:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
saqo'dan yeni aLbüm...
meLankoLik
SAGOPA KAJMER'İN AÄžZINDAN YENİ ALBÜM :
-selam ahali
aranizda ask sarkilari isteyen de var.ilkin bilin zaten dedigimiz gibi her yerde var o ask denen illet.her sarkida bir yerde yakalar.hayir yoktur diyenler hayir vardir diyenlerdenimdir genelde herkes bunu der.o nedenledirki,bekleyiniz ricasindayimdir.
sagopa kajmer KÖTÜ İNSANLARI TANIMA SENESİ adli albumde kiminin zannettigi gibi kimselere dalasmadi.vakit ve soz ganimetimdir.onlari en guzel sekilde degerlendiriyorum.
internete ep verilecek mi,yeni sarki yayinlanacak mi sorularina cevap arama vaktidir.cevap hazirdir.sagopa kajmer zamanini bilir herseyin.bildigini de yapmistir zaten zamaninda.ne malum belki olur,ne malum belki hic olmaz.iyisimi umut altinini kaybetmeyin.ne malum belki hastayken yakalar mutlu eder,ne malum huzursuzken huzur verir.ben bile bile bilemem yarin ne olur .rapim hepinizin malidir,simdilik sizlere servis ettiklerimi paylasin.
paylasimin izinli olani makbulumdur.yasak isler yapanlar var cevrede,ne yazik.uzulmemek elde degil,korsan diyorlar ya.gercekten zulmediyor emek memuruna.ama kimse aldiris etmez,cunku onun firinindan cikmiyor benim ekmek.
ya diyeceksin kasva bu ne dildir,nerededir divan mi yoksa tek kisilik yatak mi? ben de hic bilmem dilin aslini.dilim var diye peltekte olsa konusurum,yeterki rast olsun makamim.
eskilerde beni teslim alanlar icin son kullanma vaktim dolmustur belki,evet terbiyesiz zamanlarimdan cok utanirim.lakin onlarda benim icimden kopan dikenlerdi..her yasin her kelamin madeni ayri.yeniler sizlersiniz.evet doya doya paylasin muzigi.
bu isi yapan herkes ayni yolun yolcusudur.yazar durur.benim gibi ,onun gibi,onlar gibi vesair.
simdi yollanalim.malum herkesin yolu var.
ahalim tesekkur ederim yorumlariniz ve paylasimlariniz icin.tempoyu kalbiniz secer zaten.hangi sarkinin sizi nerenizden yakalayacagi belli mi olur .beklemek en guzel seylerden biridir.eee ne demis ustad;sabrin tadi aci da olsa tatlidir ya meyvan.
ben gider...
Ara
CReATuRE
teşekkürler paylaşımın için... WinkWinkWinkWink
meLankoLik
rica edrimm...Smile
Ara
SECO_UA22
yeğen paylaşım için teşekkürler yeni gördüm yaw Big Grin görsem önceden yazardım biliyosun Big Grin çok güzel bir albüme benziyor sago yaparda güzel olmazz mı Big Grin alıcam bunuda TongueTongue
Ara
meLankoLik
ayıp ettin tabiki güzeL oLcak güzeL az kaLır süper oLcak eminim buna!!! Big GrinBig Grin
Ara
beYAZ gülÜM
harbiden yeni albüm çıkartsa süper olcak ezber çektim hepsine ya teşekkürler paylaşımın için
Ara
meLankoLik
rica ederim her zman...Big Grin
Ara
w_ytx12
paylaşım için teşekkürler
Ara
Firari Fırtına
Müzik uğruna emek helaldir .

Müzik ruhun gıdası , bunu paylaşmak ise forumun sulanması gibidir ....

Teşekkürler ..

Sevg ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Cankan ( Canimi Veririm & Cayir Cayir (2007) Full Album ) Efsane 66 4 882 04-11-2022, Saat: 07:48 PM
Son Yorum: wildfang
  Cankan - Kirazim (2007) Tek Parça Yeni !! Efsane 66 3 794 04-11-2022, Saat: 06:59 PM
  Yeni Konu Acmadan Once Mutlaka Okuyalim!!! MorciveT 4 1,332 04-11-2022, Saat: 04:00 PM
  Ibrahim Tatlises ( Bulamadim ) full album perikızı 5 690 04-11-2022, Saat: 03:58 PM
  CanKan in yeni albümünden 7 parca Albatros 2 1,312 04-11-2022, Saat: 01:20 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 05:48 PM