα кJмя
sende =)

ii yolculuklar görüşürüz..
Ara
korkusuz
benımki sarı kırmızı
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
rededileceğini biliyordum bugün benim kaybetme günüm nede olsa en sevdiğim köpeğimi kaybettiğim gibi bunuda kaybettim kib duygusuz
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
kabul Edilmeyişine Hiç üzülmedim Benim Sitem Ettiğim şey Bu Değil Yanliş Anladin
Ara
MorciveT
Ceyda ''kib duygusuz'' ne demek ?
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
Gidiyorum Demek Oluyor
Ara
:: CiMCiMe ::
Yaw nereye gidiyosun gitme yaa :'( Sad:
Ara
MorciveT
ZaMaN PeR!S! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gidiyorum Demek Oluyor

Tebrikederim seni Ceyda, bu sonuca nasıl ulaştın bilmiyorum ama cidden tebrikederim seni...

İsteğin olmadı diye gitmek istiyorsun, harikasın... Bunu seninle özel olarak konuşacağım.
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
Sevgili arkadaşım mesut;
Ben isteğim kabul edilmedi diye değil bazı özel sebeplerden ötürü ayrılma kararını aldım her zaman dediğm gibi burası benim için özel bir yer kaybettiğim pek çok şeyin yerini sizler doldurdunuz ama benim kabullenemediğim bazı şeyler var vede anlaşılamamak beni çok kırıyor benim küçük yüreğim buna dayanamaz
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 08:08 PM