:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.::.::.::Pek! Ya S!z!N ReNg!N!z HaNG!S!::.::.::.
CeYDa HaNDe KeSiM
.................................
Ara
esmerbela
arkadaşlar ben burdan bişe söylemek istiyorum bu fikri zaman perisine ben söledim daha doğrusu rahatsız olduğumu söledim ve zaman perisi bu yola başvurdu eğer uzaklaştırma veya siteden atılma gibi bi durum olursa zaman perisiyle birlikte bende ceza almak istiyorum ve bu konuda sonuna kadar onun arkadasındayım yönetimden ricam böyle şeylerin sitemizde yayınlanmaması
SAYGILAR....
Ara
iLLeth.!
ZaMaN PeR!S! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Sayın Duygusuz.com ailesi

ve
Sayın yöneticiler

Merhaba arkadaşlar sizlerle çok rahatsız olduğum ve benim gibi rahatsız olduğunu düşündüğüm dostlarımın öncülüğünü yapmak üzere bu konuyu açıyorum açtığım bu konunun devamı gelecektir tabi eğer yönetim bu konu hakkında duyarlı ve anlayışlı olursa son vereceğim Ha daha kısa yoluda var beni atabilir ya da bandlayabilirler ancak bunu yaparlarsa gerçekten haksız olan ben değil bu duruma düşen onlar olurlar ne kadar haklı olduğumu anlamanız için size birkaç örnek sunacağım ve bununla beraber küçük notlardan oluşan bir yazı buraya kadar okuyup ilgi gösterdiğiniz için şimdiden teşekkür ederim

haliyle merak ediyorsunuz bu kız ne anlatmak istiyor neyi kanıtlamak ve neyin öncülüğünü yapmak

BEN DUYGUSUZ.COM DA BULUNAN İÄžRENÇ VE KORKUNÇ RESİMLERİN YANISIRA VİDEOLARINI protesto EDİYOR VE ŞİDDETLE KINIYORUM

[SIZE=3]Çünkü; Dikkat etmişsinizdir ya da gözünüze muhakkaK arşima olmuştur duygusuz.com a giriş yaparken küçük bir not şeklinde uyarı yer alıyor ve kelimesi kelimesine şunlar yazılı [/SIZE]
Uyarı: Burası Dostluk Sitesidir. İçeride korumaya alınmış saf, temiz sevgi ve dostluk vardır. Eğer aradığın farklı birşeyse lütfen bu siteyi terk et.

Evet doğru herkezin bildiği gibi altını çizerek söylüyorum burası DOSTLUK sitesiDİR
şimdi soruyorum sizlere

KİMİN HAKKI VAR BUNU KİRLETMEYE
VE
DOSTLUK kavramı nedir ?içinde neleri barındırır

saf ve temiz duygular ve bu denli paylaşımların yaşanıldığı alışveriş gibidir dostluk sürekli bişeyleri paylaşırsınız ama paylaştıklarınız içinde sevgi barındırmalı öyle değilmi
ceset resimleri değil
ölüm videoları hiç değil

İçeride korumaya alınmış saf, temiz sevgi ve dostluk vardır.(YAZIYOR)

işte anlatmak istediğim bu korumaya alınmış bu güzel duyguları kirletmenin ne manası var o resimlerin o vdeoların bu cennetin arasında yer almasının ne gereği var zaten bunlar you tubede ve de bunun gibi birçok sitede yer alıyor bunların bizim ailemizin içinde barındırılmasını şiddetle kınıyorum

aradığın farklı birşeyse lütfen bu siteyi terk et.
(YAZIYOR)
o zaman sizde bunları bünyenizde barındırmayın ve bu iğrençliklere yer vermeyin

DİKKAT!!!

ÜSTELİK BU SİTEDE YAŞ SINIRLAMASI YOK (+) OLSA BİLE KAFADAN ATMA TARİHLERLE YAŞ BÜYÜTMEK HİÇTE ZOR DEÄžİL BUNUDA ENGELLEMEK DE MÜMKÜN DEÄžİL ZATEN..
SAYIN YÖNETİM BİZ ZORLA BAKIN DEMİYORUZ BU ONLARIN ÖZGÜR İRADELERİ DİYORSUNUZ ANCAK SIRF BÖLE DİYE BU ETKİLEYİCİ VE ÇOCUKLARIN HASSAS NOKTALARI OLAN CESETLER VB. KÖTÜ İÇERİKLİ RESİMLERE BAKMALARINA GÖZ YUMMAMALISINIZ KÜFÜR İÇERİKLİ YA DA ŞİDDET İÇERİKLİ YAZILARA NASIL YER VERİLMİYORSA BU TÜR VAKKALARADA SINIRLANDIRILMA GETİRİLMELİ VE BU BÜNYEDE BARINDIRILMAMALI

ayrıca çok acı bir gerçek var ki tüyler ürpertici bence Sitemizi ziyeret eden günde belkide 500 aşkın misafirler oluyor ve onların baktıkları bizim emeklerimiz doğrultusunda sunulan sevgi değil onların buraya giriş amaçları İÄžRENÇ başlığı altında yer alan tüyler ürpertici içerikli konular duygusuz gerçekten duygusuz olmamalı burada bunlar aşılanmamalı diye düşünüyor ve bu düşüncemi sonuna kadar savunuyorum

şimdi bir düşünün sizin renginiz hangisi?
eller.jpg
ne kadar güzel ellele sevgilerini bütünleştiriyorlar
Confusedmiley17:BUNU PARÇALAMANIN NE ANLAMI VAR?(VARMI?)Confusedmiley17:
dismemberment4lr5.jpg
SadSad

HANGİSİ

Confusedmiley17:(OLMASI GEREKEN)

Sad(OLMAMASI GEREKEN)

haydiiiii şimdi seçim zamanıı

VALLA BNDE KATILIOM BELKİ PAYLASIM YAPMIS OLABİLİRİM AMA BNM AMACIM FORUMA BİŞİLER KATMAKTI TABİKİDE BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ:??:??
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
...................................
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
................................
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
bende size katiliyorum her nekadar bu sitede yeni olsamda ilgimi ceken ilk sey dostul ve sevgi oldu guzel seylerin icine koitulukleri katip onlari kirletmemeliyiz bunun icin sanada tesekur ederim ZaMaN PeR!S!

[b]BU SİTEYE ÇÖP ATMAYIN!!!
[/b]
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
.................................
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
GUZEL SEYLER HERZAMAN KAZANIR UMARIM SITE ILGILILERI BUNU DUYARLA KARSILAYACAKTIR HERZAMAN DESTEKCINIZIM Smile
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
..........................
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
» Şafak vakti yağan bir çiğ tanesi kadar Masum,gün batımında denizlerden esen rüzgar kadar Çılgın ve okyanusun derinlerindeki bir inci tanesi kadar Özel olsun tum sevgiler kirlenmesin bu dunyanin kirleticileriyle ... Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 12:41 PM