:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.::.::.::Pek! Ya S!z!N ReNg!N!z HaNG!S!::.::.::.
CeYDa HaNDe KeSiM
....................................
Ara
ѕqρα кJмя
bu sitede şaka yapılmıyo anladım Big Grin

tamam yönetimin kararını bekliyoruz Tongue
Ara
:: CiMCiMe ::
Zaman Perisi konuşma metnini okudum da gayet mantıklı şeyler yazmışsın...

Bi destekte benden olsun...Teşekkürler duyarlılığın için...
Ara
CReATuRE
Arkadaşlar Konu hakkındaki şikayetinizi yönetim şuan da gözden geçiriyor...En kısa zamanda konu hakkındaki sonuç sizlere bildirilecektir...
riukeen
Arkadaşlık mekanında öyle irenç (kafa kesme vs..) paylaşımların yapılması mantıksız buluyorum.
Bura arkadaşlık sitesiyse dışına çıkılmamalı.
Bu gibi korkunç resim ve videoların sitemize uygun olmadığını ve bu bölümün kaldırılmasını bende çok isterim ...

Bide
Zaman perisine sonuna kadar hak veriyorum ve bu konuda yönetimin bişeyler yapmasını istiyorum

Saygılarımla..
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
...............................
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
....................................
Ara
tRibu
ben de boyle sacmaliklarin burda barinmasina karsiyim. cunku denildigigibi burasi dostlugu paylasmak icin ugradigim bi site. ve ben onlarca sitede gezinti yapmama ragmen bu tip goruntulere rastlamak istemiyorum. magazin yazsaniz eminim bu sacma guruntulerden daha cok dikat ceker { daha igreci olamaazz dedigimden daha igrenc goruntulerle karsilastigim icin} daha hard takilmak istiyorsaniz arkadasimin dedigi gibi super satanist siteleri var arkadaslar kendinizi oralarda tatmin edin. [SIZE=6]BU SITEYE COP ATMAYIN!!!![/SIZE]
Ara
bebiS
periLichem katıLıoorum sna...
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
tRibu Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben de boyle sacmaliklarin burda barinmasina karsiyim. cunku denildigigibi burasi dostlugu paylasmak icin ugradigim bi site. ve ben onlarca sitede gezinti yapmama ragmen bu tip goruntulere rastlamak istemiyorum. magazin yazsaniz eminim bu sacma guruntulerden daha cok dikat ceker { daha igreci olamaazz dedigimden daha igrenc goruntulerle karsilastigim icin} daha hard takilmak istiyorsaniz arkadasimin dedigi gibi super satanist siteleri var arkadaslar kendinizi oralarda tatmin edin. [SIZE=6]BU SITEYE COP ATMAYIN!!!![/SIZE]

TEŞEKKÜRLER ABLA ÇOK DOÄžRU BU SİTEYE ÇÖP ATMAYIN!!!!
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 09:28 AM