:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
isyan eden varmı
ayazz__84
yok cnm önemli değil yaaa Smile alınmanı gerektirecek bişi yok yani rahat ol
Ara
rocker_nergiz
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende bunu soylemek istedim aslinda ama yanlis anlasildi galiba Sad
canım dert etme olur arada bole yalnış anlaşmalar oldumu guzelım
Ara
Firari Fırtına
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:fark edilmek icin isyan etmeyi degilde fark edilecek bir yolu secsen daha uygun olur isyan bize yakismaz kendini bilene isyan edecekseniz insanlara edin bazi seyleri konu disinda tutun ve bunu belirtin mumkunse hic birseye isyan etmiyorum bugunume yarinima ve allahtan gelecek herseye iyiye ve kotuye sukr etmesini bilmeliyiz tabi herkezin fikri kendine sadece fikrimi soyledim...

Doğru bir tespit . Şükür gibisi yok .

İsyanım var diyeceğinize , itirazım var deseniz sorun yok aslında ...

Teşekkürler yıldız_gozlum ...

Sevg ...
Ara
ayazz__84
arada bizde alllaha sükretmesini biliyoruz heralde ama insan bazen öle bi noktaya geliyorki isyan ediyorrr arkadaslar anlamaya çalişin lütfenn
Ara
GCLRNFNS
isyan etmeyinn arkadaşlarr
isyanınız kimee sizi kimler duyar kimler anlar
bunu düşünüyomusunuzz hem her isyan
günahtırr bilesinizzz......Sad
Ara
Firari Fırtına
ayazz__84 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arada bizde alllaha sükretmesini biliyoruz heralde ama insan bazen öle bi noktaya geliyorki isyan ediyorrr arkadaslar anlamaya çalişin lütfenn

Elbette konuya göre değişir bu isyanım var yada itirazım var olayı , elbette anlıyoruz . Lakin konu tarz ve vurdumduymazlık ise , buna isyan değil itirazımız olabilir . Umarım anlıyorsunuzdur beni ..

Sevg ...
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
tabikide isyan edebiliriz fakat allaha degil aslinda o noktaya geldiginizde bile sukr etmek yada allaha siginmak isyan etmekten daha cok rahatlatir insani ben bunu yasadim ve gordum sadece bi tafsiye en zor zamaninizda allaha siginmaktan baska birsey rahatlatmaz sizi ...
Ara
Firari Fırtına
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:isyan etmeyinn arkadaşlarr
isyanınız kimee sizi kimler duyar kimler anlar
bunu düşünüyomusunuzz hem her isyan
günahtırr bilesinizzz......Sad

İsyan haşa , itirazımız elbette ...

Sevg ...
Ara
Firari Fırtına
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tabikide isyan edebiliriz fakat allaha degil aslinda o noktaya geldiginizde bile sukr etmek yada allaha siginmak isyan etmekten daha cok rahatlatir insani ben bunu yasadim ve gordum sadece bi tafsiye en zor zamaninizda allaha siginmaktan baska birsey rahatlatmaz sizi ...

+1

Katılıyorum ...

Sevg ...
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
benimde cok itirazlarim oldu ama allah isyan ettirmesin itirazi olana saygim sonsuz Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  banada yer varmi burda:D:D yildizli 13 1,685 04-10-2022, Saat: 01:48 AM
Son Yorum: wildfang
  Aranızda Banada Yer Varmı? Hayalı@msı@N 21 1,039 10-02-2009, Saat: 05:32 PM
Son Yorum: Hayalı@msı@N
  herkeSe sLm buRada baNada yeR vaRmı? =) duyqushh 21 982 08-27-2008, Saat: 02:38 AM
Son Yorum: duyqushh
  Selamlar banada yeriniz varmı? BeyazAt 11 536 09-14-2007, Saat: 04:17 PM
Son Yorum: Qetesh
  benimle tanışmak isteyen varmı? SADİ 2 410 03-21-2007, Saat: 02:30 PM
Son Yorum: CariSmaBoY

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 07:28 AM